Saat Ayarının Bozulması

JoeGoes

Forum Sponsoru
@[gorki] @Engin_T @chipset @Cla-K @İbra @emrhn

Arkadaşlar Saat manuel ayarlama sonrasında da bozuldu bende.
Dün artık ne gösterirse göstersin dedim ve bölgeyi Türkiye seçtim, ilk başta saat yine yanlıştı, 1-2 dk sonra saati doğru göstermeye başladı. Sabah gelirken saat yine doğruydu.
Altan beyin dediği gibi GPS uydusuyla alakalı olabilir.
Bölge Türkiye seçip bekleyin, tahminimce 3-5 dk sonra saat düzelecektir. Saat güncellendikten sonra sadece 1 saat fark var ise onu da yaz saati/kış saati ayarlarından düzeltebilirsiniz.
Yukarıda bir arkadaşımızın belirttiği gibi kendi kendine bozuluyor kendi kendine düzeliyor demek ki)))

Arkadaşlar bu mesajı attığım tarihten beri saat düzgün çalışıyor, her hangi bir sıkıntı yok. Bu yöntemi deneyebilirsiniz.
Bilgilerinize.
[MENTION=4616]iliyan< Bende manuel ayar tutmadı)))

Saygılar, Sevgiler.
 
Son düzenleme:

ykkssel

Çaylak üye
Arkadaşlar aynı şey 2021 aracımda da var. Kafayı yedirdi bana yalnız olmadığımı görmek güzel :)
Bölgeyi türkiye, seçsem de manuel ayarlasam da yaz saati kapalı desem de, araba bir gün bile yatsa sabah çalıştırdığımda saçma sapan bir saat gösteriyor. Benim bildiğim bir defa ayarlarsın o da öyle gider. Arabaya her bindiğimde saat ayarlıyorum. Ve yaz saati filan da değil mesela bzaen saat 20:20 iken kendini 08:20 yapıyor, bazen yarım saat geri kalmış oluyor bazen de 2 saat geri kalmış oluyor. Bu kadar basit bir sorun olabilir mi koskoca mercedeste diyorum ama radyoyu bile manuel ayarlamamıza izin vermeyen, ben alfabetik sıraladım kardeşim sen sıradan bul dinle diyen bir marka ile karşı karşıyayız :) İlk bakımda ben de servise ileteceğim...
 
Üst