PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mercedes G Class Offroad

AstronBnX
14.03.2016, 16:48
Dün düzenlenen etkinlikten kalanlar, resmen elim ayağım titredi. Bildiğiniz düz duvara tırmandık resmen.

GEEfrEqD0u0
wiUETigsBaE

CaLViN
14.03.2016, 17:48
Açıkcası bu offroad sayılmaz.

adorno
14.03.2016, 17:55
Direksiyonu birakmayin kismi hos olmus :)

Sent from my iPhone6+ using Tapatalk

Tugi
14.03.2016, 18:20
Bende dün katıldım bu etkinliğe. Çok eğlenceli geçti gerçekten. G serisine olan tüm bakış açım değişti. Kendisi bir şaheser.

adorno
14.03.2016, 18:24
Bende dün katıldım bu etkinliğe. Çok eğlenceli geçti gerçekten. G serisine olan tüm bakış açım değişti. Kendisi bir şaheser.

lustige Mercedes Werbung G-Klasse / funny Mercedes-Benz G-Class commercial - YouTube (http://youtu.be/jBhD6QtkBQw)

Sent from my iPhone6+ using Tapatalk

AstronBnX
14.03.2016, 18:32
ben biraz panik adamım, daha önce böyle bir tırmanışı arabayla hiç yaşamadım. Uzaktan bakıp kendimce yorumlar yapıyordum ancak, işin içine girince öyle olmadığını anlıyorsunuz. Bu arada neden bu araç için 728.000 TL istiyorlar anladım :)

chipset
14.03.2016, 18:32
Dün düzenlenen etkinlikten kalanlar, resmen elim ayağım titredi. Bildiğiniz düz duvara tırmandık resmen.

GEEfrEqD0u0
wiUETigsBaE

Konuyu açanın sen olduğunu görmemişim, videoyu izlerken adamda Reha Bey e nekadar benziyo diyorum[emoji16] bizi hiç çağırmayın zaten etkinliklere, biz bombalarla uğraşalım:(

Sent from my iPhone using Tapatalk

AstronBnX
14.03.2016, 18:38
Konuyu açanın sen olduğunu görmemişim, videoyu izlerken adamda Reha Bey e nekadar benziyo diyorum[emoji16] bizi hiç çağırmayın zaten etkinliklere, biz bombalarla uğraşalım:(

Valalhi kardeşim kusura bakma ama direk kişi adına kayıt alıyorlarmış, biraz önce G hastası Erkan Yıldırım ile görüştüm onunda gelmesini çok isterdim ve sürekli aklımdaydı.. Ama etkinlik devam ediyor 2 hafta sonu daha var, istersen konuyu bir araştır eğer oradan MB'den filan kendini ekletebilirsen mutlaka gel beraber gidelim tekrar. Bu hafta sonu Mercedes Fashion Week var onada katılıyorum. Gelmek istersen beklerim. Sürekli çağırıyorlar bende hayır diyemiyorum konu MB olunca...

Ve *****, ulus olarak başımız sağolsun. Bu konuda daha fazla ne söylenir bilemiyorum.

mrtmrt
14.03.2016, 20:59
MB'in bu tarz etkinliklerine katılmak için nereden kayıt oluşturmak gerekiyor?

emrtsn
16.03.2016, 11:10
Muthiş bir deneyim olsa gerek heycanınız gayet belli oluyor, paylaşım için teşekkürler. G serisi gerçekten içinde bir hazine saklıyormuş :)

Utk61
16.03.2016, 19:21
Suv tarzı araçlardan ne kadar nefret etsemde G bambaşka bir araç,tek geçerim o sınıfta.

AstronBnX
20.03.2016, 20:05
MB'in bu tarz etkinliklerine katılmak için nereden kayıt oluşturmak gerekiyor?

açıkcası bilmiyorum, benim için şöyle bir durum var MBT üzerinde 3 tane üzerime kayıtlı araç var bu sebeple çağırdıklarını düşünüyorum.

Gudikcik
21.03.2016, 08:42
Beni bütün etkinliklere çağırıyorlar. Ben protesto ettiğim için gitmiyorum artık