6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: w124 yorumlarınız

Er
    İsim
    Özgür
    Yer
    istanbul
    Meslek
    uzman
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    yok

Standart w124 yorumlarınız

Abiler selamünaleyküm, bir araç alma arefesindeyim, araç hakkında bildiklerimi yazayım, muayeneden yeni geçmiş, sunroof arızalı, klima çalışmıyor, kapı eteğinde ve bagaj kapağında çürük varmış, ön cam çatlak, muayene öncesi fren bakımları yapılmış, katalizör yenilenmiş, bana araç klima vs. için ne kadar masraf açar, alınır mı? tofaşa bineceğime hayalimin aracı w124 e bineyim diyorum, siz ne dersiniz?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...04423717/detay

Albay Hakan3414 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Hakan
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Yazilim
    Beğeni (toplam)
    466
    Araç
    W211 E320

tofaşa binersiniz kafanız rahat olur. bir arkadaşımda sizin gibi tofaşa bineceğime mercedese binerim dedi aldı şimdi kurtulmaya çalışıyor. tofaşı çok düşük maliyetlere yürütüp satabilirsiniz. ama bu araçlar öyle değil. sanayide ki ustalar bile temiz değilse uzak dur diyor. çünkü kendileri de uğraşmak istemiyorlar.

3. Beğeni KVPALA, W124 200D, Kavanca, araktini bu mesajı beğendi.
    Binbaşı KVPALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    ali balcı
    Yer
    muğla/marmaris
    Meslek
    turizm ve dalgıç
    Beğeni (toplam)
    145
    Araç
    w210 e230 elegance/audi a6 2.0 tdı/subaru forester 2.0 tdı

Alıntı Hakan3414 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tofaşa binersiniz kafanız rahat olur. bir arkadaşımda sizin gibi tofaşa bineceğime mercedese binerim dedi aldı şimdi kurtulmaya çalışıyor. tofaşı çok düşük maliyetlere yürütüp satabilirsiniz. ama bu araçlar öyle değil. sanayide ki ustalar bile temiz değilse uzak dur diyor. çünkü kendileri de uğraşmak istemiyorlar.
    aynen öyle mekanik aksamı cok işiliği var o yüzden ellemiyorlar sanayide pek.210dan biliyorum benim.tofaşı 1000 liraya toplarken yıldızı toplamak zor....
    Das beste oder nichts.....Ali BALCI.....MARMARİS.....W123 240D 1977>W124 E200 1991>W126 300SEL 1990>W210 E230 1996.....

5. Beğeni W124 200D, Hakan3414 bu mesajı beğendi.
    Binbaşı W124_300TD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Ayhan Atilla
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Otomasyon
    Beğeni (toplam)
    146
    Araç
    w211 2003 e320cdi

Alıntı p4ozgur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler selamünaleyküm, bir araç alma arefesindeyim, araç hakkında bildiklerimi yazayım, muayeneden yeni geçmiş, sunroof arızalı, klima çalışmıyor, kapı eteğinde ve bagaj kapağında çürük varmış, ön cam çatlak, muayene öncesi fren bakımları yapılmış, katalizör yenilenmiş, bana araç klima vs. için ne kadar masraf açar, alınır mı? tofaşa bineceğime hayalimin aracı w124 e bineyim diyorum, siz ne dersiniz?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...04423717/detay
    Merhaba, araç şu hali ile çalışır durumda olduğuna göre alıp hiçbirşey yapmadan bu şekilde binecekseniz fiyatı makul. Ancak Alır toplarım gibi bir düşünceniz varsa yapacağınız masraflar aldığınız paranın kat kat üstüne çıkabilir. Ben bunu yaptığım için tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunu.

Pas tamirine girdiğinizde hem düzgün usta bulamazsınız hemde bu zaman aldığı için ustalar uğraşmak istemiyorlar veya bayağı yüklü ücret talep ediyorlar. Hatta sadece şurası burası değil görünmeyen bir sürü yerinde pas vardır bu aracın emin olun.

Diğer çalışmayan aksamlar klima, sunroof vs. daha başka da vardır ama binicisi artık onları arıza saymıyordur. Bunları da kimbilir nasıl bozmuşlardır. Ustalarımız sağolsun, arızalı olan parçaları teker teker söküp bypass yapıyorlar. Aracın içinde ne nereye gidiyor çorbaya çeviriyorlar.

Bu paraya alınacak bir w124 çok masraflıdır kesinlikle emin olun. Ama alıp bu hali ile binerim. Çalışmayan aksam çalışmasın derseniz o zaman sorun yok. Ama toplayacağım derseniz çuval ile para dökmeye hazır olun.

7. Beğeni Kavanca bu mesajı beğendi.
    Er
    İsim
    Özgür
    Yer
    istanbul
    Meslek
    uzman
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    yok

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim, sanırım bir süre düşüneceğim, kısa vadede çok para harcayamam araca, bütçem çok kısıtlı maalesef,

Binbaşı araktini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    levent ozturk
    Yer
    hatay
    Meslek
    ogretmen
    Beğeni (toplam)
    158
    Araç
    2000 E200K ELEGANCE

Tofaş parasına alacağınız w124 ten hayır gelmez.Ya da başka bir değişle keyif verecek mercedes konforu yaşatacak W124 tofaş fiyatına yok.
    Size söylenenler dışında bir çok nokta daha çıkacaktır.Bütçeniz yoksa yanaşmayın.Aslında bütçe varsa da yanaşmayın üstüne koyup temizini alın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)