Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
79 sonuçtan 71 ile 79 arası

Konu: Dolu W212FL E180 mi E250cgi Elit mi YARDIM...

Onbaşı
    İsim
    MuhammetD
    Yer
    Diyarbakır
    Meslek
    Serbest
    Beğeni (toplam)
    8
    Araç
    Yok

Alıntı sebinefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk Sahibinden Mercedes E250
    İlan No: 707855703
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...07855703/detay

Bunun gibi arabalar da var hocam. E250 cgı sekmesine 2013-2016 arama kıstası koyup ilan çeşitliliğini arttırıp arama yapabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maşallah güzel araç teşekkürler ama km fazla değilmi.
    Çekincem şu olur;
    Normal araçlarda (opel honda vs.) bu km lerden sonra Sanayiye bağımlılık başlıyor.
    Mercedes için bu şeyler geçerlimi bilmiyorum

Binbaşı sebinefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    coşkun hoca
    Yer
    ....
    Meslek
    .....
    Beğeni (toplam)
    610
    Araç
    w210 e320 fl

Alıntı MuhammetD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah güzel araç teşekkürler ama km fazla değilmi.
    Çekincem şu olur;
    Normal araçlarda (opel honda vs.) bu km lerden sonra Sanayiye bağımlılık başlıyor.
    Mercedes için bu şeyler geçerlimi bilmiyorum

Şimdi bu örnek sadece. Yani arama ayarlarında bahsettiğim bölümde arama yaparsanız muhakkak size hitap eden araba denke gelecektir.

Kendi aracım 310.000 km'de. Aldığımdan beri sanayiye birkaç kez bakım haricinde gitmek zorunda kaldım doğru, fakat bence bu durum arabanın eski bakımlarının nasıl yapıldığıyla da alakalı. Çünkü 2.el her zaman bu riski taşıyor. Paylaştığım arabanın km'si sizin kriterlerden biraz yüksek bu arada.

3. Beğeni MuhammetD bu mesajı beğendi.
    Binbaşı sebinefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    coşkun hoca
    Yer
    ....
    Meslek
    .....
    Beğeni (toplam)
    610
    Araç
    w210 e320 fl

Mesela şu araba var.

SAHİBİNDEN - MERCEDES E250 AMG - 2013 MODEL 108.000KM
    İlan No: 714927125
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...14927125/detay

Hasar kaydı yüksek. Bu fiyat değil de 180 civarı dese alınabilir gibi duruyor. Ha bir de nasıl bir hasar, sonuçta bu arabanın bir farı 10.000₺ civarı. Yani bu şekilde bir hasarsa da bakmaya değer. Ama paylaştığım araba için belirlenen fiyat yüksek.

5. Beğeni MuhammetD bu mesajı beğendi.
    Onbaşı
    İsim
    MuhammetD
    Yer
    Diyarbakır
    Meslek
    Serbest
    Beğeni (toplam)
    8
    Araç
    Yok

Alıntı sebinefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela şu araba var.

SAHİBİNDEN - MERCEDES E250 AMG - 2013 MODEL 108.000KM
    İlan No: 714927125
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...14927125/detay

Hasar kaydı yüksek. Bu fiyat değil de 180 civarı dese alınabilir gibi duruyor. Ha bir de nasıl bir hasar, sonuçta bu arabanın bir farı 10.000₺ civarı. Yani bu şekilde bir hasarsa da bakmaya değer. Ama paylaştığım araba için belirlenen fiyat yüksek.

Çok teşekkürler coşkun hocam sağolun. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım

Binbaşı iaktug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    İlhami Aktuğ
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Mühendis - İşletmeci
    Beğeni (toplam)
    174
    Araç
    W212 E180

Alıntı CaLViN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah aşkina mantiginizi kullanin.
    Niğde eşeği gibi e180 alip kendinizi üzmeyin.
    Airmatic , comand olmasin ama bastiginiz zaman gitsin.
    Rampa tirmanirken arkanizdan clio gelip size sellektör yaparsa cok aglarsiniz.
    Hasan Bey görüşlerinize saygı duyuyorum; ancak bu tamamen hayata bakış açınıza ve buna bağlı olarak araç kullanım tarzınıza bağlı.

