Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Uzun arayışın ardından, w204 c180 coupe

Demir Üye
    İsim
    Umut
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Sporcu
    Beğeni (toplam)
    28
    Araç
    2014 Mercedes C180 Coupe AMG Plus

Alıntı actuncer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler, evet camlar kapalıyken arabanın hangi hızda olduğunu anlamak çok güç

Çok teşekkürler, AMG Plus çok güzel bir paket Güle güle kullanın Daha çok şu tarz jantlara bakıyorum aslında, ne düşünürsünüz?
    Jantlar çok güzel bende siyah jant bakıyorum ama orjinal olanlar biraz pahalı replikada alınmaz .Orjinal siyah cla veya a serisi jantları çok güzel olabilir. Yada w204 C63 jantları da çok güzel.Ben birde arabayı değiştirmeyi düşündüğüm için janta para harcayasim da gelmiyor açıkçası ama arada gaza geliyorum tabiki:-D

Yeni Üye
    İsim
    Alp Cem Tuncer
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Tasarımcı
    Beğeni (toplam)
    8
    Araç
    w204 - C180 Coupe

Alıntı Starsurger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jantlar çok güzel bende siyah jant bakıyorum ama orjinal olanlar biraz pahalı replikada alınmaz .Orjinal siyah cla veya a serisi jantları çok güzel olabilir. Yada w204 C63 jantları da çok güzel.Ben birde arabayı değiştirmeyi düşündüğüm için janta para harcayasim da gelmiyor açıkçası ama arada gaza geliyorum tabiki:-D
    Aynen öyle, sadece jant olsa biraz içim rahatlayacak ama ne yazıkki şu an üstündekiler 17inç, bir de lastik masrafı var kısacası. Durum böyle olunca idareten replica mı alsam sorusu kafamı kurcalıyor . C63ün jantları da bildiğim kadarıyla daha derin, biz takarsak lastikler biraz dışarıda kalabilir Çok yakında satıcaksanız değmez elbette ama biraz vakti varsa değer derim

3. Beğeni Starsurger bu mesajı beğendi.
    Demir Üye
    İsim
    Umut
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Sporcu
    Beğeni (toplam)
    28
    Araç
    2014 Mercedes C180 Coupe AMG Plus

Alıntı actuncer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle, sadece jant olsa biraz içim rahatlayacak ama ne yazıkki şu an üstündekiler 17inç, bir de lastik masrafı var kısacası. Durum böyle olunca idareten replica mı alsam sorusu kafamı kurcalıyor . C63ün jantları da bildiğim kadarıyla daha derin, biz takarsak lastikler biraz dışarıda kalabilir Çok yakında satıcaksanız değmez elbette ama biraz vakti varsa değer derim
    Ohhh 17 mı ben bütün coupe lerde 18 var saniyordum.Sana baya masraf çıkaracak o zaman.Bence replika kesinlikle alma lastiklerin değişimi gelince komple jant lastik takımlarına bakarsin yada ayrı ayrı bakarsin cikmacilardan orjinal.

Yeni Üye
    İsim
    Alp Cem Tuncer
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Tasarımcı
    Beğeni (toplam)
    8
    Araç
    w204 - C180 Coupe

Alıntı Starsurger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ohhh 17 mı ben bütün coupe lerde 18 var saniyordum.Sana baya masraf çıkaracak o zaman.Bence replika kesinlikle alma lastiklerin değişimi gelince komple jant lastik takımlarına bakarsin yada ayrı ayrı bakarsin cikmacilardan orjinal.
    Valla ne yazık ki ben de öyle sanıyordum 20000'de değiştirmek gerekir diye düşünüyorum lastikleri, şu an 14000'e yaklaşıyor, anca toparlarım sanırım parasını

Vee bugün bir de seramik kaplama yapıldı Şöyle ekleyeyim:
    Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler -whatsapp-image-2017-08-08-09.11.24.jpg   -whatsapp-image-2017-08-08-09.11.25.jpg   -whatsapp-image-2017-08-08-09.11.29.jpg   -whatsapp-image-2017-08-08-09.11.36.jpg  

CIP Üye Demir Üye OUTLAWYER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Ozan UĞURLU
    Yer
    SAMSUN
    Meslek
    Bakanlık Müfettiş Yrd.
    Beğeni (toplam)
    12
    Araç
    C 250 Coupe AMG

MaşAllah yakışıklı araç güle güle kullanın

VIP Üye Platin Üye muratduran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mur
    Yer
    Ankara
    Meslek
    -
    Beğeni (toplam)
    1713
    Araç
    W204 FL 1.8 CGI Fascination

Maşallah araç çok güzelmiş. Sakın replika jantlarla üzmeyin bu güzeli.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)