Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
33 sonuçtan 31 ile 33 arası

Konu: Yeni aldım bir kaç sorun var. B 180 1,6 122 HP (2012)

VIP Üye General z edition - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    OZAN ÖNAL
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Turizm
    Beğeni (toplam)
    3819
    Araç
    1996 W140 S320 2004 W211 E320 1984 C126 500SEC

Alıntı HUROL123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence boşa uğraşıyorsunuz siz , triger değişip performansım arttı diyen hiç duymadım , sabah ilk çalıştırmada nasıl bir ses geliyor ? , triger ile ilgisi olduğunu hiç sanmam , fikrimce 100,000 de triger değişmesi hangi motor olursa olsun gereksiz , mb de 200,000 km den önce herhangi bir motorda zincir koparan hiç duymadım , işte forum burda varmı duyan ?

Sanki ustanızın dediğini takıpda zincir kopunca ustanız sandık motor hediye edecek ,garanti falan boşlaf bunlar , ikna yöntemi , bunlara kanıp kendinizi üzmeyin ,
    Bence sizde hiç sıkıntı yok , devam edin

Ayrıca Turbo araba düşük devirde yüksek tork verir , benim arabam 200 tork demişsiniz , turboda bu tork uzun bir aralıkta iken sizde muhtemelel 3000 devirin üzerinde 300-500 devir kadardır yani performansınız normal , atmasferik 122 beygir öyle çok canlı gitmez , bahsettiğiniz tüketim değerleride normal

Ama lütfen bir dahaki sefere yıldız hayalim vardı ,yıldız alacağım deyip önden çekişli mercedes almayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ama sen kafana takma hürolum. Lucianoda zincir ömrü motor ömrü ile eşit. M104 te sistem biraz farklı. Şimdiye kadar anormal bir durum olmadıkça zincir değişen m104 görmedim.

YOU WON'T BELIEVE WHAT'S UNDER THE HOOD.
    MEET THE BEAST

VIP Üye Albay HUROL123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    HÜROL
    Yer
    ANKARA
    Meslek
    Tüccar -Kimya müh.
    Beğeni (toplam)
    879
    Araç
    W140 320L-CLA200-W212 E250 CGİ -W203 C200 komp.

Eyvallah kardeşim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Onbaşı
    İsim
    Mehmet
    Yer
    Rize
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    5
    Araç
    Mercedes B180 2012

Aracı servise bir tanıdık buldum götürdüm bilgisayara bağladılar ustalar baktı usta Zincir uzamış, egzantirik konumlandırıcı dişlisinden emme olanı, V kayışı, Gergi vs.. değişecek dendi 6500 TL ye anlaştım Almanyadan parçalar geldi bu gün servise bıraktım hatta servis yakında araba zor çalışmaya başlar arıza lambası yakar dedi bu gün servise giderken arıza lambası da yandı. Servis start stop devreye girmiyordu onuda söyledim onun içinde baktılar Akü ve koltuk altında küçük akü varmış onlar değişmeli dedi. Onları değişmedim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)