İnanın ben hiç ağlamam ve Clio’ya yol veririm. Araçta önceliğim konfor, kalite ve güvenlik. Uzun yolda bir miktar hız yaparım ama özellikle şehir içinde çok sakin kullanırım. Ani hızlanayım, ışık yeşile döndüğünde fırlayıp bütün araçları geride bırakayım, kimse beni geçemesin gibi takıntılarım hiç olmadı. Aksine sakin, salına salına, etrafı seyrederek ve bütün çukur ve tümseklerden özenle kaçarak araç kullanmak bana keyif veriyor. Dolayısıyla E180 beni gayet tatmin ediyor.

Sizlere bir de fıkra anlatayım:
    Bir Boeing 777 okyanus üzerinde uçarken yanında bir F16 belirir. F16 pilotu, yolcu uçağının pilotu ile telsizden bağlantı kurmuş.
    - Sıkıcı bir uçuş olmalı. Şimdi 5 dakika beni izle de seni biraz eğlendireyim.
    F16 pilotu aniden hızlanıp ses duvarını aşmış, sonra dimdik gözden kayboluncaya kadar yükselip aniden döne döne dimdik dalışa geçmiş, okyanusa kadar alçalıp ani bir dönüşle tekrar yükselmiş ve yolcu uçağının yanına gelmiş. Tekrar bağlantı kurmuş.
    - Nasıl? Keyifli değil mi?
    - Evet güzeldi demiş 777 pilotu. Şimdi de 5 dakika sen beni izle bakalım.
    F16 pilotu şaşırmış. Koca yolcu uçağıyla ne yapabilir ki? Beklemeye başlamış. 2 dakika, 3 dakika... Yolcu uçağı normal rotasında uçuşuna devam ediyor. Beşinci dakikanın sonunda yolcu uçağının pilotu tekrar bağlantı kurmuş.
    - İzledin mi?
    - izledim de, ne yaptın ki?
    - Ne mi yaptım? Yerimden kalktım, dizlerimi esnettim, tuvalete gittim, kendime bir fincan tarçın çayı ve bir dilim havuçlu kek aldım, sonra internete girip şirketimin bu gece konaklamam için rezervasyon yaptığı 5 yıldızlı otele baktım. Nasıl, keyifli değil mi?

8. Beğeni MuhammetD, chesteren, snstan bu mesajı beğendi.
    Onbaşı chesteren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Alperen
    Yer
    Elazığ
    Meslek
    İnşaat Mühendisi - Akademisyen
    Beğeni (toplam)
    54
    Araç
    w212 FL E180

Alıntı iaktug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan Bey görüşlerinize saygı duyuyorum; ancak bu tamamen hayata bakış açınıza ve buna bağlı olarak araç kullanım tarzınıza bağlı.

İnanın ben hiç ağlamam ve Clio’ya yol veririm. Araçta önceliğim konfor, kalite ve güvenlik. Uzun yolda bir miktar hız yaparım ama özellikle şehir içinde çok sakin kullanırım. Ani hızlanayım, ışık yeşile döndüğünde fırlayıp bütün araçları geride bırakayım, kimse beni geçemesin gibi takıntılarım hiç olmadı. Aksine sakin, salına salına, etrafı seyrederek ve bütün çukur ve tümseklerden özenle kaçarak araç kullanmak bana keyif veriyor. Dolayısıyla E180 beni gayet tatmin ediyor.

