Sayfa 3/3 İlkİlk 123
22 sonuçtan 21 ile 22 arası

Konu: has oto aracımın comand online sistemini bozdu tüm işlevleri gitti radyo ve dvd faal

Onbaşı
    İsim
    Onur Baysal
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Borsa
    Beğeni (toplam)
    7
    Araç
    W204 Coupe

neden dava açmıyorsunuz? yaptıklarının cezasını öteki tarafa bırakmamanızı öneririm. saygılarımla

VIP Üye Binbaşı
    İsim
    Görkem
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Dış Ticaret
    Beğeni (toplam)
    460
    Araç
    W205 C180 AMG

Zaten bu ülkede olaylar "hakkımı helal etmiyorum", "Allahtan bul cezanı", "öbür tarafta hesabı sorulur" gibi cümlelerle kapatılıp manevi inanışlara havale edildiğinden aynı tas aynı hamam devam ediyor. Beyefendi anlatımlarınızdan yola çıkarak tamamen haklısınız ve ispat imkanınız var. Açın davanızı çatır çatır alın hakkınızı. Yıl olmuş 2019 biraz realist bakın çok rica ediyorum.

not: Bugün Ankara'da, yani 8 milyonluk Başkentte! tahsisli yolunda giden hızlı tren orada olmaması gereken bir lokomotife çarptı ve bir sürü ölü var. Aynı koca metropol Başkent Ankara'nın bugün hiçbir yerinde tuzlama olmadığından onlarca kaza oldu. Bunları da mı Allah'a havale edelim? nasolsa öbür dünyada hesabı sorulur dimi! geçiniz bunları lütfen. Durmak yok yola devam!

notdaki sözümü konu sahibi olarak üstünüze alınmayın lütfen çok sinirim bozuk bir yere yazma ihtiyacı hissettim burası denk geldi.

3. Beğeni creedozz, banderas bu mesajı beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)