Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Ustalardan yanıt bekliyorum: 560 SEC

CIP Üye General Kavanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Alaattin KILIÇ
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Gümrük Müşaviri
    Beğeni (toplam)
    1981
    Araç
    2001 W 210 E 320

Alıntı kotanoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah Alaattin abicim, çok teşekkür ediyorum yazdıkların için. Benzer değerleri taşıyoruz ki ; bu değerleri fark edebiliyor ve kıymetini biliyorsunuz. Bilmukabele abi... Ozan abi aynı fikirdeydi evet, hatta geçen tekrardan bir SEC mi alsak beraber, içimde kaldı o giden alet diye yazmıştı bana Ozan abiyle bakış açımız, yaklaşımımız aynı, zaten öyle olmasa bu kadar oturup kalkamayız. Sağolsun yeni mekanında çok sık misafir eder beni. Yazdığın yöntem tecrübe ile sabit, en ideal yöntem abi. Ozan abi de ben de bu kafaya gelene kadar sanırım çok defa yanılmışızdır, şahsım adına öyle oldu en azından Ama her zaman için işi ehline vermek, en makul ve ideal seçenek oluyor ; başta öyle görünmese dahi. Ben de şu an bir araç toplayacak olsam, kesinlikle Ozan abi ile birlikte toplarım. Birbirimizin araçlara yaklaşımını bildiğimiz için, araçları da kendi aramızda değişme taraftarı oluyoruz çoğu zaman. Benim 124 çok samimi bir arkadaşımda, SEC', de o zamanlar Ozan abiye vermiştim. Onun Hakan'a geçen 211'i imkanım olsa yine ben almak ve belki de zamanla tekrardan Ozan abiye geçirmek gibi fikirlerimiz de var. Bahsettiğiniz 'satacağı araca....' kısmını her aracımda yaptım abi, yapmaya da devam edeceğim. Kimisine göre enayilik, kimisine göre adamlık. Bize de; bu durumu adamlık olarak değerlendiren abilerimiz lazım zaten ; gerisi bize yaramaz O yüzden, başta da yazdığım gibi, eyvallah abi. Saygılar..
    Her satırına katılıyorum. Genellikle benden, benim araçlarımı satın alan insanlar; sonrasında şahsıma araç için teşekkür telefonu açmışlardır: Son sattığım CLS 350, ondan önce 211 E 320, ondan önce, 210 E 320 diye uzar gider. Felsefe şöyle olmalı: "Kör satıcının, kör alıcısı olur" denilir. Biz malımızı, iyisiyle/kötüsüyle sunalım, gerisi alıcının takdiridir Alış-veriş yapılan insanların, takdir haklarını, suistimal etmek/yanıltmak/kandırmak, çok kötü ve vebali ağır ödenen bir şeydir Selamlar...

2. Beğeni kotanoglu bu mesajı beğendi.
    İsim
    Alaattin KILIÇ
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Gümrük Müşaviri
    Beğeni (toplam)
    1981
    Araç
    2001 W 210 E 320

Alıntı Hakan3414 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bende de öyle bir his var dostum. Ozan abi çok zor ayrıldı araçtan ama ne hikmetse arabanın ankara ayağı bir türlü kesilmedi. Yakın zamanda bir aksilik olmazsa tekrar geleceğim ankaraya yine bir özlem giderir araçla.

Hakan, bir gittiğinde de, benim 210'la gidiver Berkay'a detaylı temizlik ve boya koruma yaptırırsın, böylece 211 ile 210'u da kıyaslamış olursun:

4. Beğeni kotanoglu bu mesajı beğendi.
    Albay Hakan3414 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Hakan
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Yazilim
    Beğeni (toplam)
    411
    Araç
    W211 E320

Alıntı Kavanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan, bir gittiğinde de, benim 210'la gidiver Berkay'a detaylı temizlik ve boya koruma yaptırırsın, böylece 211 ile 210'u da kıyaslamış olursun:
    Alaattin abi beraber gidelim.Hem Hüseyin ve Ozan abinin misafiri oluruz hemde yolda da senin engin tecrübelerinden yararlanmış olurum

6. Beğeni Kavanca, kotanoglu bu mesajı beğendi.
    İsim
    Alaattin KILIÇ
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Gümrük Müşaviri
    Beğeni (toplam)
    1981
    Araç
    2001 W 210 E 320

Alıntı Hakan3414 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alaattin abi beraber gidelim.Hem Hüseyin ve Ozan abinin misafiri oluruz hemde yolda da senin engin tecrübelerinden yararlanmış olurum
    Bak buna inşallah derim Bodrum'dan döneyim, haberleşiriz Ama, o bahsettiğin ölçüde tecrübem yoktur baştan söyleyeyim Yol gevezeliği ederiz, o başka

8. Beğeni kotanoglu bu mesajı beğendi.
    Albay Hakan3414 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Hakan
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Yazilim
    Beğeni (toplam)
    411
    Araç
    W211 E320

Alıntı Kavanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak buna inşallah derim Bodrum'dan döneyim, haberleşiriz Ama, o bahsettiğin ölçüde tecrübem yoktur baştan söyleyeyim Yol gevezeliği ederiz, o başka
    abi nasip olursa bu cumartesi yine ankaradayım. şaka bir yana geldiğinde bir plan yapalım kaçalım abi çok keyifli olur. Küçük çaplı bir mercedes buluşması gibi olur hem. sana iyi tatiller dileyim konuyu çok uzatmayayım sevgiler saygılar abi

10. Beğeni Kavanca bu mesajı beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)