2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: ** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model

Onbaşı
    İsim
    mustafa sertkaya
    Yer
    istanbul
    Meslek
    otelcilik
    Beğeni (toplam)
    2
    Araç
    mercedes 300ce 1988 model

Standart ** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model

Arkadaşlar aracımı çok seviyorum hatta biraz daha ekonomik durumum iyi olsa asla satmazdım.

Fakat satmak ( daha çok takas bakıyorum aslında ) istememin iki sebebi var ;

1 - Aracın elektronik ve kozmetik masrafları var ve ben haftanın 6 günü çalışıyorum, pazarları da sanayiler kapalı, bu araçla uğraşacak ne vaktim var ne ekonomik imkanım kaldı.

2 - İş değişikliğim sebebi ile hergün işe gidip geleceğim bir araç bakıyorum, 2000cc altı sıralı w124 önceliğim ama kafama yatan her araçla takas olur, üstüne alınır-verilir konuşuruz.

1988 Model Mercedes 300Ce Coupe

Aracın motor ve yürüyeninde sorun yoktur, kozmetik ve elektronik masrafları mevcut olup vaktim olmadığından ve bu araç ile ilgilenediğimden satılıktır.

Üste akabileceğim , kafa kafaya veya üste biraz verebileceğim 2000cc altı günlük binebileceğim araçlarla takas olur.

Fiyatı yüksek bulan 4 kapı 200E bakabilir, TR'de sayılı bir araçtır, Bu renkte 300CE tektir.
    Aracın camları fabrika çıkış olup üzerlerinde orjinal mercedes logoları bulunmaktadır.

4 adet sekiz delik orjinal mercedes jantları ve orjinal mercedes kaset çalar teyp üzerindedir.

Kaput içerisinde su deposu vs gibi birçok parçanın üzerinde almanca logolarını görebilirsiniz.

İç döşemeler fabrika çıkışlı hali ile orjinaldır fakat çok yıpranmış olduğu için kozmetik masrafı vardır. Ayrıca maunların da kozmetik masrafı vardır.

Motor üst takımı, ateşleme sistemi, frenler ve el freni komple değişmiş olup değişen parçalar torba içerisinde bagajda durmaktadır.

Her hafta sonu bindiğim ve yer yer şehir dışına çıktığım ayrıca tek aracım olmasına istinaden yürüyeni günlük kullanıma uygun hale getirilmiştir.

Aracı aldığımda üzerindeki LPG söküldü. Benzinde kullanılmaktadır. LPG ruhsata halen işli olup muayenesi ağustos 2020'e kadar geçerlidir. ( Alacak kişinin sıralı taktırmasını öneririm araç benzinde km'de 1,30 lira yakıyor. )
    Dışından komple temizlik boyası yapılmış olup orjinal mercedes boyası kullanılmıştır Boyanmadan önceki resimleri elimce mevcut olup isteyene boyacının iletişim bilgilerini de verebilirim.

İç aksamda kozmetik ve elektronik masrafları var ( maun kaplamalar çatlak, klima ve sanroof vs. )

hafta sonları müsaitim, merak ettiğiniz şeyleri sorabilir hafta sonu dilerseniz istanbul bakırköy yakınlarında görebilirsiniz.

Otomatik şanzıman.
    Alarm** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model-cbfdsffsdsdd.jpg** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model-bfvdcsd.jpg** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model-cvcvsdfsdfdsfsdf.jpg** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model-dfgnhmjnhbgfvd.jpg** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model-dsfdssdf.jpg** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model-dsfgmhngbvd.jpg** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model-sdfgh.jpg** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model-sdfghj.jpg** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model-sdfghjdfghjkj.jpg** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model-sdfghjomnhgfd.jpg** TAKAS VAR ** c124 300ce Otomatik 1988 model-sfdghmngbfdsadf.jpg
    Merkezi Kilit
    Sis Farları
    Arka Cam Çözücü

4 Cam elektrikli direksiz.

Arka camlar için çocuk kilidi

Lansman özel rengi.

Sanroof ( çalışmıyor, motoru aktif, tırnakları kırık. çok çok şiddetli yağmur yamadığı veya yıkama makinesine sokmadığınız sürece su almıyor )

Klima (Aktif değil, Fanlar çalışıyor kalorifer aktif. Kullanmadığım için yaptırmıyorum)

Üzerinde orjinal mercedes teyp mevcut.

Orjinal Deri koltuk ve kapı içi döşemeler. ( kapı iç döşemeler kusursuz ama sürücü koltuğu masraf gerektiriyor )

Arka okuma ışığı

Rampa destek 2 ve trafik içi 3 tanımlı otomatik vites seçenekleri.

4 Cam otomatik
    Sürücü hava yastığı
    Hikrolik direksiyon

ABS ( bazen çalışmıyor - Kabloların yenilenmesi gerekiyormuş )

İletişim : 05050499690

2. Beğeni E200 bu mesajı beğendi.
    Onbaşı
    İsim
    mustafa sertkaya
    Yer
    istanbul
    Meslek
    otelcilik
    Beğeni (toplam)
    2
    Araç
    mercedes 300ce 1988 model

Aracın eksikleri giderip satmaktan vazgeçtim. Teşekkür ederim.

4. Beğeni desarc bu mesajı beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)