Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: ÇAK-MER Mercedes Özel Servis (Kötü Deneyim)

CIP Üye Onbaşı
    İsim
    mahmut SARI
    Yer
    izmir
    Meslek
    teknik personel
    Beğeni (toplam)
    21
    Araç
    w204 fl

öncelikle geçmiş olsun arkadaşım tabiki başından geçen bir olayı burada paylaşacaksın ki bizde servis hizmeti alırken dikkat edelim. siz karşılaştığınız problemi aktardığınız için tşk ederim.
    tabi anlattıklarınızdan herkes birşeyler çıkarmıştır muhakkak ama askerlik anılarına girmeden ogün üzerinizdeki kıyafetlerin rengini sormadan yok öyle değil böyle demeden duramayan forum üyeleri muhakkak olacaktır takma kafana
    sıradan bir markette bile eğer ürün üzerindeki etiket fiyatıyla kasadaki fiyat arasında farklılık varsa düşük olan müşteri lehine işlenir bu bir ticaret hukukudur ayrıca ticaret adabıdır. bu arkadaş tatlı su kurnazlığı yapmış önemli değil bazen insan parasıyla belayı def etmeyi bilmeli öyle düşünün. tekrar çok geçmiş olsun.

2. Beğeni Whiterock bu mesajı beğendi.
    Er
    İsim
    Kaan
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Tamirci
    Beğeni (toplam)
    1
    Araç
    Mercedes

Biz burda varsa bi hatamız düzeltelim peşindeyiz gerekiyor arayıp konusalim diye telefon numarasını istedim konu farklı Yöne çevriliyor yok telefon numarasını istiyor çakacak galiba önce siz kendi saygınıza bakın ondan sonra gelin burda bizi eleştirin daha adam gibi karşılıklı konuşamıyoruz yok dükkana arabayla giricez hadi gelin bekliyorum önce bir telefon numaranızı verinde adam gibi konusalim

Er
    İsim
    Kaan
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Tamirci
    Beğeni (toplam)
    1
    Araç
    Mercedes

Burda detaylı yorum yapmıyorum diye kendinizi haklı konuma çıkarmayın arabanız 271 motor çıkıp sonrasında bujileri değiştirince fiyat farkı değişiyor ve yanlış arabadan bahsetmiyorsam balata işçiliğini bakıma dahil etmek istemişsiniz ve fiyat bu yüzden yukarı cıkmış dediğim gibi bu işi burdan cozemiyicez önce olanlari insanlara doğru durust yansıtın ondan sonra konusalim

Onbaşı
    İsim
    veysel
    Yer
    Kocaeli-Çayırova
    Meslek
    esnaf
    Beğeni (toplam)
    4
    Araç
    yok

Konuyu okurken şiştim Valla, konuyu açan arkadaş net bir cevap bile vermiyor zamanında Samanyolu tv nin sırlar dünyası vardı tam o tadda olaylar gelişiyor. Bende esnafım gogle yorumlarda banada birisi 3 aydır ürünümü teslim etmediler diye yorum yazmış hem o isimde müşteri yok hemde değil 3 ay 3 gün ürün geçikse hepsi faturalı gelir mağazayı hoplatırlar yakamızı yırtarlar eminim. onun için yoruma falan pekte itibar etmemek lazım.

Onbaşı
    İsim
    Turgay Şanlı
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Mali Müşavir
    Beğeni (toplam)
    12
    Araç
    2015 E 180 Edition E

Alıntı tyro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haydaaaa. iyi de hocam yani sizinki de şimdi üzümü yemek degil de bağcigini dovmek oluyor artik. Ne onemi var yani şu kadar tutmus bu kadar olmus. yani detayli anlatsam ne olacak, anlatmasam ne olacak. sanki benim kendi ozel servisim mi var ki ,niye yalan konusayim. ama madem detayi bukadar cok merak ettin soyleyeyim.

Bana telefonda bujiler dahil 760 lira dedi. Ondan önce 4 yeri daha aramıştim. Biri 1000, biri 900, biri de 800 demişti. yetkili servis de 2000 demisti. sonra bu arkadasa gideyim dedim. kendisi orada yoktu. yarim saate gelir dediler. bende telefonda fiyat almisim ya, hadi diyorum max 1000 lira olsun. lifte kaldirip baslayalimmi abi dediler. bende tamam dedim. keske bekleseymisim. benim hatam o oldu. Sonrasinda tabi 1250 lira işçilik dahil diyince tabi olaylar gelişti.araba yapilirken, fiyati konusmadan once de parca soruyorum adama, aşagilayici sekilde cevaplar veriyor. boyle sanki asker arkadasiyim. tavir filan hic hosuma gitmedi yani. ustune fiyat mevzusu girince, ben farkli motor sandim, bilmem ne falan demeye basladi sonra da sinirleniyorum falan demeye basladi. ben daha once de cok arac goturdum baska ustalara. 18 yasimdan beri araba kullanirim. hic boyle bisey basima gelmemisti. buradan da uyarmak istedim. bu yani.
    Şu detayı en baştan yazsaydınız konu bu kadar uzamazdı. Anlattıklarınıza göre haklısınız ama olan olmuş. Şimdi yapılacak şey bir daha o servise gitmemek bunları okuyanlarda sanırım gidecek olsa bile bir kez daha düşünür. Öyle sanmakla falan fiyat verilmez şase numarası alınarak verilir, ayrıca o müşteriyi kazanmak istiyorsan balata falan karıştırmaz buda bizden olsun denir ve o kişi memnun edilir. Edilmezsede burada okuyan bilmem kaç kişi o servisin yakınından bile geçmez.

7. Beğeni tyro, etsc bu mesajı beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)