5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: W176 (a200) sunroof ön ayak

Er
    İsim
    serkan guney
    Yer
    ankara
    Meslek
    Mimar
    Beğeni (toplam)
    2
    Araç
    A200

Standart W176 (a200) sunroof ön ayak

Merhaba arkadaşlar
    Galiba sunroofun ön ayaklarını kırdım. İnternetten bir haftadır araştırıyorum ama a200 sunroof ile ilgili ön ayaklar ile ilgili bir tane video yada bilgiye ulaşamadım. En son cla ile a200 ün ayakları aynı olduğunu sanıyorum plastik üçgen ve ortasında delik var. Sizce bu doğru parça mı bana iki ön ayak için 550 tl değişim parası istediler internette dediğim parça 18 tl ama doğru parça mı hiç bilmiyorum.
    Selam ve sevgilerimle

Genelkurmay mehmet sumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - İstanbul
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    6577
    Araç
    W 211 E 200 Avangard

Alıntı ekrin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Galiba sunroofun ön ayaklarını kırdım. İnternetten bir haftadır araştırıyorum ama a200 sunroof ile ilgili ön ayaklar ile ilgili bir tane video yada bilgiye ulaşamadım. En son cla ile a200 ün ayakları aynı olduğunu sanıyorum plastik üçgen ve ortasında delik var. Sizce bu doğru parça mı bana iki ön ayak için 550 tl değişim parası istediler internette dediğim parça 18 tl ama doğru parça mı hiç bilmiyorum.
    Selam ve sevgilerimle
    Plastik üçgen parça sunroof ayakları ortasında delik olan, ancak modele göre farklılık gösterebilir. Kırılan parçayı söküp yenisini yerine tekrar biraz sıkıntılı bir işlem. Ankara da bu işlemi yapan profesyonel ustalar mevcut, 550 tl değişim bedelini kim talep etti sizden mahsuru yok ise paylaşabilirmisiniz burada, selamlar.

Er
    İsim
    serkan guney
    Yer
    ankara
    Meslek
    Mimar
    Beğeni (toplam)
    2
    Araç
    A200

Bu şekilde duruyor cla ile aynı galiba üçgen ayaklar sanki sagında ve solunda olması lazım gibi geldi bana. Piyasayı bilmediğim için isim vermiyeyim doğru olmaz sizce fiyat normal mi.

Yüzbaşı
    İsim
    aou
    Yer
    eskişehir
    Meslek
    müh.
    Beğeni (toplam)
    6
    Araç
    W176 A180 CDI

Alıntı ekrin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu şekilde duruyor cla ile aynı galiba üçgen ayaklar sanki sagında ve solunda olması lazım gibi geldi bana. Piyasayı bilmediğim için isim vermiyeyim doğru olmaz sizce fiyat normal mi.
    Cla ile aynı parça evet. Ben de intetnetten sipariş ettim ama henüz takmak için yeteri kadar vaktim olmadı. Cam tavanı yerinden çıkarmak çok kolay ben kendim çıkardım fakat ayakları takmak için alttan döşemeyi açmak gerekiyor galiba. Üstten sökme işlemi için ön ayakların ordaki yıldız alyanları söküyorsunuz sonra tavanı geri doğru kaydırdığınızda yerinden çıkıyor kolayca.

Er
    İsim
    serkan guney
    Yer
    ankara
    Meslek
    Mimar
    Beğeni (toplam)
    2
    Araç
    A200

Alıntı aou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cla ile aynı parça evet. Ben de intetnetten sipariş ettim ama henüz takmak için yeteri kadar vaktim olmadı. Cam tavanı yerinden çıkarmak çok kolay ben kendim çıkardım fakat ayakları takmak için alttan döşemeyi açmak gerekiyor galiba. Üstten sökme işlemi için ön ayakların ordaki yıldız alyanları söküyorsunuz sonra tavanı geri doğru kaydırdığınızda yerinden çıkıyor kolayca.
    Tavan sökme durumuna kadar her şey çok güzeldi. Bunu takmak çok zor olmasa gerek youtube de bir tane bile video yok şaşılacak bir şey.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)