Beğeniler Beğeniler:  11
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: W247 Sahipleri...

Acemi Üye Onbaşı
    İsim
    özgür özuysal
    Yer
    istanbul
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Beğeni (toplam)
    11
    Araç
    B 160

Vay be, burada B ler 275 bin PB(Para birimi) başlarken Hollanda'da 35 bin PB Gerçekten 8 kat daha ucuz. Euro-TL ile karşıma gelmeyin kalbinizi kırarım

2. Beğeni gokhan bu mesajı beğendi.
    Acemi Üye Onbaşı
    İsim
    Murat Metin
    Yer
    Hollanda
    Meslek
    Mühendis
    Beğeni (toplam)
    13
    Araç
    W247 B200 AMG

Merhabalar. A serisinin konusu da yazdım ama cevap çıkmadı. İnternetten araştırdığımda Mercedes araçlar icin hiç sac karter muhafazası bulamıyorum. Sizlerin araçlarında durum nasıl? Önceki araçlarımda hep kullanmış birisi olarak sanki bu yeni gelecek araçta tedirginlik yasarim gibi geliyor.

Tecrübeli Üye Binbaşı iliyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    ilhan VATANSEVER
    Yer
    izmir
    Meslek
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    Beğeni (toplam)
    207
    Araç
    Mercedes B180 Progressive 2019

Alıntı metomurti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. A serisinin konusu da yazdım ama cevap çıkmadı. İnternetten araştırdığımda Mercedes araçlar icin hiç sac karter muhafazası bulamıyorum. Sizlerin araçlarında durum nasıl? Önceki araçlarımda hep kullanmış birisi olarak sanki bu yeni gelecek araçta tedirginlik yasarim gibi geliyor.
    benim araçta koruma var fakat saç mı kontrol etmedim klontrol edersem ve fotoğraflayabilirsem çekip atarım buradan.
    ilhan VATANSEVER
    İliyan İvanov SEVERİNOV
    Mercedes Benz - B150 2008 Sportpack - izmir

Acemi Üye Onbaşı
    İsim
    navarch
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Mühendis
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    YOK

Selamlar Arkadaşlar
    Siz B serisi kullananlara bir sorum olacak. Aracınızın süspansiyonundan memnun musunuz? Ben sıfır bir A200 AMG aldım ancak (aracı çok sevmeme rağmen) konforsuzluğundan dolayı 1 ay sonra sattım. Maalesef A serisinde konforlu süspansiyon yok ve mevcut süspansiyonu aşırı sert. B serisi progresive donanım sanırım konfor süspansiyonla geliyor. Sürüş konforunu yorumlarsanız sevinirim.

Acemi Üye Onbaşı
    İsim
    Murat Metin
    Yer
    Hollanda
    Meslek
    Mühendis
    Beğeni (toplam)
    13
    Araç
    W247 B200 AMG

Alıntı navarch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar Arkadaşlar
    Siz B serisi kullananlara bir sorum olacak. Aracınızın süspansiyonundan memnun musunuz? Ben sıfır bir A200 AMG aldım ancak (aracı çok sevmeme rağmen) konforsuzluğundan dolayı 1 ay sonra sattım. Maalesef A serisinde konforlu süspansiyon yok ve mevcut süspansiyonu aşırı sert. B serisi progresive donanım sanırım konfor süspansiyonla geliyor. Sürüş konforunu yorumlarsanız sevinirim.
    Videodaki kişinin kendisinde de A200 AMG var ve test ettiği B200 AMG ile kıyaslıyor. Süre 04:20'den başlayarak da kısa bir karşılaştırma yapmış.

Youtube'daki neredeyse tüm B serisi incelemelerini izlemişimdir. Konfordan şikayet eden bir yorumcuya denk geldiğimi hatırlamıyorum.

2019 MERCEDES B200 AMG DRIVE REVIEW NEW B CLASS ACCELERATION SOUND Highway City - YouTube

7. Beğeni iliyan bu mesajı beğendi.
    Tecrübeli Üye Onbaşı
    İsim
    Savaş Elvan
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Otomotiv parca ureticisi
    Beğeni (toplam)
    50
    Araç
    B180 progressive 2020

Alıntı navarch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar Arkadaşlar
    Merhaba ,

2020 Haziran da teslim aldım , B180 Progressive - konfor süspansiyon- runflat lastik kullanıyorum, genelde şehiriçi trafik bozuk yollar ve kasisler var güzergahlarımda , konfor olarak gayet iyi , süspanisyon sertliği çok iyi ayarlanmış zira aracım aynı zamanda mükemmel yol tutuyor , sert virajlarda hızlı girmek zorunda kalırsanız sizi gayet emniyetli götürüyor , araç otobanda yüksek hızlarda ( ilk başlarda biraz çekinmiştim ama ) oldukça kararlı gidiyor . Ayrıca aracın içi tavan mesafesi bilhassa arka yolcular için diz mesafesi yani genele olarak alan geniş.

Sedlamlar

9. Beğeni iliyan bu mesajı beğendi.
    Tecrübeli Üye Binbaşı iliyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    ilhan VATANSEVER
    Yer
    izmir
    Meslek
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    Beğeni (toplam)
    207
    Araç
    Mercedes B180 Progressive 2019

Alıntı SavasElvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,

2020 Haziran da teslim aldım , B180 Progressive - konfor süspansiyon- runflat lastik kullanıyorum, genelde şehiriçi trafik bozuk yollar ve kasisler var güzergahlarımda , konfor olarak gayet iyi , süspanisyon sertliği çok iyi ayarlanmış zira aracım aynı zamanda mükemmel yol tutuyor , sert virajlarda hızlı girmek zorunda kalırsanız sizi gayet emniyetli götürüyor , araç otobanda yüksek hızlarda ( ilk başlarda biraz çekinmiştim ama ) oldukça kararlı gidiyor . Ayrıca aracın içi tavan mesafesi bilhassa arka yolcular için diz mesafesi yani genele olarak alan geniş.

Sedlamlar
    Aynı görüşlere katılıyorum ancak amg paketlerinde süspansiyonlar sert diye biliyorum bu paket özelliği ama genel olarak bende aracımın süspansiyonlarından memnunum.
    ilhan VATANSEVER
    İliyan İvanov SEVERİNOV
    Mercedes Benz - B150 2008 Sportpack - izmir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)