5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: yeni cla almak

Er
    İsim
    özgür üşenmez
    Yer
    istanbul
    Meslek
    öğretim üyesi
    Beğeni (toplam)
    2
    Araç
    seat ibiza sc fr

Standart yeni cla almak

Merhaba,
    Ben bilen olursa bir şey danışacakytım.Ben 1 ocak tan sonra engelli raporumla ötvsiz bu yeni cla 200 modelini almayı düşünüyorum.Sanırım boş modeli 300 bin fiyatta sitelerinde. Fakat bir cok kişi bu arabaların bu fiyatta olan boş modelinin buraya getirilmediğini en ucuz olacakların 350-400 fiyatla geleceğinden bahsediyordu da.Şimdi bilen varsa, bayilerde bu aracın boş modelini direk gidip alamıyor muyuz, ya da siparişi verilemiyor mu? Çünkü bunu bmw de de yaşadım adam sitesine bir fiyat yazıyor sonra o fiyata o aracı getirmiyoruz diyor bayisi.Yani anlamadığım madem o fiyata arac gelmiyorsa hangi fiyata satıyorlarsa onun yazılması lazım değil mi?Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür.

2. Beğeni creedozz, masterobi bu mesajı beğendi.
    Albay creedozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    özkan özdemir
    Yer
    ankara
    Meslek
    doktor
    Beğeni (toplam)
    702
    Araç
    A 200 AMG

Alıntı ousenmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Ben bilen olursa bir şey danışacakytım.Ben 1 ocak tan sonra engelli raporumla ötvsiz bu yeni cla 200 modelini almayı düşünüyorum.Sanırım boş modeli 300 bin fiyatta sitelerinde. Fakat bir cok kişi bu arabaların bu fiyatta olan boş modelinin buraya getirilmediğini en ucuz olacakların 350-400 fiyatla geleceğinden bahsediyordu da.Şimdi bilen varsa, bayilerde bu aracın boş modelini direk gidip alamıyor muyuz, ya da siparişi verilemiyor mu? Çünkü bunu bmw de de yaşadım adam sitesine bir fiyat yazıyor sonra o fiyata o aracı getirmiyoruz diyor bayisi.Yani anlamadığım madem o fiyata arac gelmiyorsa hangi fiyata satıyorlarsa onun yazılması lazım değil mi?Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür.
    Hocam merso otv siz satis icin ayirio style paketi, tam bos gelio araba baya baya ucuz oluo ama cla icin yapmamis olabilirler. Gecen A sedan icin gittigimde boyle bi muhabbet gecmisti, mesela bu sekilde yeni b serisi cok satmislar muhtemelen A sedan icin de vardir. Cla da cok kararli degilseniz gidin bi A sedan surun gorunusu fotolardaki gbi degil benim fikrimi degistirmisti ve baya konforlu araba.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Beğeni ousenmez bu mesajı beğendi.
    Onbaşı
    İsim
    koray
    Yer
    istanbul
    Meslek
    satış danışmanı
    Beğeni (toplam)
    4
    Araç
    Seat İbiza 1.2 Tsi FR

247.000.-TL anahtar teslim fiyatlı ÖTV muafiyet araç alabildiğiniz için maalesef CLA araçlardan yararlanamazsınız, sadece Style paketli A , A sedan ve B serilerinden yararlanabilirsiniz.

Belki seneye devlet EFE_TÜFE oranlarında ki gibi artış uygularsa limitinizi 300.000.-TL civarına çıkartırsa devlet belki o zaman CLA alabilirsiniz.
    Mercedes-Benz

Binbaşı
    İsim
    Ercan
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Business finance
    Beğeni (toplam)
    209
    Araç
    BMW

Alıntı Murd3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    247.000.-TL anahtar teslim fiyatlı ÖTV muafiyet araç alabildiğiniz için maalesef CLA araçlardan yararlanamazsınız, sadece Style paketli A , A sedan ve B serilerinden yararlanabilirsiniz.

Belki seneye devlet EFE_TÜFE oranlarında ki gibi artış uygularsa limitinizi 300.000.-TL civarına çıkartırsa devlet belki o zaman CLA alabilirsiniz.
    Konuyu acan kiside biliyor zaten belirtmis 1 ocaktan sonra diye 247 300’e cikarsa alacak.
    Cla’yi ciddi ciddi bende dusunuyorum canli gordum Gercekten iri duruyor arac bence bi kapora yatirip siparis gecirtin zaten anca gelir fakat her turlu zamli olur cunku bu mevcutta sattiklari araclarin cogunu 6 6.20arasi kurlardan cektiler.

7. Beğeni ousenmez bu mesajı beğendi.
    Er
    İsim
    özgür üşenmez
    Yer
    istanbul
    Meslek
    öğretim üyesi
    Beğeni (toplam)
    2
    Araç
    seat ibiza sc fr

Evet 300 civarı limit olması bekleniyor yeniden değerleme oranına göre. Maliye bunu açıklıyor.Beni de düşündüren kurlar, dolar hareketi, firma zam yapar mı.Çünkü sipariş geçtikten sonra limiti aşarsa nerdeyse 120 bin lira ötv kdv farkı çıkıyor.O da zaten bir araba parası.Bayii 1 ocakta bana arabayı limit altında fatura edeceğini garanti etse tamamda sanmam yapmıyolar onu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)