Sizlere bir de fıkra anlatayım:
    Bir Boeing 777 okyanus üzerinde uçarken yanında bir F16 belirir. F16 pilotu, yolcu uçağının pilotu ile telsizden bağlantı kurmuş.
    - Sıkıcı bir uçuş olmalı. Şimdi 5 dakika beni izle de seni biraz eğlendireyim.
    F16 pilotu aniden hızlanıp ses duvarını aşmış, sonra dimdik gözden kayboluncaya kadar yükselip aniden döne döne dimdik dalışa geçmiş, okyanusa kadar alçalıp ani bir dönüşle tekrar yükselmiş ve yolcu uçağının yanına gelmiş. Tekrar bağlantı kurmuş.
    - Nasıl? Keyifli değil mi?
    - Evet güzeldi demiş 777 pilotu. Şimdi de 5 dakika sen beni izle bakalım.
    F16 pilotu şaşırmış. Koca yolcu uçağıyla ne yapabilir ki? Beklemeye başlamış. 2 dakika, 3 dakika... Yolcu uçağı normal rotasında uçuşuna devam ediyor. Beşinci dakikanın sonunda yolcu uçağının pilotu tekrar bağlantı kurmuş.
    - İzledin mi?
    - izledim de, ne yaptın ki?
    - Ne mi yaptım? Yerimden kalktım, dizlerimi esnettim, tuvalete gittim, kendime bir fincan tarçın çayı ve bir dilim havuçlu kek aldım, sonra internete girip şirketimin bu gece konaklamam için rezervasyon yaptığı 5 yıldızlı otele baktım. Nasıl, keyifli değil mi?
    Mesajınızın altına bir imza kampanyası başlasaydı eğer, ilk imzayı atmaktan şeref duyardım İlhami Bey.

10. Beğeni MuhammetD, iaktug bu mesajı beğendi.
    Binbaşı iaktug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    İlhami Aktuğ
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Mühendis - İşletmeci
    Beğeni (toplam)
    174
    Araç
    W212 E180

Alıntı chesteren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesajınızın altına bir imza kampanyası başlasaydı eğer, ilk imzayı atmaktan şeref duyardım İlhami Bey.
    Teşekkür ederim Alperen Bey.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Onbaşı
    İsim
    Mehmet
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Öğrenci
    Beğeni (toplam)
    12
    Araç
    E350 CDİ 4matic w212

Şahsi görüşüm,daha az yakıt,araba gitsin diye gaz pedalına sonuna kadar basmama ve uzun yolda bagaj dolu 4 kişi seyahat edince yokuş yukarı sollama da zorlanmama gibi şeylerden kaynaklı e250 derim.Eğer donanıma önem veriyorsanız grupta distronik, kör nokta taktıranlar var sizde yaptırabilirsiniz.Yapan kişide pek marifetlidir.Herkes onu tanır.Eğer model takıntınız yoksa o paralara çok temiz w212 fl olmayanı veya çok temiz w211 bakmanızı öneririm.

13. Beğeni MuhammetD bu mesajı beğendi.
    Onbaşı
    İsim
    MuhammetD
    Yer
    Diyarbakır
    Meslek
    Serbest
    Beğeni (toplam)
    8
    Araç
    Yok

Alıntı lejo4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsi görüşüm,daha az yakıt,araba gitsin diye gaz pedalına sonuna kadar basmama ve uzun yolda bagaj dolu 4 kişi seyahat edince yokuş yukarı sollama da zorlanmama gibi şeylerden kaynaklı e250 derim.Eğer donanıma önem veriyorsanız grupta distronik, kör nokta taktıranlar var sizde yaptırabilirsiniz.Yapan kişide pek marifetlidir.Herkes onu tanır.Eğer model takıntınız yoksa o paralara çok temiz w212 fl olmayanı veya çok temiz w211 bakmanızı öneririm.
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim Mehmet bey. Sollama anında zorlanmak istemem kesinlikle. Bunların araştırması içerisindeyim. Evet tanıyorum. FL düşünüyorum açıkçası hayırlısı ile inşallah.
    Teşekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)