10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: temiz 300 sel sorunu

Er
    İsim
    nuri
    Yer
    ordu
    Meslek
    mühendis
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    YOK

Standart temiz 300 sel sorunu

çocukluğumdan beri hayal ettiğim araba. bütcem de 25 bin tl. iş-ev 5 km, haftasonları da düz yol 300 km belki kullanırım. saniyiye girmek istemiyorum. trabzon'da yaşıyorum mercedes'ten anlayan usta var mı bilmiyorum. yakıt konusu pek mühim değil. 1-2 sene binip hevesimi alma peşindeyim.
    gözüme linkteki araba çarpıyor 1-2 aydır orada. ne dersiniz, usta evliliği yaptırır mı? 1-2 sene sıkıntısız kullanıp satmaya müsait midir?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...19234136/detay

Binbaşı
    İsim
    Lokman
    Yer
    Trabzon
    Meslek
    Elektrik Teknikeri
    Beğeni (toplam)
    63
    Araç
    W124 E320

Trabzonda ikamet ediyorum usta konusunda yardımcı olurum sorun usta olmaz ancak bu aracın çok eksiği varmış gibi duruyor. Eski arabanın temizini almazsanız sonrasında çok uğraşırsınız

General
    İsim
    tolga
    Yer
    ...
    Meslek
    ...
    Beğeni (toplam)
    519
    Araç
    ...

çok fazla w126 bilgim olmamakla birlikte araç toplamak hesaplanan dışında sürprizleri beraberinde getirebiliyor. Bence eksiği fazla olmayan bir w126 bakın ama 25 bin bütçe ile biraz zor. sıkı bir pazarlıkla ilandaki aracı alırsanız bir kaç hafta kullanırsınız baktınız beklenti karşılamıyor ilanda yazılanlar dışında büyük eksiği yoksa yine satılır buna yakın fiyatlara. hayalleri ertelememiş olursunuz. w126 benim de merak ettiğim bir araçtı yakın zamanda aldım keyifli bir araç

Emektar Üye Genelkurmay SALİKA53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mücâhid
    Yer
    RİZE
    Meslek
    SERBEST
    Beğeni (toplam)
    1695
    Araç
    YOK

Alıntı dasauto2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çocukluğumdan beri hayal ettiğim araba. bütcem de 25 bin tl. iş-ev 5 km, haftasonları da düz yol 300 km belki kullanırım. saniyiye girmek istemiyorum. trabzon'da yaşıyorum mercedes'ten anlayan usta var mı bilmiyorum. yakıt konusu pek mühim değil. 1-2 sene binip hevesimi alma peşindeyim.
    gözüme linkteki araba çarpıyor 1-2 aydır orada. ne dersiniz, usta evliliği yaptırır mı? 1-2 sene sıkıntısız kullanıp satmaya müsait midir?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...19234136/detay
    İlandaki araç ölmüş Tavsiye etmem
    25 bin ₺ bütçeniz varsa 126 ya hiç yanaşmayın.

Onbaşı
    İsim
    Yasin ARIKAN
    Yer
    istanbul
    Meslek
    Esnaf
    Beğeni (toplam)
    21
    Araç
    1997 W140 S320L / VW POLO 1.0 TSİ / VW AMAROK 3.0 TDİ CANYON

bu araca samsundan bi arkadaş talip olmuştu burda başka bir arkadaşa rica edip araca baktırmıştı
    binmek için alınacak bir araç değil, toplanmak için belki alınabilir diyordu.
    eğer 126 düşünüyorsanız Tolga beyin tavsiyelerine kulak verin..

Albay iceberq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Rıza ÖZKAN
    Yer
    KONYA / ZONGULDAK
    Meslek
    Kalibrasyon Uzmanı
    Beğeni (toplam)
    47
    Araç
    W140 S320, Actros 1848, Clio 4, Dacia Duster

Eski bir 91 W126 300SEL kullanıcısı olarak, bu araç yağlanıp ballanmış. Tampon ilk seri, pakolar karadenizin hırçın dalgaları gibi, sağ sinyalin yerinde olmayışı, sunroof olmaması, büyük ihtimalle çalışmayan hatta hiç var olmayan yol bilgisayarı, kolay kolay bozulmayan maunların yenilenmesi vs. vs. Lpg den tutun bir sürü eksiği olacağı kanaatindeyim.

Kaldı ki düzgün diye aldığımız arabalarda bile eksikler çıkıyor. O yüzden bütçe hesabı hiçbir zaman tutmaz mercedes araçlarda. Öyle alayım sanayiye gitmeyeyim denecek araçlar 35 liranın üzerinde. Gerçi turşu olan araçlarda 35 üstünde olabiliyor. Onlar fırsatçı ilanı olduğu için ben kale bile almıyorum. İşiniz zor. Kolay gelsin.

Onbaşı
    İsim
    Yasin ARIKAN
    Yer
    istanbul
    Meslek
    Esnaf
    Beğeni (toplam)
    21
    Araç
    1997 W140 S320L / VW POLO 1.0 TSİ / VW AMAROK 3.0 TDİ CANYON

Alıntı iceberq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski bir 91 W126 300SEL kullanıcısı olarak, bu araç yağlanıp ballanmış. Tampon ilk seri, pakolar karadenizin hırçın dalgaları gibi, sağ sinyalin yerinde olmayışı, sunroof olmaması, büyük ihtimalle çalışmayan hatta hiç var olmayan yol bilgisayarı, kolay kolay bozulmayan maunların yenilenmesi vs. vs. Lpg den tutun bir sürü eksiği olacağı kanaatindeyim.

Kaldı ki düzgün diye aldığımız arabalarda bile eksikler çıkıyor. O yüzden bütçe hesabı hiçbir zaman tutmaz mercedes araçlarda. Öyle alayım sanayiye gitmeyeyim denecek araçlar 35 liranın üzerinde. Gerçi turşu olan araçlarda 35 üstünde olabiliyor. Onlar fırsatçı ilanı olduğu için ben kale bile almıyorum. İşiniz zor. Kolay gelsin.
    Altına imzamı atıyorum Rıza abi.

Er
    İsim
    nuri
    Yer
    ordu
    Meslek
    mühendis
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    YOK

aradığım cevaplardan biri buydu, daha önce arabaya talip olmuş biri. teşekkür ederim.

Er
    İsim
    nuri
    Yer
    ordu
    Meslek
    mühendis
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    YOK

çok teşekkürler cevap için. ahşap konsol boyanmış gibime geldi benim de, normal renginden açık.

---Yeni mesaj birleştirildi---

teşekkürler

General
    İsim
    tolga
    Yer
    ...
    Meslek
    ...
    Beğeni (toplam)
    519
    Araç
    ...

Alıntı dasauto2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkürler cevap için. ahşap konsol boyanmış gibime geldi benim de, normal renginden açık.

---Yeni mesaj birleştirildi---

teşekkürler
    Renk zevk meselesi ben de şu an maunlari yaptırıyorum bu kadar açık olmasa da rengi actiriyorum daha ferah görüntü için

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)