Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
40 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Aracıma vurup kaçma hakkında

Onbaşı Paskovich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Güntaç B
    Yer
    Ankara
    Meslek
    İşletme Müdürü
    Beğeni (toplam)
    8
    Araç
    Mercedes

Doğrudur, içerik bu şekildeymiş pek incelememiştim de. Başka ne gibi seçenekler eklenebiliyor bilmiyorum gerçi.
    -kasko.jpg
    "Güzel günlerimizi, onların farkında olmadan yaşarız" (Arthur Schopenhauer)

Genelkurmay mehmet sumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - Gebze
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    6092
    Araç
    W 211 E 200 Avangard

Alıntı Hakan3414 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaskoda tutarından çok içeriği önemli bazıları rakamı sunduğu imkanları çıkartarak düşürüyor diye biliyorum
    Dediğiniz çok doğru Hakan bey, kaskonun kapsamı detaylıca incelenmeli yoksa daha sonra sıkıntı yaratır. Muafiyet oranları arttıkça ödenecek prim ödemesi azalıyor, bu gün Sirocco aracımın kaskosunu AXA' dan yenilettim VW Yetkili servis onarım klozu dahil 2360 Tl ödedim. Aynı arabaya 1700 Tl prim çıkarttı Sompo Japan.

3. Beğeni Hakan3414 bu mesajı beğendi.
    CIP Üye General Kavanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Alaattin KILIÇ
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Gümrük Müşaviri
    Beğeni (toplam)
    1981
    Araç
    2001 W 210 E 320

Alıntı mehmet sumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz çok doğru Hakan bey, kaskonun kapsamı detaylıca incelenmeli yoksa daha sonra sıkıntı yaratır. Muafiyet oranları arttıkça ödenecek prim ödemesi azalıyor, bu gün Sirocco aracımın kaskosunu AXA' dan yenilettim VW Yetkili servis onarım klozu dahil 2360 Tl ödedim. Aynı arabaya 1700 Tl prim çıkarttı Sompo Japan.
    W 210 E 320 2001 Model. Full Kasko: % 60 hasarsızlık indirim diliminden; Poliçe 900 küsur TL

5. Beğeni mehmet sumer, Aşkın bu mesajı beğendi.
    İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - Gebze
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    6092
    Araç
    W 211 E 200 Avangard

Alıntı Kavanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    W 210 E 320 2001 Model. Full Kasko: % 60 hasarsızlık indirim diliminden; Poliçe 900 küsur TL
    Bana göre çok makul güzel bir fiyat Alaattin bey 900 Tl, benim 211 2008 model onda da %60 indirimim var net hatırlamıyorum şu an ama 1400 tl kadar ödüyorum ona da.

7. Beğeni Kavanca bu mesajı beğendi.
    Emektar Üye Genelkurmay SALİKA53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mücâhid
    Yer
    RİZE
    Meslek
    İnşaat Mühendisi
    Beğeni (toplam)
    1879
    Araç
    W126 300SE

Şirokkoyu günlükmü kullanıyorsun ?

İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - Gebze
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    6092
    Araç
    W 211 E 200 Avangard

Alıntı SALİKA53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirokkoyu günlükmü kullanıyorsun ?
    Her gün olmasa da kullanıyorum Mücâhid

Albay Hakan3414 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Hakan
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Yazilim
    Beğeni (toplam)
    411
    Araç
    W211 E320

Bende 1520 gibi bir rakam ödedim abi geçen gün yaptırdım hatta. Kasko firmasından çok sigortacıma da güveniyorum bu arada benim aracın yaşından dolayı her firma da yapmıyor öylede bir sıkıntı var. Yine çıkan rakam olumlu normal geldi bana. Yaş ve markaya göre

11. Beğeni mehmet sumer, Kavanca bu mesajı beğendi.
    İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - Gebze
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    6092
    Araç
    W 211 E 200 Avangard

Alıntı Hakan3414 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 1520 gibi bir rakam ödedim abi geçen gün yaptırdım hatta. Kasko firmasından çok sigortacıma da güveniyorum bu arada benim aracın yaşından dolayı her firma da yapmıyor öylede bir sıkıntı var. Yine çıkan rakam olumlu normal geldi bana. Yaş ve markaya göre
    Sigortacı çok önemli Hakan bey, onun tecrübeli olması, işleyişi iyi bilmesi bizler için çok önemli. İhtiyacımız olduğu zaman bizim yanımızda durup yol gösterecek samimi sigortacı lazım bizlere, doğru yapılan sigorta işlemi ve samimi bir sigortacı kara gün dostudur bana göre. Araç yaşının büyük olmasından dolayı kasko yapılamayışı gerçekten büyük sıkıntıydı ama şimdi 90 model araca dahi yapıyorlar Hakan bey, büyük firmalar yapmamak için fazla prim çıkartıyorlar. Selamlar

13. Beğeni sebinefe, Kavanca, Hakan3414, Aşkın, Clitto bu mesajı beğendi.
    Onbaşı
    İsim
    Tayfun Kiraz
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Otomotiv
    Beğeni (toplam)
    21
    Araç
    C180 Selection/Amg

Fatih abi olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Konu hakkında bir güncelleme yapayım dedim;

Kadın suçu kabul etmiş. Herhangi bir telefon irtibatı olmadı aramızda günlerce karakola gidip durumu anlattım, en son dün gidip ticaret ile uğraştığımı mağdur olduğumu savcılığa gitsem işim hızlanır mı diyerek. Sonra sigortacımla görüşmemi karşı tarafın sigorta bilgilerini almamı daha sonra servise gitmemi söyledi. Aynısını yaptım sigorta poliçe fotokopisini aldım aracın ve servise götürdüm. İfadelerimle birlikte hepsini verdim (fotokopilerini alarak) daha sonra servis video kaydını da göndermemi ve ekspere göstereceklerini iletti. Bugün gelen mesajı aynen iletiyorum; .. ....... ... nolu hasar dosyanız ile ilgili Hazine Müsteşarlığı Trafik Sigortası ve genel şartları Tazminat ve giderlerin ödenmesi maddesine göre işlem yapılacaktır. Yarın pazar olduğu için servisten bilgi alamadım ancak pazartesi alacağım. Bu arada servis derken yetkili servis kasko istiyor karşı tarafın kaskolu olup olmadığı önemli değil senin aracın kaskoluysa yaparım diyor. Bundan dolayısıyla özel servise çektim aracı.

Onbaşı
    İsim
    Ali
    Yer
    Adana
    Meslek
    BT
    Beğeni (toplam)
    21
    Araç
    A200 W177

Geçmiş olsun, bir far kırılsa serviste modeline göre 8-10 bin ₺ fiyat çekiyorlar. Kasko önemli.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)