Beğeniler Beğeniler:  1
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: W203 Fan beyni arızası

Acemi Üye Er
    İsim
    Hasan
    Yer
    Taşcı
    Meslek
    Pöh
    Beğeni (toplam)
    1
    Araç
    C220 CDI

Standart W203 Fan beyni arızası

Ustalar 2001 C220 CDI aracım var gümrük den aldım 20.000 para harcadım hiç bir sonuca ulaşamadım şimdi de fan açmıyor müşiri değiştirdik yine açmadı daha öncesinde son ayarda takılı kalmıştı parcanin yan sanayisi 2300 TL ikinci el 1600 lira civarında bu fan ve beyni birlikte başka bi çözüm bulamaz miyim fan sistemine en son arabayla kendimi yakacam bı çare varmidir

2. Beğeni E200 bu mesajı beğendi.
    Emektar Üye Yüzbaşı C230K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Samed
    Yer
    Ankara
    Meslek
    TPAO
    Beğeni (toplam)
    638
    Araç
    2005 W203 C230K Avangard , 2020 Honda Civic Eco Elegance

ankarada iyi ustalar var, neredesiniiz ?

Tecrübeli Üye Albay outlaw2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    kadir
    Yer
    SAMSUN
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    1507
    Araç
    W210 Kompressor Avantgarde

Standart W203 Fan beyni arızası

Hararet Müşür ile hallolmadıysa sizin sorununuz elektroniksel beyinsel.(SAM beyni klima gaz basınç müşürü) vb)ankarada iseniz emek elektronik var onlarla görüşebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu outlaw2 tarafından (19.06.2019 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.
    ...MERCEDES -BENZ ... SAMSUN... kadir SAĞLAM...GOLF MKIII > GOLF MKV >W210 Komp.>W208 fl

Acemi Üye Er
    İsim
    Hasan
    Yer
    Taşcı
    Meslek
    Pöh
    Beğeni (toplam)
    1
    Araç
    C220 CDI

Ne yazikki Kars'ta yim bu klima ile alakalı bi görüntü felan varmı kontrol ettirebilicegim bakılması gereken bir yer felan söylerseniz baktırmak istiyorum usta yok parça zaten sıkıntılı

Yönetici General serkan719 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Osman Serkan Berber
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Yedek Parça & Torna
    Beğeni (toplam)
    340
    Araç
    W124 E500 - W204FL C180 Komp - W211 E200 Komp- E60 Lci 5.20d - BMW F30 MSport

Alıntı by_special Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yazikki Kars'ta yim bu klima ile alakalı bi görüntü felan varmı kontrol ettirebilicegim bakılması gereken bir yer felan söylerseniz baktırmak istiyorum usta yok parça zaten sıkıntılı
    Parçada yardımcı olurum 05554315035

0555 431 50 35 / Osman Serkan BERBER

Tecrübeli Üye Albay outlaw2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    kadir
    Yer
    SAMSUN
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    1507
    Araç
    W210 Kompressor Avantgarde

Alıntı by_special Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size yakın mercedes servisi ve mercedes elektrikçisi olan memlekete randevu alıp gidin.

...MERCEDES -BENZ ... SAMSUN... kadir SAĞLAM...GOLF MKIII > GOLF MKV >W210 Komp.>W208 fl

Acemi Üye Er
    İsim
    abdullah ünal
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    elektronik
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    2001 c180 w204

Standart w203 fan beyni arızası

Ustalar 2001 C220 CDI aracım var gümrük den aldım 20.000 para harcadım hiç bir sonuca ulaşamadım şimdi de fan açmıyor müşiri değiştirdik yine açmadı daha öncesinde son ayarda takılı kalmıştı parcanin yan sanayisi 2300 TL ikinci el 1600 lira civarında bu fan ve beyni birlikte başka bi çözüm bulamaz miyim fan sistemine en son arabayla kendimi yakacam bı çare varmidir

degerli arkadaşım gerci konuyu acalı baya olmus ama söz ucar yazı kalır derler ...bende 2001 w203 var gayette memnunun yanlız gecenlerde fan beynı arıza yaptı tabı fan beynı fanla birlikte satıldıgı icin baya yuksek mevlalar ıstıyorlar ben kendım kullandıgım icin cözümü 400 tl ye 2010 passat cc nın fanın motorunu kullandım tabı yataklar uymadıgı ıcın tornacıda motoru fanın kasasına yatagına uyacak sekılde cember yaptırdım ve mercedesın orjinal fanını ustune monte ettim yaklasık beş aydır bu sekılde kullanıyorum bir sefer memlekete gidip geldim (1300 km) sehir icide cabası gayette memmunun resimleri belki birilerinin isine yarar diye elimde mevcut buradan yüklemesini bilmiyorum sayet yönetici arkadaşlar isterlerse her asamasının resmı mevcut paylaşabilirim

