Beğeniler Beğeniler:  2
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Bu W176 A180 alınır mı ?

Tecrübeli Üye Teğmen welkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    fehmi
    Yer
    istanbul
    Meslek
    Ekonomist
    Beğeni (toplam)
    77
    Araç
    başka marka

Standart Bu W176 A180 alınır mı ?

Bir arkadaşım araba bakıyor. Her ne kadar farklı araçlara yönlendirmeye çalışsam da https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...35422872/detay bu araçta karar kıldı, yarın araca bakmaya gideceğiz. Öncesinde sizin de görüşünüzü almak istedim.. Sol çamurlukta bir sıkıntı var, köpeğe çarptığını ve yaptırmadığını söyledi. Fiyattan düşecekmiş..
    ....

Tecrübeli Üye Teğmen serdarmete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    SERDAR ASLAN
    Yer
    İSTANBUL
    Meslek
    BİLİŞİM
    Beğeni (toplam)
    150
    Araç
    E180

Benzinli olan bu seriler için kötü söylenen birşey yok , bu motor mercedese ait , reno motoru değil öyle biliyorum. Güzel araba , iyi bir eksperden geçirin , yetkli servis bakımlıysa mis gibi..evet çamurluk aralık varmış gibi duruyor..köpek çarpmasındansa iyi , sökülüp takılmış olmasın .çamurluktan köpeğe nasıl çarpmış ... kısaca alınır.Yakıtıda normal bu kasanın .
    M e r c e d e s

Tecrübeli Üye Yüzbaşı
    İsim
    suat
    Yer
    istanbul
    Meslek
    elektrik
    Beğeni (toplam)
    246
    Araç
    W204 FL 1.8 CGİ ELEGANCE

Bu aracın 2017 sini bir abimizin hanımına aldık.Bir memnuniyetsizliği yok,ona aldığımız araç style paketin en full u idi.Gidişi vs gayet iyi diyor.

İsim
    fehmi
    Yer
    istanbul
    Meslek
    Ekonomist
    Beğeni (toplam)
    77
    Araç
    başka marka

Teşekkürler.. Dün baktılar araca ben gidemedim, baya diri görünüyormuş arkadaşım beğenmiş. Araç 2013 model, 2019'da muayaneye girmiş 21.000km'de. 5 yılda 20.000km yapan araç yeni sahibinde son 1,5 yılda 64.000km yapmış.. Akılalmaz katakullileri okuyup gördüğümüz için herşeyden şüpheleniyorum Eğer anlaşabilirlerse cuma günü ekspere sokup alacaklar.. Hayırlısı..
    ....

Tecrübeli Üye Çavuş Jimikeys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Sezer ARPALI
    Yer
    Antalya
    Meslek
    Makine Teknikeri
    Beğeni (toplam)
    97
    Araç
    Seat Leon Fr 1.4tsi Rsa stage 1+

Bence bu arabaya 190 bin lira ciddi anlamda çok yüksek bir rakam.
    Hiç bir donanım yok bomboş sırf içi bej ışık paket diye asla almazdım.
    Bu paralara çıkınca style yada amg kesin çok daha iyisini bulursunuz.Bence acele etmeyin. @welkin

Tecrübeli Üye Binbaşı creedozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    özkan özdemir
    Yer
    ankara
    Meslek
    doktor
    Beğeni (toplam)
    853
    Araç
    A 200 AMG

Pahali hocam bu site baya benzer fiyat verio piyasadaki satilan arabalara gore noter satisina gore fiyat cikario amg den baska sectirmedigi icin amg sectim tramer yok isaretledim cikan fiyati goruosun.
    O kasayi 2.5 yil kullanmis biri olarak soyluorum 2 ay da astra k kasa kullandim astra daha iyi arac yol tutusta bile saka yapmiorum. En fuulunu hatta masajli deri koltuklusunu alirsin bu fiyata ve fred cakmaktas arabasina binmemis olursun benden soylemesi.

-img_4576.jpg

7. Beğeni serdarmete bu mesajı beğendi.
    İsim
    fehmi
    Yer
    istanbul
    Meslek
    Ekonomist
    Beğeni (toplam)
    77
    Araç
    başka marka

Alıntı creedozz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pahali hocam bu site baya benzer fiyat verio piyasadaki satilan arabalara gore noter satisina gore fiyat cikario amg den baska sectirmedigi icin amg sectim tramer yok isaretledim cikan fiyati goruosun.
    O kasayi 2.5 yil kullanmis biri olarak soyluorum 2 ay da astra k kasa kullandim astra daha iyi arac yol tutusta bile saka yapmiorum. En fuulunu hatta masajli deri koltuklusunu alirsin bu fiyata ve fred cakmaktas arabasina binmemis olursun benden soylemesi.

-img_4576.jpg
    Sonuna kadar katılıyorum, ilk mesajda da söylediğim gibi vazgeçirmeye çalıştım ancak bi süre sonra arkadaşım da olsa irrite oluyor. Sürekli kötülüyormuşum gibi oldum o yüzden biraz geri duruyorum artık.. Hakkında hayırlısı..
    ....

9. Beğeni creedozz bu mesajı beğendi.
    Tecrübeli Üye Binbaşı
    İsim
    AYHAN
    Yer
    AKDENiZ
    Meslek
    LOGISTIK
    Beğeni (toplam)
    198
    Araç
    W 176 180 URBAN W211 200K W176 180 STYLE

Alıntı welkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşım araba bakıyor. Her ne kadar farklı araçlara yönlendirmeye çalışsam da https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...35422872/detay bu araçta karar kıldı, yarın araca bakmaya gideceğiz. Öncesinde sizin de görüşünüzü almak istedim.. Sol çamurlukta bir sıkıntı var, köpeğe çarptığını ve yaptırmadığını söyledi. Fiyattan düşecekmiş..
    fena bir arac degil sehir ici 10 lt den asagi yakmiyor bir w 203 ve w 211 yerini kesinlikle tutmuyor
    uzun yolda beni kahretti benim cocuklarimda 2 tane var styl bos bir arac urban a dan z hersey var w 211 göre
    10 üzerinden 6.5 not verilir sehir ici zevkli sürüsü var benden yana tavsiye edilir fiyat konusu aliciya bagli kironik sorunu
    yok bizdeki biri 25binkm digeri 60bin km 2 side 2013model

Tecrübeli Üye Teğmen serdarmete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    SERDAR ASLAN
    Yer
    İSTANBUL
    Meslek
    BİLİŞİM
    Beğeni (toplam)
    150
    Araç
    E180

Mercedesiniz varsa mercedes almak isteyen eş dost önce gelip bize danışıyor bu alınırmı , şu nasıl alınırmı ... Yani arkadaş - akraba olunca insan işe karışmak istemiyor ya memnun kalmazsa ..ben sebep olmayım diye... Ama ben diyorumki önünde yıldız varsa al abi mersedes bu sonra hangi servis iyidir onu konuşuyoruz.
    M e r c e d e s

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)