Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Bu w140 alınır mı?

Binbaşı sebinefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    coşkun hoca
    Yer
    ....
    Meslek
    .....
    Beğeni (toplam)
    639
    Araç
    w210 e320 fl

hocam ne zaman istersen gerekirse telefon numaramı veririm direkt ulaşırsın

ama 2 yıl çok uzun be hocam, kendim çektim ev alırken sıkıntıyı oradan biliyrum. Allah kolaylık versin şimdiden.

Alıntı horbador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coşkun hocam arabayı sattık. En az 2 yıl arabasız kalacağım. Borçlarım bittikten sonra 320 almayı düşünüyorum. Ben de senden yardım alırım artık

CIP Üye General Kavanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Alaattin KILIÇ
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Gümrük Müşaviri
    Beğeni (toplam)
    1891
    Araç
    2001 W 210 E 320

Alıntı sebinefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilgilenen arkadaşlar vardır belki düşünenler olur. ben de sürekli takip ediyorum, bir zamanlar en büyük meşguliyetimdi şimdi hobim

---Yeni mesaj birleştirildi---

abi merhaba. ben de ufaktan w211 araştırmasına başlayacağım. ne dersin? 211 v6 alınır mı
    Coşkun selam.
    W 211 E 320 araç güzel makinadır. Kasa dizaynı da çok hoştur; tasarımı W 220 kasanın küçültülmüş halidir. Motor performansı: Güç, akselerasyon, yakıt sarfıyatı ve sağlamlık ve de dayanıklılık yönleriyle gayet başarılı bir makinadır. Aksesuar bakımından, denk düşerse: Cam tavan- Air Matik süspansiyon- Koltuk ısıtma ve havalandırma-Start/Stop gibi konformist özelliklere sahip olan modelleri mevcuttur.
    Alınır mı?! Tabii ki...Hepimizin ya da bazılarımızın bildiği gibi, E kasanın amiral gemisi E 320 dir. E 500 de uçak gemisi
    Kusurları var mıdır? Her Mersedes modelin olduğu kadar, bu Kasanın da, artıları olduğu gibi, kendine has kusurları da vardır!
    Örnek olarak: Çift kanallı ve içinde iki ayrı hava filtresi barındıran, estetik tasarımlı bir motor kapağı, selefine göre daha az sayıda buji ( 6 adet ), Akıllı fren sistemi SBC, Fren sistemine ait özel akü, Klima kontrol panelinden de ayarlanabilen, bağımsız arka klima vb. bunlar hatırladığım artı özellikler. Bana göre kusur ya da yetersiz yönlerini yazmayayım, alınganlık olmasın. Şahsi kanaatimi şöyle dile getireyim: İki modelden birini seçme durumunda kalsam; 210 kasa mı, yoksa 211 kasa mı? Tercihimi (2000/01/02) 210 FL kasadan yana kullanırdım.
    Senin de bildiğin gibi, 2000 modeli 7,5 sene kullandım ve forumdan bir dost almış ve O'da satmıştı. Sonra 3,5 yıl kadar 2003 W 211 kullanmış, onu da satmıştım. Aradaki CLS sonrası halen, Hasan'dan aldığım 2001 E 320 yi kullanıyorum ve de çok memnunum
    İyi ki almışım. Haa Şunu yazmadan olmaz Epeyi bir W 220 S 350 FL aramıştım ve sağolsun Ozan kardeşim de benim için W220 bakmasına rağmen o dönemde ayıpsız bir 220 350 FL bulamamıştık!
    İsabet olmuş; kullandığım 210 kasa her yönüyle sıfır değerlere yakın bir kalitede duruyor (km. hariç 160 binde)
    Velhasıl benim diyeceklerim bunlardır tabii ki herkesin kendine göre bir takdir hakkı vardır, saygı duyarım. Selamlar

3. Beğeni Hakan3414, kotanoglu, sebinefe, horbador, efebey bu mesajı beğendi.
    İsim
    coşkun hoca
    Yer
    ....
    Meslek
    .....
    Beğeni (toplam)
    639
    Araç
    w210 e320 fl

Ani merhaba,
    Uzun ve gayet açıklayıcı bir yazı olmuş. Teşekkür ediyorum. Arabamı alırken malum biliyorsun para durumunu ayarlayamayıp iyi için senin 7.5 sene bindiğin arabayı 63.000 lirayken alamadım. Sonra da tam bir sene sonra anca keseme uygun araba buldum li onun da km' si 287.000 idi. Şimdi oldu 313.000 km. Satarsam bildiğim araba zaten aynı arabadan almam ki üzerinde baya emek harcadım. Bir de bizim ganim da aynı arabadan alacaksan satmanı istemiyorum dedi. Hatta şu anda arabayı o kullanıyor ben dolmuşa terfi ettim

