Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
58 sonuçtan 51 ile 58 arası

Konu: Bu E180 hakkında düşünceleriniz

Binbaşı İlbeyKurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    ilbey
    Yer
    mersin
    Meslek
    serbest meslek
    Beğeni (toplam)
    186
    Araç
    C180 (W205) Coupe

birtanesi sizsiniz herhalde hocam

Onbaşı
    İsim
    Gurkan
    Yer
    Sakarya
    Meslek
    Manager
    Beğeni (toplam)
    16
    Araç
    E180

Alıntı byplt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gürkan beye güzel bir araba ayarladık yarın gidiyor inşallah sorun çıkmazsa piyasadaki araçların üstünde bir dolulukta arabası olacak.
    Arkadaşlar dün aracımızı teslim aldık çok şükür. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen byplt kardeşime çok teşekkür ediyorum.

İlk izlenimlerim çok olumlu çok memnun oldum. Daha sonra detaylı izlenimlerimi yazarım. Aracın birkaç fotoğrafını ekledim. Araç 2015 E180 Edition E, 72binde, hatasız boyasız. Görüş bildiren ve yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkürler.

-sphotoeditor-20180612_214726.jpg
    -sphotoeditor-20180612_214750.jpg
    -20180613_202925.jpg

3. Beğeni byplt, adorno, muratduran bu mesajı beğendi.
    Albay Odyofil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mestan
    Yer
    Kocaeli
    Meslek
    İş Sağlığı - İş Güvenliği (OSGB) - İş Hijyeni + Eğitim + Danışmanlık
    Beğeni (toplam)
    759
    Araç
    E250 Coupe AMG C207fl

Alıntı oogurkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün aracımızı teslim aldık çok şükür. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen byplt kardeşime çok teşekkür ediyorum.

İlk izlenimlerim çok olumlu çok memnun oldum. Daha sonra detaylı izlenimlerimi yazarım. Aracın birkaç fotoğrafını ekledim. Araç 2015 E180 Edition E, 72binde, hatasız boyasız. Görüş bildiren ve yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkürler.
    Çok şanslısınız, güle güle kullanın.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Beğeni oogurkan bu mesajı beğendi.
    Onbaşı
    İsim
    Turgay
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Mali Müşavir
    Beğeni (toplam)
    8
    Araç
    E 180

Bana göre çok doğru bir tercih hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın.

7. Beğeni oogurkan bu mesajı beğendi.
    Yüzbaşı kargaburun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Alihan
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Mühendis
    Beğeni (toplam)
    95
    Araç
    W205 & W447

bu forumu seviyorum yahu. hayırlı olsun hocam, jantınıza taş değmesin. çok şık bir araç almışsınız, maşaAllah.

9. Beğeni oogurkan bu mesajı beğendi.
    Binbaşı İlbeyKurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    ilbey
    Yer
    mersin
    Meslek
    serbest meslek
    Beğeni (toplam)
    186
    Araç
    C180 (W205) Coupe

Hayırlı olsun en doğru karar Allah kaza bela vermesin

11. Beğeni oogurkan bu mesajı beğendi.
    Onbaşı
    İsim
    Gurkan
    Yer
    Sakarya
    Meslek
    Manager
    Beğeni (toplam)
    16
    Araç
    E180

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı günler dilerim,

Daha önce dediğim gibi yeni aracımın daha detaylı gözlemlerimi yazmak istedim. Belki öğrenmek ve/veya almak isteyen arkadaşlara yardımcı olur. Bunlar kendi görüşlerimdir, tabiki bazı noktalar görece olumlu veya olumsuz olabilir; tartışmaya açıktır.

- Dış mekanda; dizayn gayet güzel, dikkat çekiyor, renk açık gri olduğundan çok ağır durmuyor.
    Araç uzun olduğundan, özellikle günlük kullanım için alışma süreci gerekiyor. Bu pakette kaput yıldızı olmadığından ön tampon nerede bitiyor tam bilinmiyor. Bunlar bence aşılmayacak sorunlar değil. Ben bilakis heybetli büyük aracı seviyorum, 1 haftada alıştım diyebilirim.
    - İç mekanda; döşeme ve trim rengi siyah beyaz olduğundan diğerlerinden ayrılıyor. Klasik değil daha dinamik bir mekan var. Panoromik cam tavan süper, bayıldım. Genel malzeme kalitesi süper. Kronik bir trim sesi yok.
    Audio20 ses sistemi gayet güzel, tabiki Command ile ilgili karşılaştırma yapamam ama günümüz markaların (vw, vs gibi) stock hallerinden çok çok iyi. Son ses açsanız bile ses bozulmuyor, bas tiz sesler net temiz, bayıldım.
    - Konfor ve sürüş; Konfora önem vererek aldığım için kesinlikle memnunum, beklediğim gibi. Ancak öyle başka araçlara binip ultra bir karşılaştırma yapamam. Süspansiyon darbe emişleri gayet güzel, hergün i30'la geçtiğimiz kısa topraklı yolda hissettim farkı.
    Virajları daha hızlı alabiliyorum ve bu anda araç hala stabil, o güveni veriyor. Aracın sınırları bilinirse, yol kaygan değilse ve lastikler iyiyse araç illaki yolda kalmak istercesine davranıyor. İnanılmaz fark.. Ve tüm bunları yaparken konfordan hiçbir şey kaybetmiyor.
    - Yakıt-Performans; ev-iş arası karma ve bazen performanslı şekilde 9-10lt civarı. Bunu bilerek aldım, hatta 15lt ye kadar gözü karartmıştım ama bu sınıfta bu cüssede bu fiyatta bir Mercedes için normal. Hele ki bire bir aynı özelliklerde dizel almaya kalkarsanız yaklaşık 100bin TL farkı kaç yılda çıkar o kadar bütçe ayrılabilir mi, bu soruları sorunca mantıklı bir karar verdiğimi düşünüyorum.
    Performans beklentisi olan birine bu araç az gelecektir diyebilirim, benim öyle uçmak kaçmak gibi bir beklentim olmadığından aramıyorum. 0-100, 100-200 sürelerinden de az çok anlaşılacağı gibi bu araç performans aracı değil.
    - Ekstra; aracı kullanırken şöyle bir hissiyat oluşuyor: yolculuk bitmesin.. Sessizlik, rahatlık, konfor kısacası uçan halı modundasınız o yüzden dış dünyadan sizi koparıyor. Tam da benim aradığım şey, o yüzden doğru bir seçim yaptım.

Genel olarak çok memnunum. Mercedes sahibi olmak ve forumun bir üyesi olmak da mutluluk verici bir şey. Herkese selamlar, saygılar diliyorum.

13. Beğeni sera.2002, goxel2105, byplt, yahyacelik, W211Fan, Odyofil bu mesajı beğendi.
    VIP Üye Genelkurmay
    İsim
    Mustafa
    Yer
    Bursa
    Meslek
    İnşaat
    Beğeni (toplam)
    4004
    Araç
    W204 C180 , W213 E400 , Toswagen Passat

Kaput yıldızı basit 1 dk lık iş.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)