Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: w 211 HALI PASPAS ..

Binbaşı Lincoln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    İsmail
    Yer
    İzmir
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Beğeni (toplam)
    131
    Araç
    '12 W204 C180

Alıntı byplt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben en üst kalite olandan almıştım , kalite dediği de kalınlık oluyor materyalin kalitesinde bir farklılık yok. Dediğiniz gibi evdeymişsiniz gibi oluyorsunuz arabanın içinde ve daha da elit bir hava katıyor açıkçası. Bunun temizliği bence daha kolay , kauçuğu yıkayıp kurumasını bekleyeceğinize halı paspasları fırçayla 1 dakikada temizlersiniz. Sizin aşınan paspasın aynısından bir tane alın kenarda dursun , iki takım da halı yaptırın güzelce binin. Sürücü tarafına topukluk istemeyi unutmayın.
    Peki klips olayı sadece sürücü kabininde mi var diğerlerine yapışkan dikebiliyorlar mı?

VIP Üye Genelkurmay
    İsim
    Mustafa
    Yer
    Bursa
    Meslek
    İnşaat
    Beğeni (toplam)
    4004
    Araç
    W204 C180 , W213 E400 , Toswagen Passat

Alıntı Lincoln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki klips olayı sadece sürücü kabininde mi var diğerlerine yapışkan dikebiliyorlar mı?
    Orijinalinde zaten sadece sürücü kabininde var başka yerde klips yok. Sağına ve soluna yapışkan koyuyorlar , şu ana kadar kayma filan olmadı ama isterseniz ek daha fazla yapışkan diktirtebilirsiniz.

3. Beğeni Lincoln bu mesajı beğendi.
    Onbaşı
    İsim
    Metehan YUSUFOĞLU
    Yer
    SAMSUN
    Meslek
    NAKLİYE
    Beğeni (toplam)
    2
    Araç
    W-116 W-124 W 140-w 211

Mehmet bey, evet aradığım model bu diğerlerinide kullandım halı paspas olarak ama hergün siliyordum artık alışkanlık haline gelmişti .
    GÖKTE YILDIZ YERDE YILDIZ

VIP Üye Genelkurmay mehmet sumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - Gebze
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    4876
    Araç
    2008 E 200 K Avangarde

Alıntı my55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet bey, evet aradığım model bu diğerlerinide kullandım halı paspas olarak ama hergün siliyordum artık alışkanlık haline gelmişti .
    Evet çabuk kirleniyor Metehan bey, ortama göre bunları kullanıyorum halı işi titiz olunca sıkıntı oluyor arabada.

Emektar Üye Binbaşı kaptannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Hakan
    Yer
    istanbul
    Meslek
    .
    Beğeni (toplam)
    1013
    Araç
    W211 (FL) E200K Avantgarde

Bugün eve dönerken yoluma yakın bir noktada olduğundan; kartalda vip oto paspasa uğrayıp hem imalathaneyi hem de ürünleri ve kullanılan materyeli görme imkanım oldu.

İmalathane bir apartmanın giriş/bodrum katında; dükkana çok ilgili genç bir arkadaş bakıyor, imalat için gereken makinalar ve rulo halinde materyeller mevcut... Benim w211 in orijinal paspasları taban halısı renginle aynı gri renkte.. Fakat ellerinde gri renk kaliteli malzeme yok, mevcut olanlar; siyah, koyu füme (siyaha yakın) ve ekru (kırık beyaz)

Malzemeleri incelediğimde kullanılan en kaliteli olan tip malzemenin gayet tatminkar (kalın ve sık dokumalı evdeki halı gibi) olduğunu söyleyebilirim. Bunun set olarak fiyatı 250tl... Avrupa oem uyumlu klipslerinide (siyah renk) takıyorlar ve bu fiyata dahil... İndirim sormak aklıma gelmedi, fakat foruma özel indirim yaparlar diye düşünüyorum... Hemen hemen bütün Mercedes kasalarının paspas kalıpları ellerinde mevcut, ve kesimi bu orijinal kalıplara göre yapıyorlar.

Gri renk malzeme mevcut olsaydı ben kendi aracım için düşünürdüm... Aracına kaliteli bir halı (velur) paspas düşünen/ihtiyacı olan ve renk olarak; siyah, koyu füme yada ekru renk olur diyen arkadaşlar; malzeme kalitesi ve kesim anlamında (en üst kalite için yazıyorum) tereddüt etmeden internet üzerinden sipariş verip alabilir.
    Konu kaptannn tarafından (10.05.2018 Saat 17:27 ) değiştirilmiştir.
    Çarenin bedeli, sorunun maliyetinden büyük olamaz...

7. Beğeni mehmet sumer bu mesajı beğendi.
    VIP Üye Genelkurmay
    İsim
    Mustafa
    Yer
    Bursa
    Meslek
    İnşaat
    Beğeni (toplam)
    4004
    Araç
    W204 C180 , W213 E400 , Toswagen Passat

Açık renk çok çabuk kirlenşyor siyah tavsiyemizdir.

VIP Üye Genelkurmay mehmet sumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - Gebze
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    4876
    Araç
    2008 E 200 K Avangarde

Alıntı kaptannn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün eve dönerken yoluma yakın bir noktada olduğundan; kartalda vip oto paspasa uğrayıp hem imalathaneyi hem de ürünleri ve kullanılan materyeli görme imkanım oldu.

İmalathane bir apartmanın giriş/bodrum katında; dükkana çok ilgili genç bir arkadaş bakıyor, imalat için gereken makinalar ve rulo halinde materyeller mevcut... Benim w211 in orijinal paspasları taban halısı renginle aynı gri renkte.. Fakat ellerinde gri renk kaliteli malzeme yok, mevcut olanlar; siyah, koyu füme (siyaha yakın) ve ekru (kırık beyaz)

Malzemeleri incelediğimde kullanılan en kaliteli olan tip malzemenin gayet tatminkar (kalın ve sık dokumalı evdeki halı gibi) olduğunu söyleyebilirim. Bunun set olarak fiyatı 250tl... Avrupa oem uyumlu klipslerinide (siyah renk) takıyorlar ve bu fiyata dahil... İndirim sormak aklıma gelmedi, fakat foruma özel indirim yaparlar diye düşünüyorum... Hemen hemen bütün Mercedes kasalarının paspas kalıpları ellerinde mevcut, ve kesimi bu orijinal kalıplara göre yapıyorlar.

Gri renk malzeme mevcut olsaydı ben kendi aracım için düşünürdüm... Aracına kaliteli bir halı (velur) paspas düşünen/ihtiyacı olan ve renk olarak; siyah, koyu füme yada ekru renk olur diyen arkadaşlar; malzeme kalitesi ve kesim anlamında (en üst kalite için yazıyorum) tereddüt etmeden internet üzerinden sipariş verip alabilir.
    Yıldızı da var mı Hakan bey, yoksa olmaz

Bu işin şakasıydı Hakan bey, sen beğendiysen mesele yok elbette alınabilir. Bu pas pas işini bırakalım da yapılması gereken asıl işlerden ne haber ona bakalım ...
    Konu mehmet sumer tarafından (10.05.2018 Saat 17:45 ) değiştirilmiştir.

10. Beğeni kaptannn bu mesajı beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)