Beğeniler Beğeniler:  15
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: SATILIK W212 E350 CDI 2011 model

Tecrübeli Üye Yüzbaşı dralex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    hamza ahmetoğlu
    Yer
    bursa
    Meslek
    doktor
    Beğeni (toplam)
    497
    Araç
    audi a3 sedan tdi stronic passat tdi dsgaudi a6 3.0 quattro audia4 2.0tfsi quattro sline w204amg fl

Alıntı coldbreath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hurol bey,
    E350 lerin fiyatları cidden cok farklı , 370- 550 arası oynuyor. Hafta sonuda detaylı arastırma yaptım , kimsenin canı yanmasın diyerek . Benim direkt fiyat yazamamamın nedeni , arac burada degil , exper raporu ne cıkacak , tramer varsa ne kadar, birde benim pis bir huyum vardır , Ben exper harici, kendi ustalarıma gosteririrm aracı, kaportacım ayrı , boyacım ayrı, motorcum ayrı, sanzımancım ayrıdır.. Experin orjinal dedigi bir aracta , benim kaportacım oturdugu yerden bakıp , bu arac sag onden darbeli dedi ve darbe aldıgı yeri bize tarif etti, kaputu acıp soyledigi yerleri bizzat kontrol ettik , evet kaynaklarla oynanmıs, orjinal fabrika macununa benzeyen macun cekilip , eskitilmis bir boya ile kapatmaya calısmıslar... O zamandan beri experlere guvenim yoktur. Aramızda exper varsa uzerine alınmasın , her exper bir degil elbette. Sanzımancım istanbul bostancı sanayi sitesinde deli fahridir. Elinde cay bardagı eksik olmaz , Araca oturur, elinde cay bardagı aracın visteleri ile oynar, bir yandanda surekli sizinle sohbet eder, aracı hareket ettirmez, sonra iner , beni zengin edeceksen al bu arabayı der ya da yürü git, yolun acık olsun der. Motorcum ; Musteri secer, benim 10 yılı askın bir süredir tek ustamdır. Hasta mercedesci, W115 lerde cıraklık donemini , w124 lerde kalfalık donemini gecirmis, tamamiyle orjinal parca hastası olan , reno motorlu mercedeslere mercedes demeyen , kompressor motorlara LPG takanları dukkana sokmayan bir usta. Boyacım ise zamanında israilde mercedes otobus fabrikası oldugu yıllarda calısmıs ve tek alanı mercedes boyama ve at yarısları olan birisi )) . Benim cevrem boyle ...
    Özet gecmek gerekirse ; Benden biri bir arac alacaksa , gozu kapalı alabilir. Arac konusunda ben kendime degil , cevremdekilerin bilgisine guvenirim. Bu Satılık E350 de de aynı ustalar kontrol edecek ve onay verecek , aksi durumda arac degil 150 bin km de isterse 50 bin km de olsun , almam , aldırmam.

Saygılar,

Kursat.

������Kürşat bey,keşke istanbulda olsak bu adamlara arabamızı teslim etseydik,bu zamanda böyle bilen işini seven ustaları bulmak zor.araç konusunda hassasiyetinizi takdir ettim,samimiyetinizden dolayı teşekkür ederim.muhtemelen yarım milyon civarı bir rakam çıkacak��o da bizi aşar sanırım,hele yurt dışında aynı aracı 12 k $ aldı dayım,ben hala bu fiyatlara alışamadım,zamana ihtiyacım var��hayırlısı,arkadaşımıza gitsin araç temize benziyor

Tecrübeli Üye Teğmen coldbreath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    kursat colakoglu
    Yer
    istanbul
    Meslek
    Bilgisayar Muhendisi
    Beğeni (toplam)
    509
    Araç
    Mercedes E350 CDI 4 Matic AMG

Alıntı dralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ������Kürşat bey,keşke istanbulda olsak bu adamlara arabamızı teslim etseydik,bu zamanda böyle bilen işini seven ustaları bulmak zor.araç konusunda hassasiyetinizi takdir ettim,samimiyetinizden dolayı teşekkür ederim.muhtemelen yarım milyon civarı bir rakam çıkacak��o da bizi aşar sanırım,hele yurt dışında aynı aracı 12 k $ aldı dayım,ben hala bu fiyatlara alışamadım,zamana ihtiyacım var��hayırlısı,arkadaşımıza gitsin araç temize benziyor
    Hamza bey,
    Merhaba,
    Arac Istanbul'a gelsin , kontrolleri yapılsın. OK derlerse o zaman istedigimiz rakkamı buradan yani siteden yazacagım. Ahmete ayrı mehmete ayrı fiyat olmaz. Ayıp. Düşünülen rakkam neyse pazarlık yapılır alınır. Ben kendi E350'mi alırken 1 hafta aracın pesinden kosmustum. Sanırım bu yıl subat ayıydı.450 istemisti sahibi 410'a aldım. Aracı almadan once yukarıda yazdıgım tum ustalara tek tek goturuldu ve bakıldı. Hepsi, al bu aracı kaçırma dediler o zaman notere gittik.
    Siz bu konuyu takip edin lutfen, arac hele bir gelsin , rakkamı , resimleri tum detayları bu konu baslaıgında yayınlıyor olacagım.
    Saygılar,
    Kursat.

3. Beğeni dralex, tarkaner bu mesajı beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)