Beğeniler Beğeniler:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: CLA 200 motor takozu

Acemi Üye Er
    İsim
    Mehmet taşer COŞGUN
    Yer
    Ankara
    Meslek
    Teknisyen
    Beğeni (toplam)
    2
    Araç
    CLA 200 amg

Standart CLA 200 motor takozu

Arkadaşlar 2016 cla200 de son zamanlarda yaşadığım sorun motor soğukken ilk marşta sarsıntı oluyor motor ısındıktan sonra sarsıntı kayboluyor. Sadece start yaparken sarsıntı oluyor motor çalışmasında sorun yok. Ayrıca bununla bağlantısı varmıdır emin değilim bozuk yollarda aşırı lokurtu sesi geliyor 3 rot balansçı gezdim 2 mekanik ustası ön takımda hiçbir sorun yok sadece bir usta motor takozunda sorun olabilir dedi sizinde başınıza böyle bir sorun geldi mi bana yardımcı olabilecek birileri varmı dır

CIP Üye Genelkurmay mehmet sumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mehmet Sümer
    Yer
    Ankara - İstanbul
    Meslek
    Memur
    Beğeni (toplam)
    7594
    Araç
    W 211

Alıntı Mcosgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2016 cla200 de son zamanlarda yaşadığım sorun motor soğukken ilk marşta sarsıntı oluyor motor ısındıktan sonra sarsıntı kayboluyor. Sadece start yaparken sarsıntı oluyor motor çalışmasında sorun yok. Ayrıca bununla bağlantısı varmıdır emin değilim bozuk yollarda aşırı lokurtu sesi geliyor 3 rot balansçı gezdim 2 mekanik ustası ön takımda hiçbir sorun yok sadece bir usta motor takozunda sorun olabilir dedi sizinde başınıza böyle bir sorun geldi mi bana yardımcı olabilecek birileri varmı dır
    Elbette motor takozları bozulmuş olabilir, ancak 2016 model bir arabada böyle bir sorun var ise sıkıntı. İyi bir ustaya göstermenizde fayda var.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)