Beğeniler Beğeniler:  12
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: W 220 320 cdi

Tecrübeli Üye Çavuş
    İsim
    U?ur zelik
    Yer
    ?stanbul
    Meslek
    ?renci
    Beğeni (toplam)
    74
    Araç
    Bmw 116d

Standart W 220 320 cdi

Merhaba arkadaşlar,
    2011 model e 250 cdi aracımı sattıktan sonra Tekrar Mercedes aracına binme hayali ile yaşıyorum. Bunu bilen bir abim bugün s 320 cdi aracını bana vererek aklımı aldı. Bu kasayı hiç bilmiyorum, yorumları da okudum baya ama dizelini tavsiye eder misiniz? Neye dikkat etmeliyim, araç donanım olarak sunroof dışında full

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Beğeni Hunter bu mesajı beğendi.
    Emektar Üye Çavuş recabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Recep
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Makine Mühendisi
    Beğeni (toplam)
    89
    Araç
    W220 Arıyor...

Şu sıralar bütün araçlarda olduğu gibi fiyatları anlamsız derecede yüksek.
    Makyajlı kasa OM648 motora sahip olanlarını tercih edin, dizellerde genelde fazla donanım yok ( ilanlarda distronic, arka klima, elektrikli bagaj, vs. Gayet dolu olanları da var)
    Donanımdan ziyade aracın temizliği önemli.

4. Beğeni ugurozclk bu mesajı beğendi.
    Tecrübeli Üye Yüzbaşı KVPALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    ali balcı
    Yer
    muğla/marmaris
    Meslek
    turizm ve dalgıç
    Beğeni (toplam)
    215
    Araç
    w210 e230 elegance/audi a6 2.0 tdı/subaru forester 2.0 td

e250den sonra w220 konfor müthiş dersiniz.salon salamanje deyiminin 4 tekerlisi misali.temizini bulmakta fayda var yoksa Allah muhafaza masrafı insanı bitirir bu kurlarla.umarım istediğiniz temizlikte araç bulursunuz.lakin piyasa allak bullak nasıl olur ne olur bilemem...
    Das beste oder nichts.....Ali BALCI.....MARMARİS.....W123 240D 1977>W124 E200 1991>W126 300SEL 1990>W210 E230 1996.....

6. Beğeni ugurozclk bu mesajı beğendi.
    Tecrübeli Üye Yüzbaşı dralex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    hamza ahmetoğlu
    Yer
    bursa
    Meslek
    doktor
    Beğeni (toplam)
    229
    Araç
    audi a3 sedan tdi stronic passat tdi dsgaudi a6 2.8 quattro audia4 2.0tfsi quattro sline w204amg fl

Bruno Sacco nun son aracı.çok farklı ama çok güzel bir araç.körük sistemi dışında çekinmeyin dizeli zaten güzel makyajlı kasa alın 2002 sonrasını.yotube de ankaralı bir beyefendi video çekmişti daha detaylı w220 videosuna dilimizde yok

8. Beğeni ugurozclk bu mesajı beğendi.
    Emektar Üye Binbaşı Solotürk006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mustafa KAYA
    Yer
    Muğla-Ankara
    Meslek
    Jandarma Astsubay(Trafik)
    Beğeni (toplam)
    1525
    Araç
    W211 E200 Kompressor Avantgarde

2 yıl kadar 2000 model S320 L kullandım.W220 cidden anlatılmaz yaşanır bir araç.Airmatic sistemin konforu,aracın yalıtımı,bir de Bose ses sistemi varsa değmeyin keyfinize.

[SIGPIC][/SIGPIC]

10. Beğeni Hunter, ugurozclk bu mesajı beğendi.
    Tecrübeli Üye Çavuş
    İsim
    U?ur zelik
    Yer
    ?stanbul
    Meslek
    ?renci
    Beğeni (toplam)
    74
    Araç
    Bmw 116d

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.
    Araç 2002 model ama makyajlı mı değil mi bilmiyorum, sadece tamponyalarında boya. Bose ses sitemi yok sanırım, bir de cam tavan yok. Hali hazırda eşime almış olduğum golfü kullanıyorum ama Mercedes hayali beni benden alıyor. Daha karar vermediğim için fiyat konusunu konuşmadım, ama piyasa da yukarıda dediğiniz gibi malum

Emektar Üye Binbaşı Solotürk006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Mustafa KAYA
    Yer
    Muğla-Ankara
    Meslek
    Jandarma Astsubay(Trafik)
    Beğeni (toplam)
    1525
    Araç
    W211 E200 Kompressor Avantgarde

Alıntı ugurozclk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.
    Araç 2002 model ama makyajlı mı değil mi bilmiyorum, sadece tamponyalarında boya. Bose ses sitemi yok sanırım, bir de cam tavan yok. Hali hazırda eşime almış olduğum golfü kullanıyorum ama Mercedes hayali beni benden alıyor. Daha karar vermediğim için fiyat konusunu konuşmadım, ama piyasa da yukarıda dediğiniz gibi malum