Emektar Üye Teğmen femre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Fatih Emre
    Yer
    Bandırma
    Meslek
    Mühendis
    Beğeni (toplam)
    102
    Araç
    2001 C200,Ford Mondeo1997 MK2, Ford Taunus GT 1990

soketi kesip kabloları ek mi yaptınız? Soketleri uymaz diye düşünüyorum. Passat fanı da PWM ile mi hızı kontrol ediliyor?

Acemi Üye Er
    İsim
    abdullah ünal
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    elektronik
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    2001 c180 w204

Standart w203 fan beyni arızası

arkadasım su anda kullanıyorum gayette memunun,w203 beyin ve motoru iptal edip direk passat (2010) fanının motorunu kullandım yanlız passatın fanı kücük oldugu icin w203 fanını kullandım soket olarakta zaten w203 beyın arızalı oldugu icin beyin kısmındakı soketi söküp passat motora montaj saglam bir sekilde montaj vaptım su an kullanmaktayım Passat fanı da pwm ile konrol ediliyor 2001 w203 de beyin motordan ayrı, passat (2010) beyin motorun icinde yeterki montaj asamasında motoru gönyede dönmesine yalpa yapmamasına dikkat edilmesi gerekiyor en önemlisi bu... klimayı actıgımdada calışması gayet normal yukardada yazdıgım gibi montaj asamasının tüm resimleri elimde mevcut ...birde aracımda ekran sorunu vardı gösterge ekranında cizgiler cıkıyor görüntü gelmıyordu ekranı degistik arıza devam etti kaçtane tamirci arkadasa götürdügümde bu arızanın kronik oldugunu söyiediler ve gösterge panelinin komle degismesini söylediler onuda aldım elime... gösterge icindeki serit yerine kablo ile atlama yaptım o arızamızda düzeldi beyin tamiri yapan ustaya gösterdigimde artık göstergenın ömürlük oldugunu söylediler

Emektar Üye Teğmen femre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Fatih Emre
    Yer
    Bandırma
    Meslek
    Mühendis
    Beğeni (toplam)
    102
    Araç
    2001 C200,Ford Mondeo1997 MK2, Ford Taunus GT 1990

Alıntı tugra19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasım su anda kullanıyorum gayette memunun,w203 beyin ve motoru iptal edip direk passat (2010) fanının motorunu kullandım yanlız passatın fanı kücük oldugu icin w203 fanını kullandım soket olarakta zaten w203 beyın arızalı oldugu icin beyin kısmındakı soketi söküp passat motora montaj saglam bir sekilde montaj vaptım su an kullanmaktayım Passat fanı da pwm ile konrol ediliyor 2001 w203 de beyin motordan ayrı, passat (2010) beyin motorun icinde yeterki montaj asamasında motoru gönyede dönmesine yalpa yapmamasına dikkat edilmesi gerekiyor en önemlisi bu... klimayı actıgımdada calışması gayet normal yukardada yazdıgım gibi montaj asamasının tüm resimleri elimde mevcut ...birde aracımda ekran sorunu vardı gösterge ekranında cizgiler cıkıyor görüntü gelmıyordu ekranı degistik arıza devam etti kaçtane tamirci arkadasa götürdügümde bu arızanın kronik oldugunu söyiediler ve gösterge panelinin komle degismesini söylediler onuda aldım elime... gösterge icindeki serit yerine kablo ile atlama yaptım o arızamızda düzeldi beyin tamiri yapan ustaya gösterdigimde artık göstergenın ömürlük oldugunu söylediler
    Abdullah Bey montaj fotoğraflarını buraya yükleyebilirseniz çok sevinirim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)