Beğeniler Beğeniler:  1
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ALINIK Pre Fl w212 e250-200 CGI

Tecrübeli Üye Çavuş
    İsim
    Fatih
    Yer
    Kırşehir
    Meslek
    Akademisyen
    Beğeni (toplam)
    110
    Araç
    w204 FL C180

Standart ALINIK Pre Fl w212 e250-200 CGI

Herkese merhabalar,

Makyajsız w212 250 ve ya 200 Cgi aramaktayım. Daha önceden dolu araba vardı ancak şimdi bütçem dahilinde pek seçenek bulamaz oldum ilgili sitede. Mevcut olarak 2013 model w204 c180 kullanmaktayım, araç sıfırdan beri bende ancak evlilik dolayısı ile artık arac babamla bana yetemez oldu ve araç arayışı içindeyiz. Bütçem maksimum 500k, üzerine çıkmaktansa dişli ve zincire bir miktar para ayırmak istiyorum. Hafızalı koltuk vs arayışında değilim, donanım olarak tek kriterim ön makyajlı olan 2012 model olması yani koldan vites ve görece yeni tip direksiyon simidi. Tabi herkes gibi ben de yetkili servis bakımlı ve hatasız bir araç aramaktayım. Bütçem dahilinde ya km yüksek içi bomboş araçlar var ya da düşük km katlanır aynası bile olmayan araçlar. Aklımda alttaki üç araç var, sizin de yorumlarınızı merak ediyorum. Mevcut aracım 100K kmde, ilandaki araçlardan biri 128k servis bakımlı ve görece daha dolu, diğeri ise 77K km de ve görece boş. Sizce 130k km civarı sorun oluşturur mu fikriniz nedir? Sizlerin satmayı düşündüğü ya da çevresinde satma planı olan eşe dosta sahip herkesin tekliflerini değerlendirmek isterim. Vaktiniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Herkese sağlık sıhhat dilerim, iyi günler.

sahibinden.com user login

Konu afkazankay tarafından (25.11.2021 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye Binbaşı iliyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    ilhan VATANSEVER
    Yer
    izmir
    Meslek
    Tekniker
    Beğeni (toplam)
    320
    Araç
    Mercedes B180 Progressive 2019

öncelikle hayırlısı olsun

ben bu aracı daha çok beğendim açıkçası yine de tercih sizin ve bir sonraki bakımın ücretsiz olması muhtemelen bir bakım kampanyasına sahip olduğunu gösteriyor.
    ilhan VATANSEVER - İliyan İvanov SEVERİNOV
    Mercedes Benz - B150 2008 Sportpack - İzmir
    Mercedes Benz - B180 2019 Progressive - İzmir

Tecrübeli Üye Onbaşı
    İsim
    faik şahin
    Yer
    kayseri
    Meslek
    Mimar
    Beğeni (toplam)
    43
    Araç
    w210 e200 komp

Sondaki araç favorilerimde duruyor bir süredir. İlk eklediğimde nispeten pahalı gibi geliyordu fiyatı ama şu an normal sanırım.

Muhtar Albay CaLViN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Hasan
    Yer
    Antalya
    Meslek
    Sistem Yöneticisi
    Beğeni (toplam)
    2994
    Araç
    2013 W212 FL E350 CDI 4MATIC - 2013 W639 VITO 116 CDI

7 ileri tercih edin.
    Bu motoru 5 ileri şanzımanla alırsanız çok ciddi şehir içi yakıt tüketimleri görürsünüz.
    O da sizi üzer.
    Aslan besleyen yemini düşünmez..

VIP Üye Yarbay tarkaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    Tarkan Ergen
    Yer
    İstanbul
    Meslek
    Petrol Mühendisi
    Beğeni (toplam)
    2331
    Araç
    S212 E200 CGI

Alıntı CaLViN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 ileri tercih edin.
    Bu motoru 5 ileri şanzımanla alırsanız çok ciddi şehir içi yakıt tüketimleri görürsünüz.
    O da sizi üzer.
    Ne yakar 5 ileri sence şehir içi mesela Hasan kardeşim? 7 ileri de ne yakar birde tabi. Çok fark edeceğini sanmıyorum da.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu tarkaner tarafından (25.11.2021 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye Çavuş
    İsim
    Fatih
    Yer
    Kırşehir
    Meslek
    Akademisyen
    Beğeni (toplam)
    110
    Araç
    w204 FL C180

Alıntı CaLViN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 ileri tercih edin.
    O da sizi üzer.
    Hocam 7 ileri yani koldan vitesli olanlari tercih edecegim zaten koldan vitesten kastim da buydu, 130-150.000 km civari araclar alinir mi sizce?