2002 ise makyajlı değildir.Makyaj 2003 de geldi.Ayrıca size bir öneri de bulunayım Bose yoksa 220 eksik demektir W 220 320 cdi

[SIGPIC][/SIGPIC]

13. Beğeni ugurozclk, dralex, Hunter bu mesajı beğendi.
    Tecrübeli Üye Çavuş
    İsim
    U?ur zelik
    Yer
    ?stanbul
    Meslek
    ?renci
    Beğeni (toplam)
    74
    Araç
    Bmw 116d

Bir kaç gündür s kasaları inceliyorum, bir tane s350 alıp, kendim LPG taktırsam bu yüksek kurların etkisi ile arabanın masrafları çok fazla olur mu?

Tecrübeli Üye Binbaşı sebinefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    coşkun hoca
    Yer
    ....
    Meslek
    .....
    Beğeni (toplam)
    1065
    Araç
    w210 e320 fl

ikinci bir arabanız varsa, bunu da keyif için ve uzun yolda kullanacaksanız olur.
    ama bu araba istanbul için çok kullanışsız bir araba diyebilirim. ben w210 kasayla bunaldım. açıkçası koyacak yer dert, sürecek trafik dert derim.

diğer bir husus bu en genci 15 yaşındaki arabanın size açacağı muhtemel masraflar için baya kenara para bırakmanız gerek. bakımını yaptırır binerim derseniz olmuyor bunlar. ne kadar donanım o kadar sorun ayrıca. araba ne kadar temiz olursa da siz birkaç şey yaptırayım deseniz 10.000 liradan başlarsınız masraf etmeye.

bir de bu arabaların piyasasına hiç akıl sır ermiyor. lpg olmayan arabayı alacaksınız piyasadan belki 20.000 tl yukarı. lpg takayım diyeceksin o da prins vsı 2 olacak en az 10.000 lira o tutar. satarken de ona göre zararınız olur. lpg'si temiz takılmış güzel bir araba almak daha makul bu hesaba.

şimdi bunlar işin mantık kısmı. siz ne derseniz deyin ben alacağım 1 sene bilemedin 2 sene biner satarım, derseniz alın düzgün lpg takılmış bir araba binin. satarken de zararını düşünmeyin; çünkü kar zarar kestirilmiyor bu tür arabalarda.
    Alıntı ugurozclk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kaç gündür s kasaları inceliyorum, bir tane s350 alıp, kendim LPG taktırsam bu yüksek kurların etkisi ile arabanın masrafları çok fazla olur mu?

16. Beğeni ugurozclk, Hunter bu mesajı beğendi.
    Tecrübeli Üye Çavuş
    İsim
    U?ur zelik
    Yer
    ?stanbul
    Meslek
    ?renci
    Beğeni (toplam)
    74
    Araç
    Bmw 116d

Alıntı sebinefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinci bir arabanız varsa, bunu da keyif için ve uzun yolda kullanacaksanız olur.
    ama bu araba istanbul için çok kullanışsız bir araba diyebilirim. ben w210 kasayla bunaldım. açıkçası koyacak yer dert, sürecek trafik dert derim.

diğer bir husus bu en genci 15 yaşındaki arabanın size açacağı muhtemel masraflar için baya kenara para bırakmanız gerek. bakımını yaptırır binerim derseniz olmuyor bunlar. ne kadar donanım o kadar sorun ayrıca. araba ne kadar temiz olursa da siz birkaç şey yaptırayım deseniz 10.000 liradan başlarsınız masraf etmeye.

bir de bu arabaların piyasasına hiç akıl sır ermiyor. lpg olmayan arabayı alacaksınız piyasadan belki 20.000 tl yukarı. lpg takayım diyeceksin o da prins vsı 2 olacak en az 10.000 lira o tutar. satarken de ona göre zararınız olur. lpg'si temiz takılmış güzel bir araba almak daha makul bu hesaba.

şimdi bunlar işin mantık kısmı. siz ne derseniz deyin ben alacağım 1 sene bilemedin 2 sene biner satarım, derseniz alın düzgün lpg takılmış bir araba binin. satarken de zararını düşünmeyin; çünkü kar zarar kestirilmiyor bu tür arabalarda.
    Çok doğru özetlemişsiniz durumu, ben arabanın temizliği konusunda çok hassas ve biraz hızlı sürdüğüm için servisine çok dikkat ederim bu sebeple çok masraf edeceğim. Mantıklı olan yanım diyor ki alma şu an ki aracın neyine yetmiyor, vergisi az, bakımı Mercedes’e kıyasla bedava, az yakıyor ama duygusal yanımda bir hobin arabalar, istediğin arabaya binmeyeceksen neden kendini bu kadar hırpalıyorsun... sonuç olarak bekleyip göreceğiz

18. Beğeni sebinefe bu mesajı beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)