Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: A180 CDI 75 Bakımı - YARDIM

Onbaşı
    İsim
    Kerem
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Öğretmen
    Beğeni (toplam)
    4
    Araç
    Mercedes A 180cdi

Alıntı can1515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün 60.000 bakımı yaptırdım cemil azak ustada cok iyi ilgilendi sağolsun disk balata değişti hepsi toplam 1200 tl tuttu
    Bende gideceğim ilk fırsatta hocam telefonu varmı hatta isim soyisim verirsen seni referans gösterip geldiğimi söyleyim hem sana hem bana yararlı olur diye düşünüyorum

Yüzbaşı
    İsim
    Kenan C.
    Yer
    HATAY
    Meslek
    ....
    Beğeni (toplam)
    57
    Araç
    A180D AMG 2016

Alıntı Keremcem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende gideceğim ilk fırsatta hocam telefonu varmı hatta isim soyisim verirsen seni referans gösterip geldiğimi söyleyim hem sana hem bana yararlı olur diye düşünüyorum
    Bende ilk defa gittim siz şe diyin motul yağ koymus balataları diskleri değiştirmiş diyin - Cemil Azak 0(532) 307 13 63

Yüzbaşı
    İsim
    Kenan C.
    Yer
    HATAY
    Meslek
    ....
    Beğeni (toplam)
    57
    Araç
    A180D AMG 2016

Alıntı uykuprensi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi fiyat filtreyle motor yağı da değiştiyse mükemmel hatta. Kullanılan malzemelerin markalarını biliyor musunuz?
    Mazot filtresi haric

Onbaşı
    İsim
    Kerem
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Öğretmen
    Beğeni (toplam)
    4
    Araç
    Mercedes A 180cdi

Alıntı can1515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ilk defa gittim siz şe diyin motul yağ koymus balataları diskleri değiştirmiş diyin - Cemil Azak 0(532) 307 13 63
    Tşkler, birkaç güne arayim bende

Onbaşı
    İsim
    Kerem
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Öğretmen
    Beğeni (toplam)
    4
    Araç
    Mercedes A 180cdi

https://www.onlineyedekparca.com/uru...m-seti-orjinal

Bunu satın aldım bakalım, Salı günü de ustaya götürüp yaptıracağım

Onbaşı
    İsim
    Yasin
    Yer
    Afyon
    Meslek
    Doktor
    Beğeni (toplam)
    1
    Araç
    A180 CDI

Alıntı tugayoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Benim de 70.000 bakımım var 180 amg benzinli, 2 adet rutin bakım, şanzıman yağı, hidrolik yağı, bujiler, genel kontrol fiyatı mengerlerde ortalama 8000 tl ye yakındı, kolumanda bir temsilci ile konuştum, 1 bakım şanzıman yağı, hidrolik yağı, bujiler, genel kontrol fiyatı 3500 dedi ortalama, şanzıman bakımı sadece 1800tl, indirimlerle 1500, fakat 2 yıllık bakım satın alıyorsun 513€ gibi bir fiyat 3500 - 3600 tl arası değişiyor, şanzıman yağı ve hidrolik yağ değişimi içerisinde 3700tl ye hepsini hallediyorlar, ve yanına da bir sene sonrasının bakımı ücretsiz oluyor, aracınız da dizel, kayış vs değişebilir, şanzıman yağı değişmedi ise 6 yıl veya 120.000 km de değişir, yarı otomatik araç için önemli bir bakım, dur kalk çok yapıyorsanız özellikle, koluman' ı arayıp bu durumdan bahsederek, ilk önce yaptıracağınız bakımdan bahsedip, fiyat çok gelirse, 2 li bakım alırsam ne olur diye konuşabilirsiniz, peşin fiyatına taksit de var, bahar kampanyası kapsamında, sanırım me adaptör de hediye ama bilmiyorum her yer verir mi? Siz de başka şekilde yaptırırsanız bizle bilgiyi paylaşırsınız, eğer disk, balata değişecekse, iyice kontrol edin, insanların sorun yaşamadığı parçalara bakın eğer yetkili serviste yaptırmayacaksanız, ben kötü balata yüzünden 4 diski çöpe attım ki ön diskler yan sanayi olsa da 5000 km de idi sadece.
    Hocam kusura bakmayın ikili bakım fiyatını ne zaman almıştınız 3500-3700 civarına merak ettim de. Bide 513â, gibi bişey yazmışsınız 513 euro mu demek istemiştiniz. Teşekkürler şimdiden. Bir de 90000 bakımına girince hazır girmişken gerdirme kayışı mı ne varmış onu da değiştirmenizi tavsiye ediyoruz dediler bu konu hakkında bilginiz ve görüşleriniz var mı ne dersiniz?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)