Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
98 sonuçtan 91 ile 98 arası

Konu: W177 sahipleri

Onbaşı
    İsim
    ahmet kasap
    Yer
    ankara
    Meslek
    mühendis
    Beğeni (toplam)
    6
    Araç
    A180 d (w177)

[QUOTE=tufan;730805]16
    Hiçbir aracın kliması ısıtmaz
    Ev kliması ile karıştırmayın
    Araç klimaları yalnızca soğutur
    Isıtsa webesto diye bir cihaz olmazdı

2007 model astra h a bindim,tam 12 sene ,kisin hic klima acmadim, abartmiyorum,3-4 dk icinde sicacik ufluyordu fanda, webasto yaninda halt etmis, corum kalorifer gibiydi, bu aracta kesinlikle isinma problemi var,hem klimali hem klimasiz,defalarca denedim,15 dk da ancak sicak ufluyor,klimayi full acsaniz dahi.!

Forum Finansörü Genelkurmay Gudikcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mehmet
    Yer
    Ankara - Kocaeli
    Meslek
    Yönetim Kurulu Üyesi
    Beğeni (toplam)
    18785
    Araç
    GLK 350 CDI, SLC 180 AMG, W212 E 250 CDI , W204 C 180 K, GLK 320 CDI

Standart W177 sahipleri

Alıntı Predator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Radyo kanalları çalarken standart bir logo ile ilgili kanal gösteriliyor.
    Her radyo kanalının kendi logosu ile gösterimi nasıl sağlanabilir?
    Onu normalde Hermes üzerinden yapması gerekiyor
    Fakat
    Mevcut ithalatçı araçlarda takılı olan Hermes ünitelerine ait olan IMEI numaralarını BTK ya kaydettirmiyor ücretini ödemiyor ve Roaming üzerinden araçlara erişim sağlattığı için bunun siz farkında olmayın diye sizin Daimler Sunucularından customer service hesabınızı durduruyor. O portu erişime kapatıyor. Bu nedenle o bilgiler araca otomatik olarak akmıyor ve araçta takılı olan NTG6.0 sistemi bu logoları ara belleğine alamıyor.

Bu konu İle ilgili soracağınız soru ithalatçıya şudur :
    Hermes ten madem hala Roaming e devam ediyorsunuz ve BTK IMEI bypass ını koymuyor araçlara siz istediğiniz gibi erişip bizim km ve bakım ve lokasyon bilgilerimizi hala şu an itibari ile alabiliyorsunuz.
    Ama neden biz araçlara erişemiyoruz ve me hizmetlerini kullanmıyoruz. Neden herkese ME adaptör takıp hedef saptırmaya çalışıyorsunuz ?

BTK ya sorulacak soru :
    Sayın BTK ;
    Sen neden hala Harman / Becker Sistemlerine ait olan IMEI lerin bypass ını kaldırmıyorsun ve hala neden roaming üzerinden 01/2017 sonrası ithal edilen bütün araçlara erişim sağlatıyorsun. Bu yasal mı? Reisi Cumhur un bu konudan haberi var mıdır ? Bu 12 tane C200d, 1 tane E ve 1 tane S muhabbeti nedir? Birazcık bize de anlatın Aslı astarı var mıdır diye sorun!.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletişim ve Sorularınız için : Gudikcik [@] hotmail.com
    For Contact and Further Questions : gudikcik[@]hotmail.com

Oldies :

W201 190D 2.0 1987
    ( 41 E 0018 ), W124 250D 1991 ( 34 SVK 92 ) , W211 E280 CDI 2007 ( 34 DK 670 ), W202 C220 D 1994 ( 41 FS 530 ), W204 C 220 CDI 2009 ( 06 RVK 28 ), W212 E250 CDI 4 MATIC FL 2013 ( 41 GH 674 ), C117 CLA 200 AMG 2014 ( 06 ZBF 28 ), W205 C180 AMG 2015 ( 06 LGF 28 ), W204 C250 CDI FL 2011 ( 06 RKG 28 ), W213 E200 2016 ( 06 GBF 28 ), C219 CLS63 AMG( WN - 065 )

3. Beğeni creedozz, yakupcetin, Mamadunian, ermealöm bu mesajı beğendi.
    Er
    İsim
    Tamer
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Kalite Sorumlusu
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    A180d

Merhaba herkese, A180d sahibiyim ve araçta 3. Vitesten 4. Vitese geçerken bir ses geliyor. Ayrı ayrı 2 yetkili servise götürdüm aracı ve bunun bütün dizellerde olduğunu söylediler. Bu konu hakkında Daimler’e mail attım ilgili bölüme ilettiklerini söylediler ama 1 ay oldu hala cevap gelmedi. Benden başka bu ses ile karşılaşan var mı ?

