Beğeniler Beğeniler:  8
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Bu sefer aracı alarak geldim :) Yardımlarınıza ihtiyacım var

Acemi Üye Onbaşı
    İsim
    Emirhan Saraç
    Yer
    İstanbul Turkiye
    Meslek
    Turizm
    Beğeni (toplam)
    5
    Araç
    R170 SLK 200 Kompressor

Yiğit abim çok teşekkür ederim. Halil ustaya gideceğim. Numarasına ulaşamıyorum fakat. Numarası olan var mıdır?

Emektar Üye Binbaşı efebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Efecan
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Eğitim Yöneticisi - MİGROS
    Beğeni (toplam)
    1630
    Araç
    BMW 645Cİ

Alıntı admitos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit abim çok teşekkür ederim. Halil ustaya gideceğim. Numarasına ulaşamıyorum fakat. Numarası olan var mıdır?
    İnternette topkapı halil usta elektrik diye yazınca telefonu çıkıyor, bir de erken gitmek lazım, inanılmaz kalabalık oluyor ama yapılacak iş için 1 kez gideceğiniz biri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Beğeni admitos bu mesajı beğendi.
    Emektar Üye Binbaşı kotanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Hüseyin
    Yer
    Ankara
    Meslek
    İnşaat Mühendisi
    Beğeni (toplam)
    815
    Araç
    W204 C180 1.8 CGİ 7G, VW Golf IV 1.9 TDI

Efebey'in mesajının altına imzamı atarım. Ben Ankara'dan aracımı çekiciye yükleyip Halil Abiye yolluyorum. Aradaki nakliye farkını da aracıma Halil Usta'nın müdahale etmiş olmasının katmış olduğu ayrıcalığa sayıyorum.

5. Beğeni efebey, admitos bu mesajı beğendi.
    Acemi Üye Onbaşı
    İsim
    Emirhan Saraç
    Yer
    İstanbul Turkiye
    Meslek
    Turizm
    Beğeni (toplam)
    5
    Araç
    R170 SLK 200 Kompressor

Bugün Halil Usta'ya uğradım fakat namdan dolayı sanırım pek yüzüme bakmadılar. Hatta araca bakmadılar bile. Salı günü telefonla ara randevu al dediler. Bizim iş Salı gününe kaldı. Bakalım Salı günü bizi ne bekliyor. Birde siz saygıdeğer üstadlara sormak istiyorum. Farlarımın durumu kötü. Muayeneden geçmez yani o derece kötü. Orjinal farlar 5000 TL civarında. Çıkma baktım 1100-1400 bantında fakat durumları pek iç açıcı değil. Bunun yerine Magneti Marellinin farları var. Sıfır fiyatları 1100 TL civarında. Magneti Marelli sandığım kadarıyla eski MAKO. Ve bu marka bir çok markaya oem ürün yapıyor diye biliyorum. Yan sanayi farları kullanmamızda sorun olur mu acaba? Birde farların ampullerini xenon yapmayı düşünüyorum fakat Opel kullandığım zamanlarda Xenon arac beynine zarar veriyor tarzı bir şikayet duymuştum. Mercedeste böyle bir durum söz konusu mudur acaba? Sarı ampulle mi devam etmek mantıklı?

VIP Üye Binbaşı tarkaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Tarkan Ergen
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Petrol Mühendisi
    Beğeni (toplam)
    1801
    Araç
    S212 E200 CGI

Bugün Halil Usta'ya uğradım fakat namdan dolayı sanırım pek yüzüme bakmadılar. Hatta araca bakmadılar bile. Salı günü telefonla ara randevu al dediler. Bizim iş Salı gününe kaldı. Bakalım Salı günü bizi ne bekliyor. Birde siz saygıdeğer üstadlara sormak istiyorum. Farlarımın durumu kötü. Muayeneden geçmez yani o derece kötü. Orjinal farlar 5000 TL civarında. Çıkma baktım 1100-1400 bantında fakat durumları pek iç açıcı değil. Bunun yerine Magneti Marellinin farları var. Sıfır fiyatları 1100 TL civarında. Magneti Marelli sandığım kadarıyla eski MAKO. Ve bu marka bir çok markaya oem ürün yapıyor diye biliyorum. Yan sanayi farları kullanmamızda sorun olur mu acaba? Birde farların ampullerini xenon yapmayı düşünüyorum fakat Opel kullandığım zamanlarda Xenon arac beynine zarar veriyor tarzı bir şikayet duymuştum. Mercedeste böyle bir durum söz konusu mudur acaba? Sarı ampulle mi devam etmek mantıklı?
    Kesinlikle xenon yapmayın. Dediğiniz markayı bilmiyorum ama Depo marka var mesela hiç iyi değil yan sanayi olarak. Konya da Far Merkezi var, uygun çıkma bakın. Foto yollarlar, iyi ise alırsınız. Ampül olarak da Osram Night Breaker %150 ampulü kullanın. Biraz pahalıdır ama değer.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tecrübeli Üye Binbaşı erkan1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Erkan
    Yer
    Tokat
    Meslek
    ----
    Beğeni (toplam)
    542
    Araç
    2011 Ford Fusion 1.4 tdci-1996 w210 E200 Elegance-1996 w140 S320 L-2008 Ssangyong Kyron 4*4

Su sayfa belki isinize yarar
    Inhoud niet gevonden

Acemi Üye Onbaşı
    İsim
    Emirhan Saraç
    Yer
    İstanbul Turkiye
    Meslek
    Turizm
    Beğeni (toplam)
    5
    Araç
    R170 SLK 200 Kompressor

Çok teşekkür ederim Tarkan Bey. Osram Night Breaker veya Bosch +90 düşünüyorum. Konya Far merkezine mesaj attım. Bakalım dönecekler mi?

---Yeni mesaj birleştirildi---

Çok teşekkür ederim Tarkan Bey. Osram Night Breaker veya Bosch +90 düşünüyorum. Konya Far merkezine mesaj attım. Bakalım dönecekler mi

---Yeni mesaj birleştirildi---

Erkan abim selam. Sayfa bulunamadı diyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)