Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Yardım ve Tecrübelerinize İhtiyacım Var

Onbaşı
    İsim
    Uğur
    Yer
    İZMİR
    Meslek
    Sistem Yöneticisi
    Beğeni (toplam)
    28
    Araç
    Ford Tourneo Courier,W210 Elegance 2.0, Fiorino

Alıntı tolgaank88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

Öneri ve bilgilendirmeler için teşekkür ederim.

Bugün servisten aradılar.

Bagaj Kapağı için Sipariş talep ettiklerinde parçanın ellerine ulaşım tarihi olarak 12. ay olarak görüyorlarmış.. Gerçekten çok ilginç. Ya Mercedes Benz Türk A.Ş. de yada , İzmir Has Otomotiv'de ciddi bir problem var.

Bir araçta arkadan çarpma vakası yaşadığında arka tampon ve arka bagaj kapağı zarar gören ilk parçarlardandır. Nasıl olurda koca Türkiye'de bu parça bulunmaz, ve Almanya'dan gelme süresi 2 Ay sürer akıl alır gibi değil gerçekten..

Konu ile ilgili çözebileceğim-çözüm üretebileceğim bir kurum var mıdır bana bu uygulama hiç mantıklı gelmiyor, sanmıyorum ki bu kadar hafif bir hasarda kimse aracın tamir edilmesini 3 ay beklemez..
    İzmir- Has Otomotiv de araç yatması meşhurdur. 2 ay yatan G500, ufak bir sensör için 3 ay bekleyen E350 vs. Has otomotivin arkasına geçtiniz mi bilmiyorum ama parça bekleyen bir sürü hasarlı araç mevcut. Size geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin derdimiz sadece parça beklemek olsun.

Albay MEDteam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Ali
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Honda Servis Sorumlusu
    Beğeni (toplam)
    175
    Araç
    W211 FL - Vectra B FL - Insignia A 1.6T

Ankara Mengerler'de çalıştım daha önce, tampon, bagaj kapağı, kaput gibi parçalar her zaman MBT stoklarında olurdu, bayinin bir problemi var bence, sayım dönemine denk geldiyseniz ancak o zaman geç gelir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)