Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Sekizsilindir w140 kasa anlatımı

VIP Üye General z edition - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    OZAN ÖNAL
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Turizm
    Beğeni (toplam)
    3911
    Araç
    1996 W140 S320 2004 W211 E320 1984 C126 500SEC

takılmayın bunlara. insanlar böyle videoları izleyip bi cesaret w140 alacakki sanayideki ustanın karnı doysun.
    bu forum dahil hiç biryerde w140 için masraflı demedik. daha doğrusu emsalleri bmw 7 serisi yada audi a8 e nazaran pahalı demedik.
    adamın w210 u var satip w140 almak istiyor w210 a göre pahalı, fluence satıp w140 istiyor fluence göre pahalı,
    ayrıca biz w140 a binmek cepte para ister derken yada ben en son zoz u toplarken dolar 2 tl civarıydı yada euro tam hatırlamıyorum. o zaman bile sıfırı olmayan parça çıkmadan zor bulunurdu.
    üzerinden 5 sene geçti nerdeyse şimdi çıkmacıda kalan parçalar hep patates. bir aydır w140 için merkezi kilit pompası arıyoruz. çıkmacıya sorsan var abi diyor. arabaya takıyosun alışmıyor. çalışan gürcüden yada bulgardan gelene 1200 den aşağı fiyat çeken yok. hadi şimdi biri bana w140 anlatıldığı gibi pahalı araba değil desin.

ha sen merkezi kiliti çalışmayan arabaya orjinal pompa yerine piyasada satılan kumandası dahil en babası 200tl lik çin malı modül alır takarsan çalışır. ama o araba w140 olmuş olmaz.

YOU WON'T BELIEVE WHAT'S UNDER THE HOOD.
    MEET THE BEAST

2. Beğeni elsorado, apsimati, emergency, Kavanca bu mesajı beğendi.
    CIP Üye Albay
    İsim
    Mustafa Karaosmanoğlu
    Yer
    Rize/Güneysu
    Meslek
    kaplumbağa terbiyecisi
    Beğeni (toplam)
    1192
    Araç
    Chevrolet Tracker 2,0 4WD

Alıntı z edition Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takılmayın bunlara. insanlar böyle videoları izleyip bi cesaret w140 alacakki sanayideki ustanın karnı doysun.
    bu forum dahil hiç biryerde w140 için masraflı demedik. daha doğrusu emsalleri bmw 7 serisi yada audi a8 e nazaran pahalı demedik.
    adamın w210 u var satip w140 almak istiyor w210 a göre pahalı, fluence satıp w140 istiyor fluence göre pahalı,
    ayrıca biz w140 a binmek cepte para ister derken yada ben en son zoz u toplarken dolar 2 tl civarıydı yada euro tam hatırlamıyorum. o zaman bile sıfırı olmayan parça çıkmadan zor bulunurdu.
    üzerinden 5 sene geçti nerdeyse şimdi çıkmacıda kalan parçalar hep patates. bir aydır w140 için merkezi kilit pompası arıyoruz. çıkmacıya sorsan var abi diyor. arabaya takıyosun alışmıyor. çalışan gürcüden yada bulgardan gelene 1200 den aşağı fiyat çeken yok. hadi şimdi biri bana w140 anlatıldığı gibi pahalı araba değil desin.

ha sen merkezi kiliti çalışmayan arabaya orjinal pompa yerine piyasada satılan kumandası dahil en babası 200tl lik çin malı modül alır takarsan çalışır. ama o araba w140 olmuş olmaz.
    Mekan sahibi gelmiş ... hosgelmis
    ...PONTUSLU...

Binbaşı
    İsim
    melih
    Yer
    yozgat
    Meslek
    makina mühendisi
    Beğeni (toplam)
    200
    Araç
    w 211 e 200 komp

Alıntı desarc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sekiz silindir konusunda degil ama Noyan konusunda ayni fikirdeyim tamamen..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    noyan konusuna katılmıyorum adam babadan da varlıklı çünkü adamın para ile bir derdi yok

Binbaşı desarc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Omer
    Yer
    istanbul
    Meslek
    mimar
    Beğeni (toplam)
    142
    Araç
    Mercedes-Benz B180 Elite

Alıntı melih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    noyan konusuna katılmıyorum adam babadan da varlıklı çünkü adamın para ile bir derdi yok
    Babasini veya kendisinin varlikli olup olmadigini bilmiyorum ama yaklaşımından bahsedilmis ve de dogru bahsedilmis. Nice varlikli insanlar gordum para ile cok ciddi derdi olan

Onbaşı
    İsim
    Mehmet
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Öğrenci
    Beğeni (toplam)
    12
    Araç
    E350 CDİ 4matic w212

Alıntı melih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende noyan konusuna katılmıyorum eğer masraftan korksaydı g30 530i xdrive almazdı adamın parayla derdi yok tabii ki ama tutup 2 tane deli gibi benzinli yakan araba da almıyo.Yanına dizel golf aldı en mantıklısı.

