7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: W210 anahtar sorunu ivedi yardım lütfen

Demir Üye
    İsim
    Bora
    Yer
    İSTANBUL
    Meslek
    TASARIM
    Beğeni (toplam)
    3
    Araç
    MERCEDES-BENZ W124

Post W210 anahtar sorunu ivedi yardım lütfen

Merhaba tecrübeli olan üstadlar.

1996 model w210 kasa aracımın anahtarını daha önceden düşürmüştüm ve aracı bir kaç denemeden sonra çalıştırmıştım. Gel git zaman araç bir noktada çalışmadı ve kurtarıcı ile otoparka getirmiştim. Şuan çok talihsiz bir olay başıma geldi anahtarın üzerinden akıl almaz bir şekilde elimden düştü ve araç geçti, ve boomm paramparça oldu. Şuan aracı çalıştıramıyoruz kumanda içindeki yeşil kart sağlam ama bir kaç parçasında ezilme mevcut.

İstanbul Anadolu yakasında bu işin ehli varmıdır tamir olucak gibi görünmüyor yenileri 600-700 lira sorun yok sadece bir yere danıştım o insan da içime sinmedi açıkcası . Ücreti tekabulünde bu işi nerede yaptırabilirim. Yeni anahtara nasıl tekrardan ulaşırım bilen arkadaşlardan yol göstermelerini rica ediyorum. Bir kaç kişi immobilayzır ibtali yaptır diyor ama nasıldır nasıl olur sağlıklımıdır araçta özellik kaybolurmu bilemedim açıkcası onu yaptırmanında tarafrarı değilim. aracım 2 gündür yatıyor. Kendi hatam ve araçtan soğumaya başladım.

Yeni Üye
    İsim
    Burak İSTANBULLUOĞLU
    Yer
    MUĞLA
    Meslek
    TURİZM
    Beğeni (toplam)
    2
    Araç
    MERCEDES W210 E270 CDI

Hiç riske girme birkaç gün geç olur ama yetkili servis Almanyadan orjinalini getirtiyor fiyatı 1200 TL civarında

3. Beğeni BORAG bu mesajı beğendi.
    Yeni Üye
    İsim
    Burak İSTANBULLUOĞLU
    Yer
    MUĞLA
    Meslek
    TURİZM
    Beğeni (toplam)
    2
    Araç
    MERCEDES W210 E270 CDI

Ben yeni getirttim herhangi bir mercedes yetkili servise git sadece aracın şasi numarasını alıyorlar 5-6 gün sonra yeni anahtar elinde

5. Beğeni BORAG bu mesajı beğendi.
    VIP Üye Platin Üye mehmet sumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - Gebze
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    2942
    Araç
    2008 E 200 K Avangarde

Alıntı BORAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhaba tecrübeli olan üstadlar.

1996 model w210 kasa aracımın anahtarını daha önceden düşürmüştüm ve aracı bir kaç denemeden sonra çalıştırmıştım. Gel git zaman araç bir noktada çalışmadı ve kurtarıcı ile otoparka getirmiştim. Şuan çok talihsiz bir olay başıma geldi anahtarın üzerinden akıl almaz bir şekilde elimden düştü ve araç geçti, ve boomm paramparça oldu. Şuan aracı çalıştıramıyoruz kumanda içindeki yeşil kart sağlam ama bir kaç parçasında ezilme mevcut.

İstanbul Anadolu yakasında bu işin ehli varmıdır tamir olucak gibi görünmüyor yenileri 600-700 lira sorun yok sadece bir yere danıştım o insan da içime sinmedi açıkcası . Ücreti tekabulünde bu işi nerede yaptırabilirim. Yeni anahtara nasıl tekrardan ulaşırım bilen arkadaşlardan yol göstermelerini rica ediyorum. Bir kaç kişi immobilayzır ibtali yaptır diyor ama nasıldır nasıl olur sağlıklımıdır araçta özellik kaybolurmu bilemedim açıkcası onu yaptırmanında tarafrarı değilim. aracım 2 gündür yatıyor. Kendi hatam ve araçtan soğumaya başladım.
    Kesinlikle Yetkili servis dışından temin etmeye çalışmayın, sıkıntı yaşarsınız. Selamlar

7. Beğeni BORAG, Enchunte bu mesajı beğendi.
    Super Moderator Platin Üye brsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Barış
    Yer
    İstanbul-Antalya
    Meslek
    -
    Beğeni (toplam)
    527
    Araç
    W140 S320 95/W203 C200K 04

direk yetkili servis

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Beğeni BORAG bu mesajı beğendi.
    Demir Üye
    İsim
    Bora
    Yer
    İSTANBUL
    Meslek
    TASARIM
    Beğeni (toplam)
    3
    Araç
    MERCEDES-BENZ W124

Anahtar olayı çözüldü, Ustam tamirini gerçekleştirdi fall olarak kapıları camları sunroffu açıp kapatıyor. Fakat bunda başka bir olay var sanki aracımın çalışmasını engelleyecek ne olabilir.

VIP Üye Platin Üye mehmet sumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - Gebze
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    2942
    Araç
    2008 E 200 K Avangarde

' immobilizer ' olabilir mi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)