Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718
178 sonuçtan 171 ile 178 arası

Konu: yeni cla almak

Onbaşı
    İsim
    Savaş Elvan
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Otomotiv parca ureticisi
    Beğeni (toplam)
    6
    Araç
    YOK

Merhaba arakadaşlar ,

Araçların ro ro ile geldiği Trieste limanında şu an nakliye hizmetleri durmuş değil , fakat ( nakliyecilerimden aldığım bilgilere göre ) işlemler ağır aksak yürüyor ,gecikmeler var , tam olarak durmuş değil, ama durabilir de , Mercedes Almanya da birçok tesisisnin kapalı kalma süresini dün gelen yazı ile 30 Nisana kadar uzattı , Raastad ve Kecksemet ( Macaristan ) fab. ile ilgili bilgim yok , en iyi ihtimal eğer araçlar üretilmiş ve nakliye sahasına alınmış iseler, gecikmeli de olsa Nisan sonu - mayıs sonu gelir diye düşünüyorum, ama montaj hattında bekliyor ise süre çok daha fazla uzayacaktır ama tabi ortada mücbir sebep var ,sağlık olsun diyelim, elimden geldiğince bilgilerimi paylaştım.

Yüzbaşı Salker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Yusuf Kalkavan
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Serbest
    Beğeni (toplam)
    33
    Araç
    2016 Model C180 AMG Premium Paket

merhaba arkadaşlar, az önce koluman satış elemanından bir iyi bir kötü haber aldım. iyi haber aracım 23.03.2020 itibariyle sevkiyata hazırmış. kötü haber ise fabrika kapalıymış, açık olsa bile nakliye aracı bulmakta zorluk çekiyorlarmış ve nakliye aracı bulsalar bile sınır kapılarımız kapalıymış. ölme eşeğim yaz gelsin denir buna

Onbaşı
    İsim
    özgür üşenmez
    Yer
    istanbul
    Meslek
    öğretim üyesi
    Beğeni (toplam)
    5
    Araç
    mercedes 2020 cla 200 amg

Alıntı Salker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, az önce koluman satış elemanından bir iyi bir kötü haber aldım. iyi haber aracım 23.03.2020 itibariyle sevkiyata hazırmış. kötü haber ise fabrika kapalıymış, açık olsa bile nakliye aracı bulmakta zorluk çekiyorlarmış ve nakliye aracı bulsalar bile sınır kapılarımız kapalıymış. ölme eşeğim yaz gelsin denir buna
    iyi de müşterilere olası kur farkı zamlarını bu durumda yansıtacaklar mı? bu mücbir sebebe giriyor baya itilaflı bir durum.

Onbaşı
    İsim
    Savaş Elvan
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Otomotiv parca ureticisi
    Beğeni (toplam)
    6
    Araç
    YOK

şu an teslim zamanı ( araç üetilmiş ise - sevke hazır ise ) 1 ay geç diye düşünebiliriz, 20 Nisan teslim - oldu 20 Mayıs , ama araç üretilmiş ise , ama eğer hala montaj hattında ise , yaz aylarına artık...

İsim
    Yusuf Kalkavan
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Serbest
    Beğeni (toplam)
    33
    Araç

Alıntı SavasElvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an teslim zamanı ( araç üetilmiş ise - sevke hazır ise ) 1 ay geç diye düşünebiliriz, 20 Nisan teslim - oldu 20 Mayıs , ama araç üretilmiş ise , ama eğer hala montaj hattında ise , yaz aylarına artık...
    Satis elemanin bana dedigi aynen su sekilde. Eger fabrika ve sinir kapilarimiz acik olsa ve birde nakliye araci bulabilseler aracin turkiyeye gelmesi 6-7 gunmus.

İsim
    Yusuf Kalkavan
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Serbest
    Beğeni (toplam)
    33
    Araç

Alıntı ousenmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi de müşterilere olası kur farkı zamlarını bu durumda yansıtacaklar mı? bu mücbir sebebe giriyor baya itilaflı bir durum.
    Bunun kavgasini araba gelince yaparim artik. Nisan in ilk haftasi zamlar aciklanacakmis.

Er
    İsim
    Fatih Taşal
    Yer
    Brüksel
    Meslek
    Devlet Memuru
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    cla 180 d AMG

Öncelikle hayırlı olsun, ben de kasım da sipariş vermiştim, Ocak başında teslim aldım, bugüne kadar çok keyifle bindim ancak bugün arkadaşım aracın dışındayken ben motoru durdurduğumda bir ses duydu. birkaç kez tekrarlayınca hep aynı sesi duyduk en az 4-5 defa tekrarlanan vıızzk vızzk diye motorun arka kısmından ses geliyor. araç daha 2800 km de. ve ben çok sakin kullanıyorum acaba ondan dolayı mı? belçikadayım ve virüs nedeniyle bütün yetkili servisler kapalı tanıdığım ustalara ulaştım gönderdim kimisi turbo diyor kimisi egr diyor. aşağıya video linklerini atacağım. bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim

1. https://www.youtube.com/watch?v=5x3HVrUgV5w
    2. https://www.youtube.com/watch?v=nA50-grXEms

şimdiden teşekkürler.
    Fatih

İsim
    Yusuf Kalkavan
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Serbest
    Beğeni (toplam)
    33
    Araç

Alıntı fatihtasal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun, ben de kasım da sipariş vermiştim, Ocak başında teslim aldım, bugüne kadar çok keyifle bindim ancak bugün arkadaşım aracın dışındayken ben motoru durdurduğumda bir ses duydu. birkaç kez tekrarlayınca hep aynı sesi duyduk en az 4-5 defa tekrarlanan vıızzk vızzk diye motorun arka kısmından ses geliyor. araç daha 2800 km de. ve ben çok sakin kullanıyorum acaba ondan dolayı mı? belçikadayım ve virüs nedeniyle bütün yetkili servisler kapalı tanıdığım ustalara ulaştım gönderdim kimisi turbo diyor kimisi egr diyor. aşağıya video linklerini atacağım. bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim

1. https://www.youtube.com/watch?v=5x3HVrUgV5w
    2. https://www.youtube.com/watch?v=nA50-grXEms

şimdiden teşekkürler.
    Fatih
    Cok tesekkur ederim, sizinkide hayirli olsun. Virus krizi olmasaydi sanirim soz verdikleri gibi 15-30 nisan gibi teslim alabilirdim araci ama simdilik bu pek mumkun gorunmuyor, saglik olsun. Attiginiz videolari izledim, motorlardan fazla anlamam ama sesin normal olmadigi belli oluyor. Servis, garanti kapsaminda sorununuzu mutlaka cozecektir diye tahmin ediyorum, simdiden gecmis olsun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. arifnaci