Yüzbaşı
    İsim
    ONUR
    Yer
    BARTIN
    Meslek
    MEMUR
    Beğeni (toplam)
    67
    Araç
    MERCEDES-BENZ C200

Alıntı lejo4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende noyan konusuna katılmıyorum eğer masraftan korksaydı g30 530i xdrive almazdı adamın parayla derdi yok tabii ki ama tutup 2 tane deli gibi benzinli yakan araba da almıyo.Yanına dizel golf aldı en mantıklısı.
    noyanın tek derdi aldığı arabaları kusturana kadar videolara çekip millete yedirmek
    • Bir Mercedes-Benz w202 C200 sahibi •

Albay creedozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    özkan özdemir
    Yer
    ankara
    Meslek
    doktor
    Beğeni (toplam)
    702
    Araç
    A 200 AMG

Noyan meslektasim olan degerli bir doktorumuzdur ve de boyle doktorlar kolay yetismiyor, araba tutkunu bi insandir, para basmadigi ve parayi en zor kazanan mesleklerden birine sahip oldugu icin de masraflara dikkat etmesi kadar dogal bi durum olamaz.

9. Beğeni Kavanca, mehmet sumer, brsk, elsorado, Moso bu mesajı beğendi.
    VIP Üye Albay HUROL123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    HÜROL
    Yer
    ANKARA
    Meslek
    Tüccar -Kimya müh.
    Beğeni (toplam)
    943
    Araç
    W140

W140 i O 403 e benzetmişler , karakter olarak derinden bir benzerlik hissetmiyorum desem yalan olur

Benzin konusunda sınıfında çok az yaktığını garanti ederim, döneminde w140 320 çok az yakan bir F sınıfı benzinlidir ama kalkıp 2019 dizel gofle kıyaslarsanız çok yakıyor dersiniz .

Yürütme masraflarına gelirsek , Zaten biraz klasiğe kaçtı w140 , 20 yaşın altında araba kalmadı , 3 ay sonra en yenisi 22 yaşında olacak ,
    Genede İyi durumda bulursanız , yürütme masrafları çok üzmez derim ,
    Ben alalı 4 seneden fazla oldu , 75,000 km yol yapmışım , halada günlük kullanıyorum.
    Şimdilik yürüyoruz , sıkıntımız yok .

Birde alışınca bir konfor zehirlenmesi yaratıyor araba, ben mesela darlıktan hiç haz etmem , içim bunalır , dar ev , dar restoran , dar koltuk , dar oda , sıkışıklık ve sıkışık yerler çok içimi daraltır , bu arabayada alışınca diğer arabalar hep çok dar geliyor , gerçekten biraz rahatsızlık hissediliyor
    Ayrıca arkadan itiş olmayan ve amortisörü sert olan bir arabada oldumu yandım diyorum

11. Beğeni Hakan3414, sivaslı58 bu mesajı beğendi.
    Super Moderator General CaLViN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Hasan
    Yer
    Antalya
    Meslek
    Sistem Yöneticisi
    Beğeni (toplam)
    1723
    Araç
    98 Defender 300 TDI

Ben gittim tanıştım,bir araçlarına talip oldum.
    Çayyolu'nda tozlu garaj.Bir binanın altına kapatmışlar bir sürü araç orada yatıyor.Bir başka kapalı garajları daha var.
    İki ortaklar aslında.Youtuber olan araçların sahibi değil,araçların sahibi bir başka abimiz.Beraber güzel bir ortaklık kurmuşlar,ticaretlerine bakıyorlar.
    Sonuç olarak ben de istedikleri fiyatların araçların değerlerinin üzerinde olduğunu düşünüyorum.
    Ama sohbetleri güzel insanlar.2 kanepe atmışlar akşama kadar oturup sohbet ediyorlar.
    Aslan besleyen yemini düşünmez..

13. Beğeni emergency, tolga06 bu mesajı beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)