PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski plakayı geri alabilir miyiz ??

HürGeneral
04.10.2016, 15:22
Aracımı alırken plakasını şehrimin plakasına çevirdim, ama bugün bir şeye rastladım eski plakası ile ilgili çok hoşuma gitti. Başlıkta da dediğim gibi eski plakayı geri almam mümkün mü ki ?? :)

06YS003
04.10.2016, 15:41
Maalesef. :)

HürGeneral
04.10.2016, 15:57
Maalesef. :)

Teşekkürler geri dönüşünüz için.:) Kötü oldu :) Bugün eski bi müzik klibinde gördüm benim arabadan. Aaa benim arabanın aynısı derken plakası çarptı gözüme: Tanıdık geldi baya, acaba dedim benim eski plaka neydi ki diye eski fotoğraflarına bir baktım ki plaka aynı araç benim aracım :biggrin:

z edition
04.10.2016, 17:13
eski plakanız başka arabaya takılı ise zaten alamazsınız. ama emniyetten sordurun boşta ise plakanın bağlı olduğu il yada büyük şehirlerde ilçe emniyetinin sınırları içinde oturan bir tanıdık bulup ona satış yapın. noterden plaka değişikliği isteyin. gidip o plakayı alın takın. sonrada siz gene kendi adınıza satış alın alırken noterden plaka değişikliği istemeyin.

Shelby365
04.10.2016, 17:26
eski plakanız başka arabaya takılı ise zaten alamazsınız. ama emniyetten sordurun boşta ise plakanın bağlı olduğu il yada büyük şehirlerde ilçe emniyetinin sınırları içinde oturan bir tanıdık bulup ona satış yapın. noterden plaka değişikliği isteyin. gidip o plakayı alın takın. sonrada siz gene kendi adınıza satış alın alırken noterden plaka değişikliği istemeyin.

Ozan abinin dediği gibi yaparsınız ama ben yerinizde olsam uğraşmam açıkcası,gideceksiniz emniyette bağış isteyecekler noter masrafıydı vs bide üstüne devlet dairesinde iş yapmanın zorluğu.. aynı plaka ile devam edin

sultana
04.10.2016, 19:54
Aynen, plaka boştaysa gerisini 'Para' halleder :)

runx
05.10.2016, 00:39
Araban hangi klipte oynamış :cool:

HürGeneral
27.02.2018, 09:25
Nalan acemi balık :D

Shelby365
27.02.2018, 13:24
Nalan acemi balık :D

Sarı SLK :rolleyes:

HürGeneral
11.09.2018, 15:06