Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: V140 S320 96 - 98 Araç

Binbaşı sebinefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    coşkun hoca
    Yer
    ....
    Meslek
    .....
    Beğeni (toplam)
    584
    Araç
    w210 e320 fl

öncelikle görüşlerinize saygım sonsuz. siz bizlerden yaşça daha büyüksünüz ve yaşadığınız yerler dolayısyla daha çok insanla muhatap oluyorsunuz. benim sizinle tartışmam doğru olmaz. sözlerimi yanlış anlamanızı istemem ama gördüğüm kadarı ile kimse satacağı arabaya öyle ahım şahım masraf yapmıyor. yani zaten adamın kafası direkt para kazanma mantığı ile çalışınca "hoooppp nereden kırsam" derdine düşüyor. en son pasta-cila-boya koruma (işin adı zaten detailing olmuş) ile bitirip onun da masrafını fazlasıyla satacağı garibandan alma yoluna düşüyor. yahu adam tamponu bayattığı için fazladan 2 bin istiyor. benim bildiğim arabaya sarf malzemelerle yapılan masraftan kar alınmaz. kullanırsın, satarken de elinden daha kolay çıkar. kimse de babasının hayrına satacağı arabaya öyle ahım şahım masraf da yapmaz. açıkçası 2 sene boyunca araba aradığımda(mercedes aradım-burada ve face gurubunda) çok çok iyi gördüm.

yani bu işi meslek edinen adamlar için konuşuyorum, ben dürüst galerici görmedim. yıldızlı parçalarla yaptık diyor nereden bileyim? açıp motor kapağını: acaba sübaplar, iticiler, zincir yıldızlı mı diye kontrol edebilecek miyiz? ben ne anlarım bir de. adam zaten korkusu olsa gelip sana yalan söylemez, yalan söyleyenle muhattap bile olunmaz.

bir de buradan bir arkadaş daha yeni w211 e500 topladı. üstadım ne masrafın oldu deyince de 40-45 bin arası "yetkili servis"e para verdiğini söylemişti. yani ben o masraf yaptık ağbi diyenlerin samimiyetine güvenmiyorum. 40 araba 50 masraf satarken bu adam 100 de isetmiyor. 150 (bknz: konyalı)

tamam, biz memur kafasıyle düşünüyoruz, çakallığa hileye hurdaya kafamız çalışmaz. küçük yerde yetişmişiz, az biraz sağdan soldan hevesle-tamahla araba yürütmeye çalışıyoruz. adam bizim bile cebimizdeki 3 kuruşa meylediyor. tamam eyvallah da kimse parayı çaydan toplamıyor.

sürç-ü lisan ettiysem affola. zaten sizi kastetmiyorum ama 140 arıyorum diyen herkesi aynı dille uyarıyorum.
    Alıntı atikket Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    piyasadaki (satılık )benim diyen 140 lar bile gerçekten çok masraflı.işin içine girince ne paralar harcanıyor.parçaları ciddi paralar.orjinal parçalar için söyluyorum.para harcanmış temiz uzun süre masrafsız binilecek araçlar için fiyatlar gayet normal.70-80 bin bantından aşağı 140 yok.bu fiyatlardaki 140 veya diğerleri istenilen seviyeye (kişinin arabaya konforuna temizliğine sessizliğine vs.değişir) gelene kadar zaten 30-50 arası yiyiyor.4 lastik 4 bin lira en basiti.aslında bakılınca eğer gerçekten satılan araçlar iyiyse istenilen rakamlar mantıksız değil.1usd=140 değil aslında 1euro=140.parça fiyatları ciddi arttı.

2. Beğeni mehmet sumer, brsk, Kavanca, MEDteam bu mesajı beğendi.
    VIP Üye Albay HUROL123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    HÜROL
    Yer
    ANKARA
    Meslek
    Tüccar -Kimya müh.
    Beğeni (toplam)
    896
    Araç
    W140 320L-CLA200-W212 E250 CGİ -W203 C200 komp.

Malum sitede adanada ve bursada birer araba var , resimkerde kötü götünmüyorlar , vakit olunca canlısına bakılabilir derim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Er
    İsim
    Omer Faruk
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Bt
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    Vw

Adana ve Bursadaki araçlarda esp gözükmüyor, böyle bir arabada asgari esp olmalı bence.

Binbaşı drabbee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    EKREM ÖZTÜRK
    Yer
    istanbul
    Meslek
    tornacı
    Beğeni (toplam)
    100
    Araç
    peugeot 206 hdi,190e 2.3 16v cosworth

Ustadım iyi günlerin olsun dizel düşünürsen diye linki atıyorum

GNS MOTORS'DAN MERCEDES-BENZ S300 T.D İlan No: 700177510 https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...00177510/detay

Bu arac bebdeydi 1 seneden fazla kullandım pıyır pıtır bir araba sonradan led sis takmıslar sinyaller değişmiş ama mekanik ve donanım anlamında cok dolu bir araç esp webesto elektrik koltuk ısıtma far yıkama sanruf dolunun dolusu om605 6 silindir 177 hp

Sofor tarafı ısıtması calısmıyordu ve far silgi motorları bozultu halada oyledir diye düşünüyorum ama baskaca arabanın eksiği yoktu ben satalı 50000km civarı olmus bak derim ama yinede arastırmak lazım araç bendeykenki resimleri

Binbaşı drabbee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    EKREM ÖZTÜRK
    Yer
    istanbul
    Meslek
    tornacı
    Beğeni (toplam)
    100
    Araç
    peugeot 206 hdi,190e 2.3 16v cosworth

606 motor olacak o

Binbaşı yıldız4242 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    metin
    Yer
    konya
    Meslek
    müteşebbis-ticaret
    Beğeni (toplam)
    46
    Araç
    s320

Alıntı sebinefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah yardımcınız olsun. 150.000 lirayı gözdençıkarın. Az sonra verilecek linkler bu sözümün boş olmadığını gösterecektir.
    ben o kadar ıstemem hoca
    dünyayı yönetenlerin ortak tercihi S serisi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)