Beğeniler Beğeniler:  7
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: w205 egr valfi

Tecrübeli Üye Onbaşı Tersy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mustafa
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Danışman
    Beğeni (toplam)
    29
    Araç
    Mercedes Viano trend activity 2.2 / Mercedes c180 CGI 1.8 avantgarde

Bende de geçen hafta aynı arıza oldu, 200 TL'ye söktürüp temizlettim. Sonra da würth'ün 45 tl lik 300 ml temizleyicisinden depoya boşalttım, şu an sorun yok. Önce temizletin, gittiği yere kadar,sonra değiştirin derim.

Acemi Üye Er
    İsim
    hamza
    Yer
    istanbul
    Meslek
    diş hekimi
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    w205

Alıntı Tersy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de geçen hafta aynı arıza oldu, 200 TL'ye söktürüp temizlettim. Sonra da würth'ün 45 tl lik 300 ml temizleyicisinden depoya boşalttım, şu an sorun yok. Önce temizletin, gittiği yere kadar,sonra değiştirin derim.
    nerede yaptırdınız. istanbul avrupa yakasında ise usta ismi alabilir miyim.

Tecrübeli Üye Teğmen serdarmete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    SERDAR ASLAN
    Yer
    İSTANBUL
    Meslek
    BİLİŞİM
    Beğeni (toplam)
    102
    Araç
    E180

Alıntı zeroshut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bayramda git gel 300km yol yapacağım ustam sorun olmayacağını söyledi. ben de işlemi bayram sonrasına bıraktım.

söylediklernizden anladığım temizlet yada değiştir ama kesinlikle iptal etme.

bu arada çekiş gerçekten fark eder mi. yeni aldığım için normal çekişi nasıldır bilmiyorum ama eski arabam bmw 1.18i idi onunla arasında fark vardı. bmw 1 çok daha atikti.
    İptali unutun , iptal sonrası duman atma riskiniz var , yakıt tüketimi kesinlikle yükselecek , çünkü arabanın motorundan tam performans almaya başlayacaksınız ... Egr hakkında her söylenene bakmayın , sizi servis yönlendirsin , içi kurumla dolu bi kutu düşünün bu bozuk değil o yüzden temizleyelim diyo servis , Eski Jetta aracımda WW hemen iyi niyet felan değiştirmişti , konuyu yakınen takip ettim. Bmw daha atak bir araç , 205 de ondan aşşağı kalmaz , egr değişince/temizlenince çekişte motor sesinde akıcılık hissedeceksiniz. w205 sahiplerinin konu başlıklarını okuyunuz.
    M e r c e d e s

Acemi Üye Er
    İsim
    hamza
    Yer
    istanbul
    Meslek
    diş hekimi
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    w205

Alıntı serdarmete Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İptali unutun , iptal sonrası duman atma riskiniz var , yakıt tüketimi kesinlikle yükselecek , çünkü arabanın motorundan tam performans almaya başlayacaksınız ... Egr hakkında her söylenene bakmayın , sizi servis yönlendirsin , içi kurumla dolu bi kutu düşünün bu bozuk değil o yüzden temizleyelim diyo servis , Eski Jetta aracımda WW hemen iyi niyet felan değiştirmişti , konuyu yakınen takip ettim. Bmw daha atak bir araç , 205 de ondan aşşağı kalmaz , egr değişince/temizlenince çekişte motor sesinde akıcılık hissedeceksiniz. w205 sahiplerinin konu başlıklarını okuyunuz.
    konu başlığı uzayıp gidiyor. böyle özel konularda ekstra başlık olması bulunabilirlik açısından daha iyi diye düşünüyorum.

evet temizleteceğim ben de. sizin dediğiniz gibi bmw ile aynı konuma gelirse benim için çok iyi olur. daha çok severim aracımı

Tecrübeli Üye Onbaşı Tersy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mustafa
    Yer
    Istanbul
    Meslek
    Danışman
    Beğeni (toplam)
    29
    Araç
    Mercedes Viano trend activity 2.2 / Mercedes c180 CGI 1.8 avantgarde

Alıntı zeroshut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerede yaptırdınız. istanbul avrupa yakasında ise usta ismi alabilir miyim.
    Anadolu yakasında Pendik sanayi sitesinde yaptırdım. Size uzak kalır ama Başar oto -Ali usta.

6. Beğeni zeroshut bu mesajı beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)