Üniversite Bilirkişilerine ricadır!.

Gudikcik

Emektar Üye
Katılım
6 Nis 2010
Mesajlar
8,275
Tepki Puanı
10,800
Puanları
113
Konum
Ankara - Kocaeli
Web Sitesi
mbclubtr.com
Araç
Mercedes Benz
Değerli Bilirkişi Hocalarımız

Tarafıma Mercedes davaları ile ilgili bilgi paylaşımı için başvuruyorsunuz.
İlgi ve alakanız özellikle gösterdiğiniz saygı için teşekkürü bir borç bilirim.

Tarafımı son zamanlarda araçların incelenmesi için davet edip benden aracın arızaları ile ilgili bilgi paylaşımında bulunmamı talep ediyorsunuz.

Öncelikle
1 - Bu taleplerinizi öncelikle mutlaka gudikcik(@)hotmail.com mail adresi üzerinden iletmenizi rica ediyorum. Özellikle görev yaptığınız üniversitenin mail adresinden yazmanızı istiyorum. Özel mail adresinden gönderilen mailler dikkate alınmayacaktır cevap verilmeyecektir.

2 - Araçlarda inceleme yapılacağı zaman, araçlara Diagnosis ile bağlanılacağın dolayı benim Diagnosis cihazımı değil de , Mercedes vadi istanbul yönetiminden yada davaya müdahil olan yetkili servis in cihazının inceleme yapılacağı gün hazır edilmesini rica ediyorum. Benim bulunacağım incelemede hiçbir Mercedes Personelini çağırmamanızı da rica ediyorum.

3 - gizli yapılan keşifte yanımda getirdiğim yetkili servisten ayrılıp iş yeri açmış kaliteli usta arkadaşların isimlerinin Mercedes Avukatları ile paylaşılmaması hususunu tekrar rica ediyorum. Mekan açmış bu arkadaşları yedek parça tedariki yapmama konusunda tehditlerde bulunmuşlardır.

Genel olarak toparlamak gerekir ise,
Mercedes e her dava açan haklı değildir.
Bu teraziyi koruyacağıma ve bu hususa çok dikkat ettiğime emin olabilirsiniz.

Bu tarihten sonra
İlk arızasında koşarak adliyenin ve avukatın yolunu tutanların araçlarına keşif i yetkili serviste talep edip orada arızasını bulup yetkili servisten parça tedarikini yaptırıp onartıp çıkartıp Mercedes tarafını tutacağıma emin olabilirsiniz.

Aynı arızayı 3 kere tekrarlayıp başarılı onarılmamış ve 3 adet servis giriş evrakı sabit ise dava açma yoluna gidilmesi Mercedes Müşterileri için daha hayırlı olacaktır.

Saygılar
Gudikcik
 
Üst