Beğeniler Beğeniler:  3
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: W 203 kasa 111 motor c200 k lovato lpg montajı

Tecrübeli Üye Yüzbaşı
    İsim
    murat
    Yer
    istanbul
    Meslek
    işçi
    Beğeni (toplam)
    148
    Araç
    w210 mercedes

Standart W 203 kasa 111 motor c200 k lovato lpg montajı

Arkadaşlar forumda lovato lpg kullanan arkadaşlarımız varsa bile memnuniyet yada şikayet anlamında bir şey paylaşmamışlar bende başlıkta paylaştığım 163 hp lik araçıma lpg bağlatmak için bayağı araştırma yaptım fakat genel tavsiye pirins gibi pahalı sistemler üzerinde oldu daha önce biri 124 kasa 111 motorlu aracımda ve diğeri kısa süre binmiş olduğum honda araçıma Lovato taktırmıştım ve çok memnun kalmıştım son olarak bu araçımda da yine aynı yerde ustalıklarına güvendiğim istanbul kadosan çözüm otogaz da yine Lovato obd 2 lpg montajı yaptırdım şu anlık henüz 3 gün oldu ilk ayar ve yol testi için bir kaç gün daha binip sonra tekrar ayara gideceğim gelişmeleri buradan yazacağım ihtiyaç duyan arkadaşlara bilgi olması amacı ile

Tecrübeli Üye Yüzbaşı
    İsim
    murat
    Yer
    istanbul
    Meslek
    işçi
    Beğeni (toplam)
    148
    Araç
    w210 mercedes

Bugün 1000 km oldu lpg ayarına gittim 12 litre lpg yakıyor lpg de benzin gibi güzel çalışıyor şuanlık bir sorun yok son ayarı yaptık usta yakıt biraz daha düşebilir dedi ama bu hali bile bana yeter

3. Beğeni elsoberano bu mesajı beğendi.
    Acemi Üye Onbaşı
    İsim
    Kasım
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Jandarma
    Beğeni (toplam)
    0
    Araç
    C200

Merhaba ben aracımı yeni aldım 2008 model c200 kompresör LPG taktırmayı düşünüyorum ama arıza vermesinden korkuyorum birde tavsiye edecebileceğiniz bir usta varmı

---Yeni mesaj birleştirildi---

Alıntı istanbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün 1000 km oldu lpg ayarına gittim 12 litre lpg yakıyor lpg de benzin gibi güzel çalışıyor şuanlık bir sorun yok son ayarı yaptık usta yakıt biraz daha düşebilir dedi ama bu hali bile bana yeter
    Merhaba ben aracımı yeni aldım 2008 model c200 kompresör LPG taktırmayı düşünüyorum ama arıza vermesinden korkuyorum birde tavsiye edecebileceğiniz bir usta varmı

Tecrübeli Üye Yüzbaşı
    İsim
    murat
    Yer
    istanbul
    Meslek
    işçi
    Beğeni (toplam)
    148
    Araç
    w210 mercedes

Brc yada pirins taktırmaızı tavsiye ederim

Tecrübeli Üye Yüzbaşı C230K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Samed
    Yer
    Ankara
    Meslek
    TPAO
    Beğeni (toplam)
    488
    Araç
    W203 C230 Komp. 2005

Alıntı Kkasımm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Verir arıza tabii ki, ne kadar kaliteli markada taksan bi yerde verecek... tavsiyem lpg taktırmayın. Sonra nerden bulaştım ben bu illete dersiniz...

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Beğeni yahyacelik bu mesajı beğendi.
    CIP Üye Genelkurmay mehmet sumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - İstanbul
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    7601
    Araç
    W 211

Alıntı Kkasımm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İyi bir montaj ve aracınıza uyumlu kit ile kesinlikle hiç bir sıkıntı yaşamadan uzun yıllar kullanabilirsiniz.

9. Beğeni kaptannn bu mesajı beğendi.
    Tecrübeli Üye Yüzbaşı
    İsim
    murat
    Yer
    istanbul
    Meslek
    işçi
    Beğeni (toplam)
    148
    Araç
    w210 mercedes

Brc ve pirins sistemlerinin enjektörleri benzinli enjektörü gibi püskürtmeli çalışıyor diğerleri ise selonoit valf yüksek beygirli araçlara yakıt yetiştirme konusunda bu iki marka bunun için önemli diğerlerinin ise tamamı benzer sistem ve yazılımla çalışıyor diğerlerinin Avrupa olanları malzemesi kaliteli ve uzun ömürlü başka bir fark yok

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)