Alıntı ffsahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sondaki araç favorilerimde duruyor bir süredir. İlk eklediğimde nispeten pahalı gibi geliyordu fiyatı ama şu an normal sanırım.
    Aracin rengini ve jantlarini pek begenmedim ve dedigim gibi katlanir ayna bile mevcut degil. Yoksa km acisindan en f/p orani o aracta suan.

Alıntı iliyan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlısı olsun

ben bu aracı daha çok beğendim açıkçası yine de tercih sizin ve bir sonraki bakımın ücretsiz olması muhtemelen bir bakım kampanyasına sahip olduğunu gösteriyor.
    Tesekkur ederim sag olun hepimiz icin hayirlisi olsun insallah. Arac satilmis sansimiza yoksa benim de hosuma giden bir aracti.

7. Beğeni iliyan bu mesajı beğendi.
    VIP Üye Albay adorno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    adorno
    Yer
    antakya
    Meslek
    İlaç-Eczacılık
    Beğeni (toplam)
    1883
    Araç
    W204 2010 C180 K AMG W210 FL 2001 E320 ELEGANCE Toyota Hilux 2020 2.4 4x2 Adventure

Alıntı afkazankay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,

Makyajsız w212 250 ve ya 200 Cgi aramaktayım. Daha önceden dolu araba vardı ancak şimdi bütçem dahilinde pek seçenek bulamaz oldum ilgili sitede. Mevcut olarak 2013 model w204 c180 kullanmaktayım, araç sıfırdan beri bende ancak evlilik dolayısı ile artık arac babamla bana yetemez oldu ve araç arayışı içindeyiz. Bütçem maksimum 500k, üzerine çıkmaktansa dişli ve zincire bir miktar para ayırmak istiyorum. Hafızalı koltuk vs arayışında değilim, donanım olarak tek kriterim ön makyajlı olan 2012 model olması yani koldan vites ve görece yeni tip direksiyon simidi. Tabi herkes gibi ben de yetkili servis bakımlı ve hatasız bir araç aramaktayım. Bütçem dahilinde ya km yüksek içi bomboş araçlar var ya da düşük km katlanır aynası bile olmayan araçlar. Aklımda alttaki üç araç var, sizin de yorumlarınızı merak ediyorum. Mevcut aracım 100K kmde, ilandaki araçlardan biri 128k servis bakımlı ve görece daha dolu, diğeri ise 77K km de ve görece boş. Sizce 130k km civarı sorun oluşturur mu fikriniz nedir? Sizlerin satmayı düşündüğü ya da çevresinde satma planı olan eşe dosta sahip herkesin tekliflerini değerlendirmek isterim. Vaktiniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Herkese sağlık sıhhat dilerim, iyi günler.

Biraz daha araştır az daha bekle, alış veriş için uygun zaman değil.

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    04-09 Fiat Albea**09-11 Skoda SuperB 1.4tsi**11-15 w203 Mercedes C180 K Sport Edition
    2016- W204 C180 K AMG
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Tecrübeli Üye Çavuş
    İsim
    Fatih
    Yer
    Kırşehir
    Meslek
    Akademisyen
    Beğeni (toplam)
    110
    Araç
    w204 FL C180

Alıntı adorno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz daha araştır az daha bekle, alış veriş için uygun zaman değil.

Uygar abi tavsiyen icin tesekkur ederim, ancak altindaki ya da dolardaki olasi dusus arac fiyatlarina yansimiyor ki artistaki gibi.

VIP Üye Albay adorno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsim
    adorno
    Yer
    antakya
    Meslek
    İlaç-Eczacılık
    Beğeni (toplam)
    1883
    Araç
    W204 2010 C180 K AMG W210 FL 2001 E320 ELEGANCE Toyota Hilux 2020 2.4 4x2 Adventure

Alıntı afkazankay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uygar abi tavsiyen icin tesekkur ederim, ancak altindaki ya da dolardaki olasi dusus arac fiyatlarina yansimiyor ki artistaki gibi.
    Şunu kastettim, satma niyetindeki kişiler henüz piyasaya düşmedi. Alternatifler pahali ve rakamın karşılığı değiller.

04-09 Fiat Albea**09-11 Skoda SuperB 1.4tsi**11-15 w203 Mercedes C180 K Sport Edition
    2016- W204 C180 K AMG
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Tecrübeli Üye Çavuş
    İsim
    Fatih
    Yer
    Kırşehir
    Meslek
    Akademisyen
    Beğeni (toplam)
    110
    Araç
    w204 FL C180

Alıntı adorno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şunu kastettim, satma niyetindeki kişiler henüz piyasaya düşmedi. Alternatifler pahali ve rakamın karşılığı değiller.

Kesinlikle haklisin abi, su an icin arastirmaya devam. Almaya degecek bir arac yok denecek kadar az. Tesekkur ederim tavsiyen icin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)