Geçenlerde w211 gösterdim, bundan alalım mı diye yokladım önü bizim arabanın aynısı, bence jip alalım dedi açıkçası şöyle maksimum 220.000 km civarı ve altı temiz bakımlı bir araba denk getirirsem bakacağım. Gördüğüm kadarı ile en çok can sıkan sbc muhabbeti var. Mehmet sümer abim sağolasın o konuda ve diğer bütün konularda yardımını esirgemiyor. Ankara'daki ustam (Yusuf usta) bu işi güzel bir şekilde hallediyormuş. Eğer ki alıcı olursam bu sefer bineceğim, kullanmadan almayacağım. Şimdiki arabayı aramak istemiyorum. Aslında 219 kasalara da bakıyordum ama onlar hem daha pahalı hem de olası motor arızası beni korkuttu. Bir de benim gibilerin alacağı arabada illa ki lpg olacak. Çünkü günlük kullanımda bu araba icap incir ağacı saplar. Onun için çok kupon araba değil de kullanılacak araba arayışım olacak.

Alıntı Kavanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coşkun selam.
    W 211 E 320 araç güzel makinadır. Kasa dizaynı da çok hoştur; tasarımı W 220 kasanın küçültülmüş halidir. Motor performansı: Güç, akselerasyon, yakıt sarfıyatı ve sağlamlık ve de dayanıklılık yönleriyle gayet başarılı bir makinadır. Aksesuar bakımından, denk düşerse: Cam tavan- Air Matik süspansiyon- Koltuk ısıtma ve havalandırma-Start/Stop gibi konformist özelliklere sahip olan modelleri mevcuttur.
    Alınır mı?! Tabii ki...Hepimizin ya da bazılarımızın bildiği gibi, E kasanın amiral gemisi E 320 dir. E 500 de uçak gemisi
    Kusurları var mıdır? Her Mersedes modelin olduğu kadar, bu Kasanın da, artıları olduğu gibi, kendine has kusurları da vardır!
    Örnek olarak: Çift kanallı ve içinde iki ayrı hava filtresi barındıran, estetik tasarımlı bir motor kapağı, selefine göre daha az sayıda buji ( 6 adet ), Akıllı fren sistemi SBC, Fren sistemine ait özel akü, Klima kontrol panelinden de ayarlanabilen, bağımsız arka klima vb. bunlar hatırladığım artı özellikler. Bana göre kusur ya da yetersiz yönlerini yazmayayım, alınganlık olmasın. Şahsi kanaatimi şöyle dile getireyim: İki modelden birini seçme durumunda kalsam; 210 kasa mı, yoksa 211 kasa mı? Tercihimi (2000/01/02) 210 FL kasadan yana kullanırdım.
    Senin de bildiğin gibi, 2000 modeli 7,5 sene kullandım ve forumdan bir dost almış ve O'da satmıştı. Sonra 3,5 yıl kadar 2003 W 211 kullanmış, onu da satmıştım. Aradaki CLS sonrası halen, Hasan'dan aldığım 2001 E 320 yi kullanıyorum ve de çok memnunum
    İyi ki almışım. Haa Şunu yazmadan olmaz Epeyi bir W 220 S 350 FL aramıştım ve sağolsun Ozan kardeşim de benim için W220 bakmasına rağmen o dönemde ayıpsız bir 220 350 FL bulamamıştık!
    İsabet olmuş; kullandığım 210 kasa her yönüyle sıfır değerlere yakın bir kalitede duruyor (km. hariç 160 binde)
    Velhasıl benim diyeceklerim bunlardır tabii ki herkesin kendine göre bir takdir hakkı vardır, saygı duyarım. Selamlar

5. Beğeni horbador, efebey, Kavanca bu mesajı beğendi.
    İsim
    coşkun hoca
    Yer
    ....
    Meslek
    .....
    Beğeni (toplam)
    639
    Araç
    w210 e320 fl

Yazıları telefonda yazdığımdan çok fazla yazım haaaı oluyor kusura bakmayın. Kendi yazdıklarımı bile anlayamıyorum bazen.

7. Beğeni efebey bu mesajı beğendi.
    Binbaşı
    İsim
    Ensar Yaşar
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Gardiyan
    Beğeni (toplam)
    96
    Araç
    C200 w202

Benim de hoşuma gitmedi koltuk ve direksiyon teşekkürler iyiki varsınız, verdiğiniz iki ilana da bakıcam ve bir de şunu sormak istiyorum bu yaşa kadar antalya ve izmir'de bu araçların durması bir eksi değil mi?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)