Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
76 sonuçtan 71 ile 76 arası

Konu: Seramik Kaplama Tavsiye

VIP Üye Albay HUROL123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    HÜROL
    Yer
    ANKARA
    Meslek
    Tüccar -Kimya müh.
    Beğeni (toplam)
    920
    Araç
    W140

Ben geçen sene mayıs ayında Gökerin yerinde seramik yaptıran biri olarak konuşayım , öncelikle aldığımda arabayı çok beğenmiştim gerçekten süperdi zaman içerisindede çok aşırı bir kayıp oldu diyemem

Ama ne zaman yıkamacıya gitsem ( Ozanın dükkan hariç ) denilen hep arabaya acil pastacila lazim oldugu , yahu arabada seramik var diyorum , gitmis hic kalmamis diyorlar , bak ben suraya bir pencere acayim farki gör diyorlar ama gerçek bu değil.
    Ben biliyorum arabamı , hala rengi pırıl pırıl , elbette aldığım günkü gibi değil ama hala Gökere gönderdiğim güne göre çok çok iyi , genel olarakda beğenilecek parlaklıkda

Bana boyadaki kılcal çizikleri , fırça izlerini gösteriyorlar , kardeşim boya yapılmadı arabaya seramik kaplama yapıldı , 50 tl lik sentetik cilayı bir bölüme sürüp parlayınca beni kandıracak , ben kendim 20 seferden fazla sentetik cilanın bilimum kalitesini arabama atmışımdır , en iyisinden 1 ay sonra eser kalmıyor .
    Yani Gökercim her gittiğim yerde senin işine çamur atıyorlar ama gerçek şu ki ben senin işinden memnun kaldım , eline sağlık güzel iş çıkardın , bir yılı geçti yaptığın iş hala iyi durumda , herkese tavsiye ederim.

İç temizliğinden bahsetmiyorum bile , o konuda zaten üstüne tanımam , o apayrı bir iş , deri temizliğini senin gibi zaten bilende yoktur , o işte bence Türkiyede uzak ara 1 numarasınız. Rakibin olduğunu sanmıyorum ama fiyatın ucuz diyemiyeceğim , ama helal olsun çok memnun kaldım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Beğeni Kavanca bu mesajı beğendi.
    Yüzbaşı
    İsim
    SERKAN
    Yer
    İSTANBUL
    Meslek
    Mimar
    Beğeni (toplam)
    39
    Araç
    C250 COUPE

Bu tarz yıkamacılarda bir de şu var ;

Aman abi araba ne olmuş, acil işlem lazım arabayı kötüleme çabası, telefon led i açıyor heryerde ampuller yanıyor reelde öyle bir görüş yaşamıyoruz aslında bir noktada,

Bir yıkamacı bu araba bu haliyle 10.000 aşağı satılır dedi, sen diyosun düz yıkamana bak ama hepsi para koparma derdinde,birçoğu terbiyesiz düzenbaz tüccar kafalarda, bu da hakkıyla detailing yapanlara çamur atmaya yöneliyor malesef, yoksa kaliteli olanları çok iyi işler yapıyorlar

CIP Üye General Kavanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Alaattin KILIÇ
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Gümrük Müşaviri
    Beğeni (toplam)
    1859
    Araç
    2001 W 210 E 320

Alıntı HUROL123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben geçen sene mayıs ayında Gökerin yerinde seramik yaptıran biri olarak konuşayım , öncelikle aldığımda arabayı çok beğenmiştim gerçekten süperdi zaman içerisindede çok aşırı bir kayıp oldu diyemem

Ama ne zaman yıkamacıya gitsem ( Ozanın dükkan hariç ) denilen hep arabaya acil pastacila lazim oldugu , yahu arabada seramik var diyorum , gitmis hic kalmamis diyorlar , bak ben suraya bir pencere acayim farki gör diyorlar ama gerçek bu değil.
    Ben biliyorum arabamı , hala rengi pırıl pırıl , elbette aldığım günkü gibi değil ama hala Gökere gönderdiğim güne göre çok çok iyi , genel olarakda beğenilecek parlaklıkda

Bana boyadaki kılcal çizikleri , fırça izlerini gösteriyorlar , kardeşim boya yapılmadı arabaya seramik kaplama yapıldı , 50 tl lik sentetik cilayı bir bölüme sürüp parlayınca beni kandıracak , ben kendim 20 seferden fazla sentetik cilanın bilimum kalitesini arabama atmışımdır , en iyisinden 1 ay sonra eser kalmıyor .
    Yani Gökercim her gittiğim yerde senin işine çamur atıyorlar ama gerçek şu ki ben senin işinden memnun kaldım , eline sağlık güzel iş çıkardın , bir yılı geçti yaptığın iş hala iyi durumda , herkese tavsiye ederim.

İç temizliğinden bahsetmiyorum bile , o konuda zaten üstüne tanımam , o apayrı bir iş , deri temizliğini senin gibi zaten bilende yoktur , o işte bence Türkiyede uzak ara 1 numarasınız. Rakibin olduğunu sanmıyorum ama fiyatın ucuz diyemiyeceğim , ama helal olsun çok memnun kaldım

Hürol selam Dostum
    Göker dediğin dost, Ankara’da mı

Yüzbaşı Embiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Erkan
    Yer
    Ankara
    Meslek
    özel sektör
    Beğeni (toplam)
    22
    Araç
    w-203

arkadaşlar seramik işine fiyatından dolayı sıcak bakamıyorum ben pasta cila devam makinamda var ara ara cila da atıyorum zaten o yüzden hani bu işlerden zevk alıyorsanız böyle yapmanızı öneririm eğer illaki yaptıracaksanız da Ceramic Pro burayı öneririm ama sadece ist garajı var instagramdan da takip edin içinize sinecektir eminim

VIP Üye Albay HUROL123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    HÜROL
    Yer
    ANKARA
    Meslek
    Tüccar -Kimya müh.
    Beğeni (toplam)
    920
    Araç
    W140

Alıntı Kavanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hürol selam Dostum
    Göker dediğin dost, Ankara’da mı

Selam Alaattin abi , evet ankarada

Yüzbaşı Embiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Erkan
    Yer
    Ankara
    Meslek
    özel sektör
    Beğeni (toplam)
    22
    Araç
    w-203

Alıntı CaLViN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seramik kaplama yaptırdım ve şu faydasını gördüm diyen bir tane insan görmedim.
    Üzerine su dökülünce kayıp gitmesi haricinde başka bir özelliği yok gibi.
    ooooo ama su çok güzel akıyor aqua park yaptık tavandan kaputa doğru eller havada dönerek iniyoruz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)