PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SLK R170 200 Buldum, ama yorum ve önerilerinze ihtaycım var.

gult3kin
19.05.2020, 13:36
Merhabalar arkadaşlar,

SLK 200 buldum sanıyorum gümrük girişli bir araç direksiyonun yönü değiştirilmiş, araç otomatikten manuel yapılmış ve motor olarak komp motor monte edilmiş fazla bir kazası yok 8000 tl trameri var cabrio sunda bir sıkıntı yok diye söyleniyor km si de 200 binlerde sahibinden de ilanı yok araç şu an manisa da gidip bakma gibi bir lüksüm şimdilik maalesef yok sizce tahmini bütçe olarak ne düşünülebilir, ben en fazla 60 k diye düşünüyorum ama gönlüm 50 k larda bitirmek ister.

ve önerileriniz ne olur yardımcı olursanız sevinirim.

efebey
19.05.2020, 14:53
ben olsam bu tarz hikayesi olan bir araca 40000 tl de olsa girmezdim..zaten ellenmemişi bile tavan sistemi sebebiyle hassas bir de bu tarz değişikliklerde tesisatla ilgili ilerleyen dönemde çok dert çekebilirsiniz.

Kavanca
19.05.2020, 15:51
Merhabalar arkadaşlar,

SLK 200 buldum sanıyorum gümrük girişli bir araç direksiyonun yönü değiştirilmiş, araç otomatikten manuel yapılmış ve motor olarak komp motor monte edilmiş fazla bir kazası yok 8000 tl trameri var cabrio sunda bir sıkıntı yok diye söyleniyor km si de 200 binlerde sahibinden de ilanı yok araç şu an manisa da gidip bakma gibi bir lüksüm şimdilik maalesef yok sizce tahmini bütçe olarak ne düşünülebilir, ben en fazla 60 k diye düşünüyorum ama gönlüm 50 k larda bitirmek ister.

ve önerileriniz ne olur yardımcı olursanız sevinirim.

Efebey dostum yazmış ama ek yapayım: O artık araç olmaktan çıkmış! Pandoranın kutusu olmuş:rolleyes: Alınca-Açınca içinden neler çıkartacağı meçhul...

Ozanbest
19.05.2020, 16:36
Dinlen dinlen kac o aractan

gult3kin
19.05.2020, 21:16
önerileriniz için teşekkürler, bütçesel açıdan cazip geliyor ama elimden çıkarmak istediğim vakitte bu hikayeyi acaba kaç kişi anlatacağım ve ne kadar inandırıcı olacaktır düşündükçe üzülerek vazgeçiyorum sanırım :(

Hataylı
19.05.2020, 21:51
Satın almakla bütçeye uygun bitirebilsek ne araçlara binerdik ne araçlara maalesef almakla başlarsa o zaman soğursunuz bütçeyi geçtim keyif araçlarına keyifsiz binmek olur nacizane fikrim

gult3kin
19.05.2020, 22:31
Satın almakla bütçeye uygun bitirebilsek ne araçlara binerdik ne araçlara maalesef almakla başlarsa o zaman soğursunuz bütçeyi geçtim keyif araçlarına keyifsiz binmek olur nacizane fikrim

haklısınız, bakalım süreç ne gösterecek

tolgasecki06
25.05.2020, 18:44
Trameri düşük ama motor,şanzıman değişmiş. Direksiyonu aktarmışlar bence bulaşılmaz öyle araca.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JoeGoes
26.05.2020, 12:18
Çok sıkıntılı bir hikayesi var, şahsi fikrim, ben olsam böyle bir şeye cesaret edip girmezdim.

gult3kin
26.05.2020, 21:34
riskli olduğundan vazgeçtim ama 55 k lara sanırım bir araç alamayacağım gibi gözüküyor. fiyatlar max 80 lerde oldu bir anda