Er
    İsim
    Hasan Turan
    Yer
    Bursa
    Meslek
    Makine Mühendisi
    Beğeni (toplam)
    3
    Araç
    A180D Sedan Style

net olarak hiçbir vites geçişinde böyle bir problemle karşılaşmadım.
    Sadece otomatik parkta çok seri hareket ettiğinden ve direksiyonu sonuna kadar kırdığından son noktada katır kutur sesler geliyor,
    sıfır arabada bu herhalde normaldir diye düşündüm,çalıştıkça ve oralara kadar döndürdükçe biter diye düşünüyorum,
    zaten otomatik parkı da pek kullanmıyorum.

Albay creedozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    özkan özdemir
    Yer
    ankara
    Meslek
    doktor
    Beğeni (toplam)
    739
    Araç
    A 200 AMG

Alıntı Gudikcik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fakat
    Mevcut ithalatçı araçlarda takılı olan Hermes ünitelerine ait olan IMEI numaralarını BTK ya kaydettirmiyor ücretini ödemiyor ve Roaming üzerinden araçlara erişim sağlattığı için bunun siz farkında olmayın diye sizin Daimler Sunucularından customer service hesabınızı durduruyor. O portu erişime kapatıyor. Bu nedenle o bilgiler araca otomatik olarak akmıyor ve araçta takılı olan NTG6.0 sistemi bu logoları ara belleğine alamıyor.

Hermes ten madem hala Roaming e devam ediyorsunuz ve BTK IMEI bypass ını koymuyor araçlara siz istediğiniz gibi erişip bizim km ve bakım ve lokasyon bilgilerimizi hala şu an itibari ile alabiliyorsunuz.
    Ama neden biz araçlara erişemiyoruz ve me hizmetlerini kullanmıyoruz. Neden herkese ME adaptör takıp hedef saptırmaya çalışıyorsunuz ?

BTK ya sorulacak soru :
    Sayın BTK ;
    Sen neden hala Harman / Becker Sistemlerine ait olan IMEI lerin bypass ını kaldırmıyorsun ve hala neden roaming üzerinden 01/2017 sonrası ithal edilen bütün araçlara erişim sağlatıyorsun. Bu yasal mı? Reisi Cumhur un bu konudan haberi var mıdır ? Bu 12 tane C200d, 1 tane E ve 1 tane S muhabbeti nedir? Birazcık bize de anlatın Aslı astarı var mıdır diye sorun!.

Abi cimerden yazsam en azindan sence bisey cikar mi? Btk ya

Onbaşı
    İsim
    Mercedes Benz
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Mühendis
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    A200 Sedan

Alıntı Gudikcik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fakat

BTK ya sorulacak soru :
    Sayın BTK ;

Birçok konunun sonu Me Connect'in kapatılmasına çıkıyor.
    Mercedes Satış Sonrası ile iletişime geçince şu an için bu hizmet verilmiyor denilip konu geçiştiriliyor.

Me Connect hizmetinin tekrar verilme ihtimali mevcut mu? Buna göre beklenti oluşturalım.

Onbaşı
    İsim
    Kadir
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Purser
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    A180d

Alıntı TamKav Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese, A180d sahibiyim ve araçta 3. Vitesten 4. Vitese geçerken bir ses geliyor. Ayrı ayrı 2 yetkili servise götürdüm aracı ve bunun bütün dizellerde olduğunu söylediler. Bu konu hakkında Daimler’e mail attım ilgili bölüme ilettiklerini söylediler ama 1 ay oldu hala cevap gelmedi. Benden başka bu ses ile karşılaşan var mı ?

bendede 4. Vitese gecerken vup diye ses geliyordu gulsoy otomotivde guncelleme yapildi fakat durum aynıydı sonunda sanziman garantiden degisti

Onbaşı
    İsim
    Kadir
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Purser
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    A180d

bu arada MBUX sistemin komut listesi elimde mevcut mail adresini paylaşirsaniz excell dosyasini mail atarim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)