3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: W221 S320 CDI L mu W212 FL 250 CDI 4MATIC mi ?

Er
    İsim
    Zahid Koçer
    Yer
    İzmir
    Meslek
    Esnaf
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    Yok

Standart W221 S320 CDI L mu W212 FL 250 CDI 4MATIC mi ?

Herkese merhabalar. Hem eski bir mercedes kullanıcısı olarak hem de bir mercedes sevdalısı olarak aranızda yeniyim.

İş sıkıntılarımdan dolayı W212 E350 CDI 4 Matic Brabus paket aracımı yaklaşık 3 yıl önce satmak durumunda kalmıştım. Koltuk soğutmasına kadar donanımlı ve görsel olarak farklı bir araç olduğu için yerini inanın sonrasında hiç bir marka araç dolduramadı.
    Çok şükür durumları toparladık ve yeni bir Mercedes arayışına girdik.
    Sadede gelecek olursam aylardır W212 FL 250 CDI 4MATIC Edition veya Premium paket araç arıyordum. Bir kaç tane de buldum hatta anlaşma arefesindeyim. Ama gönlüm E Klastan sonra bir S arayışı içinde. Bir tane kozmetik olarak inanılmaz temizlikte ve tamamen yetkili servis bakımlı bir araç buldum bugünde gittim gördüm içine bindim (Sürüşe çıkmadım). İlanı aşağıya bırakıyorum.

2009 TAM DOLUSU MERCEDES BAYİİ ÇIKIŞLI TAMAMEN ORJİNAL BOYASIZİlan No: 711370782
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...11370782/detay

Ama korkum şu ki çok fazla donanım ve elektronik aksamın başıma çok büyük meblağlarda iş çıkarabilme korkusu. Yakıt mühim değil baktığım E klaslarla arasında zaten 50-60 bin TL fiyat farkı var. Yıllar sonra kapanacak bir rakam. Ama bu rakamı S320’nin tamirat masraflarıyla çok daha kısa sürede kapanır mı, kapanırsa tabiki çok can sıkıcı olabilir İlandaki aracı tanıyan evveliyatını da bilen abiler, arkadaşlar varsa ayrıca her iki modeli de yakınen tecrübe etmiş abiler, arkadaşlar varsa yorumlarınız benim için çok önemli. Şimdiden çok teşekkür ederim.

İlk konu başlığım oluyor ama bundan sonra hep buralardayım

Dipnot : Eski aracım 35 MKC 35 plakalı şu an Ankara’da diye biliyorum. Beyaz ve Brabus paket. Sahibini tanıyan varsa aracı satma gibi bir niyeti varsa aracı geri alabilirim

VIP Üye Mareşal
    İsim
    -----
    Yer
    ------
    Meslek
    -------
    Beğeni (toplam)
    4779
    Araç
    ------

Hiçbiri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Beğeni tufan bu mesajı beğendi.
    Er
    İsim
    Zahid Koçer
    Yer
    İzmir
    Meslek
    Esnaf
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    Yok

Müthiş cevabınız için teşekkürler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)