Sayfa 3/3 İlkİlk 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arası

Konu: Corumda galeri ve exper beraber calisiyor.

Albay Orhan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    orhan
    Yer
    istanbul
    Meslek
    serbest
    Beğeni (toplam)
    290
    Araç
    W220 S50--clk 200 kompressor

YalniZ bu araci bir expere gostermeye gerek yok.
    Hatta gozlerini kapatip elini surerek anlar bir insan bunun bitik oldugunu ��

2. Beğeni pskhalil, mehmet sumer bu mesajı beğendi.
    Onbaşı
    İsim
    Mehmet Dodanlı
    Yer
    Şanlıurfa
    Meslek
    Öğretmen
    Beğeni (toplam)
    10
    Araç
    VW Golf 5 GT

Ben araç alırken tüm elektronik aksamın çalıştırdığı ve kontrol edebileceğim donanımı tek tek kontrol ediyorum. Motorun sesini dinliyorum. Önce ben kullanıyorum mümkünse kontrol aşamasında başkasına kullandırıp aracın sesine kulak kesiliyorum. Kötü bir zemin bulup üzerinden bir kaç kez geçip alt takımdan gelen sesi dinliyorum. Kafama yatarsa boya için güvendiğim bir boyacı arkadaşa gösterip alıyorum. Çok şükür hiçbirinde sıkıntı yaşamadım.
    1 tane aracımı servise sokup kontrol ettirdim. O da ilk defa marka olarak kullandığım chrysler di. Servis iyi, bakımları bizde yapılmış zaten dediği aracım 3 ay sonra yatak sardı.
    Yeni türeyen experlerden ziyade iyi bir kaporta, boya ve motor ustasına göstermek bana daha cazip geliyor. Tabi işinin hakkını veren experleri ayrı tutuyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yüzbaşı cerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    mustafa coşkun
    Yer
    SİNOP /ÇORUM
    Meslek
    sinop üniversitesi güvenlik amiri
    Beğeni (toplam)
    27
    Araç
    1995 w140 s320

Bende corumluyum ama sinopta ikamet ediyorum.corumda bazi galerilerin experlerle anlasmali oldugunu duymustum.corumdan mersedss alacak arkadaslarim gonul rahatligiyla yukari sanayi ciraklik egitim karsisi eldemler mercedes ozel servisinde her turlu isini halledebilir.
    ....EDERİNDEN FAZLA DEĞER SOYTARIYI KIRAL EDER...

İsim
    mustafa coşkun
    Yer
    SİNOP /ÇORUM
    Meslek
    Beğeni (toplam)
    27
    Araç
    1995 w140 s320

Iki kardes durust esnaftirlar.bilgileri hat safhada.yusuf usta mersedes hastasi abisi adnan usta bmw hastasi.aracimin bakimlarini onlara yaptiririm coguncasi.sinoptan corumlu mustafa diye selam soylersenizde yardimci olurlar.size diger experlerle alakali macerami anlatayim durumu anlayin.bir paliomuz vardi boyasi bitik motoru yag yakan su eksilten kabortasi sikintili.neyse bunu bir 124 ile takas yapacagiz abimize dedik arabada sikintilar var boya ister suradi burasi degisik motor yag yakiyo vs.adam illa expere sokacam ya abi paranmi kudurdu gerek yok desekte ikna edemedik ve abimiz tirebolu boch car a arabayi soktu ve sonuc motor %87 2 parcada boya var degisen yok.arabada yakma ufurme yok. Velhasili boyle forumlarda geziyo bilgi aliyo veriyoruz gittiginiz ilde illaki bi merso hastasi usta vardir.gidin yanina gosterin.her expere lafim yok tenzih ederim.ama 100000 tl yatirimi olan herkes exper olabilir dikkat edelim

Onbaşı
    İsim
    wferit
    Yer
    Ankara
    Meslek
    serbest
    Beğeni (toplam)
    5
    Araç
    Mercedes c180

aracı satan galeri Akman Auto experle anlaşmalıymış bunlar.bu galeriye dikkat edin arkadaşlar.experde zaten adam değilmiş. aldığı haram parayı nasıl yediriyorsa coluğuna cocuguna.çorumdan araç alırken lütfen bu adamlara kesinlikle gitmeyin.

VIP Üye Genelkurmay mehmet sumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - Gebze
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    4734
    Araç
    2008 E 200 K Avangarde - 2017 Astra CDTI Auto Dynamıc

Alıntı wferit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı satan galeri Akman Auto experle anlaşmalıymış bunlar.bu galeriye dikkat edin arkadaşlar.experde zaten adam değilmiş. aldığı haram parayı nasıl yediriyorsa coluğuna cocuguna.çorumdan araç alırken lütfen bu adamlara kesinlikle gitmeyin.
    Bu adamlardan sadece Çorum da değil her yerde var, hatta adamlar kendilerine rapor veren oto exper açmışlar .

8. Beğeni brsk bu mesajı beğendi.
    İsim
    mustafa coşkun
    Yer
    SİNOP /ÇORUM
    Meslek
    Beğeni (toplam)
    27
    Araç
    1995 w140 s320

Malesef durum okadar vahim.ama ben herzaman experden ziyade o sehrin marka uzerine ihtisas yapmis ihtiyar delikanlilarini tercih ediyorum.bulmakta zor degil hangi sanayiye girerseniz girin her markanin bi profesoru mevcut.mercedesci ahmet usta kim deyince hemen bulunuyor ��

10. Beğeni mehmet sumer bu mesajı beğendi.
    VIP Üye Genelkurmay mehmet sumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - Gebze
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    4734
    Araç
    2008 E 200 K Avangarde - 2017 Astra CDTI Auto Dynamıc

Alıntı cerkes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef durum okadar vahim.ama ben herzaman experden ziyade o sehrin marka uzerine ihtisas yapmis ihtiyar delikanlilarini tercih ediyorum.bulmakta zor degil hangi sanayiye girerseniz girin her markanin bi profesoru mevcut.mercedesci ahmet usta kim deyince hemen bulunuyor ��
    İşte bu ! Ben her zaman diyorum ki Mercedes ten önce iyi bir Mercedes ustası bulun. Her zaman yardım alabileceğiniz bir dost olsun bu usta rahat edersiniz. Selamlar

12. Beğeni pskhalil bu mesajı beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)